JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Zeby tylko za duzo nie doliczyl, bo Wyspiarze na 8 rano do roboty nie zdaza.
0
@tristan87 W punkt.
2
@Kgorecki2500 Niech juz lepiej wojsko odpala czolgi na wstecznym, bo beda dymy
0
@T^L Wtedy 6-3-1
2
@_barti To nie kwota.
4
@Przemek2323 Zaloze sie, ze to byla ukrainska opona.
1
@FcPortoFan1999 @adi7adi8 dzieki :)
2
Wiadomo, o ktorej final US Open w niedziele?
@Encore @mekston
1
@escarabajo Sekunde szybszy...
3
@pyku91 Jaką maszyną robi zdjęcia?
9
@MesQueUnClub96 Ego wieksze niz CR widze.
0
@Kengo Liczby naprawde dobre, ciekawe czemu zaden lepszy klub sie nim nie zainteresowal.
0
@cules100pro Nie.
3
@macio_944 Jako wierzacy i praktykujacy Katolik uwazam, ze dalece wiekszym grzechem jest nieudzielenie schronienia ludziom niz "grzech spoleczny" w postaci aprobaty dla zycia tych ludzi w grzechu.
1
@KamQiX Odnosnie UFL, mi "wystarczy", że to nie bedzie gra w stylu Fify, ze wygrywa ten kto ma szybszych zawodnikow i lepiej robi rainbow passy.
Brakuje mi w tych grach "niedokladnosci". Mozliwosci podania pilki gdzies, gdzie nikogo nie ma, strzelenia daleko od bramki. Nie wiem, czy wystarczajaco precyzyjnie to ujalem.
0
@escarabajo Richarlison to sie dziwie, ze nie zostal wyslany do Arabii, a reszta na papierze wyglada naprawde dobrze. Nie zdziwie sie jak Totki skoncza w Top 4, co nie bylo oczywistoscia w ostatnich latach.
2
@macio_944 Niestety wychodza z zalozenia, ze niewazne jak duze gowno wypuszcza, ludzie i tak to wezma, bo nie ma praktycznie zadnej konkurencji...
Dlatego tez od ladnych paru lat (przyznam, ze z pewnym zalem) odpuscilem gierki pilkarskie i cisne w FMa.
Liczylem na ten UFL, ale chyba sie nie doczekamy...
2
@macio_944 Chyba PES 2010
0
@Colon Ale wylysial. Dobre video.
2
@escarabajo Uuu, alez transfer Tottenhamu w koncowce. Johnson mial naprawde dobry miniony sezon w Ntgham.
1
@adi7adi8 Podobnie było z Janowiczem. Też walił po 240 km/h, ale zarówno kierunki jak i rotacja były proste do odczytania.
0
@Colon Jak wrzucasz Kate Bush to pamiętaj, że automatycznie musisz oznaczać @JimMorrisonFCB
1
@Nazio_87 Jak za czasów Henry'ego u nas. Bralbym.
2
@Foton Moze tylko stal i nie puszczal wody.
0
@BorzyKrzys Kompletny świr z teoriami spiskowymi w glowie.
0
@BorzyKrzys Moze tylko testowali zawieszenie w wozie?
0
@Hosh Piekny klasyk, pewnie od razu poleciala po tej relacji.
0
@KamQiX Ale mozna dziecko wychowywac nie dajac sobie wejsc na glowe i nie pozwalajac na wszystko bez dawania klapsow tylko to wymaga troche wysilku ze strony rodzicow zeby poznac swoje dziecko i dodatkowo poczytac o roznych sposobach niewymagajacych kar cielesnych.
Ja w taki sposob wychowuje swoje dzieci, ktore nie naleza do najgrzeczniejszych (delikatnie mowiac) i przynosi to swietne rezultaty.
Ale, tak jak mowie: wychowywanie dziecka to cos wiecej niz rzucenie smartfona i wlaczenie bajki albo posadzenie przed TV.
0
@KamQiX Zazwyczaj nie, ale sam fakt posuwania sie do dawania klapsa dziecku swiadczy o niekompetencji rodzica.
4
@Comentateiro Na pewno chcial ja wepchnac pod tory, a nie uratowac, a pociagiem przewozono darmowa bron z Polski.