2

Zeby tylko za duzo nie doliczyl, bo Wyspiarze na 8 rano do roboty nie zdaza.

0

@tristan87 W punkt.

2

@Kgorecki2500 Niech juz lepiej wojsko odpala czolgi na wstecznym, bo beda dymy

0

@T^L Wtedy 6-3-1

2

@_barti To nie kwota.

4

@Przemek2323 Zaloze sie, ze to byla ukrainska opona.

1

2

Wiadomo, o ktorej final US Open w niedziele?

@Encore @mekston

1

@escarabajo Sekunde szybszy...

3

@pyku91 Jaką maszyną robi zdjęcia?

9

@MesQueUnClub96 Ego wieksze niz CR widze.

0

@Kengo Liczby naprawde dobre, ciekawe czemu zaden lepszy klub sie nim nie zainteresowal.

0

3

@macio_944 Jako wierzacy i praktykujacy Katolik uwazam, ze dalece wiekszym grzechem jest nieudzielenie schronienia ludziom niz "grzech spoleczny" w postaci aprobaty dla zycia tych ludzi w grzechu.

1

@KamQiX Odnosnie UFL, mi "wystarczy", że to nie bedzie gra w stylu Fify, ze wygrywa ten kto ma szybszych zawodnikow i lepiej robi rainbow passy.

Brakuje mi w tych grach "niedokladnosci". Mozliwosci podania pilki gdzies, gdzie nikogo nie ma, strzelenia daleko od bramki. Nie wiem, czy wystarczajaco precyzyjnie to ujalem.

0

@escarabajo Richarlison to sie dziwie, ze nie zostal wyslany do Arabii, a reszta na papierze wyglada naprawde dobrze. Nie zdziwie sie jak Totki skoncza w Top 4, co nie bylo oczywistoscia w ostatnich latach.

2

@macio_944 Niestety wychodza z zalozenia, ze niewazne jak duze gowno wypuszcza, ludzie i tak to wezma, bo nie ma praktycznie zadnej konkurencji...

Dlatego tez od ladnych paru lat (przyznam, ze z pewnym zalem) odpuscilem gierki pilkarskie i cisne w FMa.

Liczylem na ten UFL, ale chyba sie nie doczekamy...

2

@macio_944 Chyba PES 2010

0

@Colon Ale wylysial. Dobre video.

2

@escarabajo Uuu, alez transfer Tottenhamu w koncowce. Johnson mial naprawde dobry miniony sezon w Ntgham.

1

@adi7adi8 Podobnie było z Janowiczem. Też walił po 240 km/h, ale zarówno kierunki jak i rotacja były proste do odczytania.

0

@Colon Jak wrzucasz Kate Bush to pamiętaj, że automatycznie musisz oznaczać @JimMorrisonFCB

1

@Nazio_87 Jak za czasów Henry'ego u nas. Bralbym.

2

@Foton Moze tylko stal i nie puszczal wody.

0

@BorzyKrzys Kompletny świr z teoriami spiskowymi w glowie.

0

@BorzyKrzys Moze tylko testowali zawieszenie w wozie?

0

@Hosh Piekny klasyk, pewnie od razu poleciala po tej relacji.

0

@KamQiX Ale mozna dziecko wychowywac nie dajac sobie wejsc na glowe i nie pozwalajac na wszystko bez dawania klapsow tylko to wymaga troche wysilku ze strony rodzicow zeby poznac swoje dziecko i dodatkowo poczytac o roznych sposobach niewymagajacych kar cielesnych.

Ja w taki sposob wychowuje swoje dzieci, ktore nie naleza do najgrzeczniejszych (delikatnie mowiac) i przynosi to swietne rezultaty.

Ale, tak jak mowie: wychowywanie dziecka to cos wiecej niz rzucenie smartfona i wlaczenie bajki albo posadzenie przed TV.

0

@KamQiX Zazwyczaj nie, ale sam fakt posuwania sie do dawania klapsa dziecku swiadczy o niekompetencji rodzica.

4

@Comentateiro Na pewno chcial ja wepchnac pod tory, a nie uratowac, a pociagiem przewozono darmowa bron z Polski.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?