0

0

@BorzyKrzys Sam nad tym ubolewam niestety.

1

@BorzyKrzys Nawiazujac do ostatnich wynikow w europejskich pucharach miasto obsrań.

4

@Androchem Dobrze, to jak bedziesz grac to sobie kibicuj Polakom.

15

@Androchem Nie, po prostu nie interesuje mnie polska pilka i nie jestem masochista zeby ten pazdzierz ogladac, wystarczy mi ogladanie Barcelony.

12

@Androchem A wiesz, ze kazdy mozesz kibicowac komu chce i ja np wolalem kibicowac Argentynie niz tej bandzie przegrywow?

3

@Sysia11 W La Paz.

10

@Stinger_ "W Bulerbyn nie ma juz latwych przeciwnikow"

0

@Herato I rzeczywiscie w tych klubach gral juz w koncowce kariery :)

3

@Lionel_Messi10 Pierwsze co bym zrobil jakbym sie wprowadzil to zamontowalbym system obrony przed dronami.

5

@Herato George Weah

2

@KamQiX Czyli byl wybuch, a sie smiali z naszego podejrzliwego usera.

11

@macio_944 Jak to przeciez w studio bylo krecone.

Eeech, Macio. Wylacz tv i wlacz myslenie... Tylko byscie slepo za stadem podazali.

0

@FutbolFan Incredible!

0

@marcin62 Gruba przesada...

1

@Aragorn33 Też zaczynam przygodę z kanałem Koniecznego.

1

@P33ck Roy Orbison w ogole jest top.

1

@Sulimo Ja tez dopiero teraz polaczylem kropki.

1

@Sulimo aaa, czyli mamy goscia od piramid.

0

1

@MESSIah16 Modjo - Lady

0

@MesQueUnClub96 Masz Mastersa, to praktycznie to samo.

1

0

@ChampionLW Kosa, zostaw.

2

@okiemtypera_lucaxx95

Jednak ryzyko przeprowadzenia zamachu w samolocie jest wyzsze niz w pociagu stad wlasnie takie a nie inne srodki bezpieczenstwa.

Ciekawostka: dawno temu gdy pracowalem na odprawach na lotnisku to musialem przechodzic przez bramki po kilkanascie razy dziennie i za kazdym razem wszystko wyjmowac z kieszeni - taka specyfika branzy.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Jak juz pisalem to jest podyktowane wzgledami bezpieczenstwa, a nie marketingiem bezposrednio.

PS: w pociagu zdaje sie tez woda nie kosztuje tyle co w Biedronce.

2

@okiemtypera_lucaxx95 Witamy na lotniskach, tak jest na calym swiecie i dozwolona pojemnosc plynow oraz obowiazek wyciagania wszystkiego do skrzynki sa podyktowane wzgledami bezpieczenstwa.

3

@Litman Akurat Nawalka byl jedynym sensownym trenerem w ostatnich latach.

4

@Mario96w * "logiką"

8

@AlexDark00 Jakos nie chce mi sie wierzyc, ze Auba zrobilby 33g 8a w sezonie.

W swojej karierze tylko 2 razy strzelil tyle bramek natomiast Lewy 8 razy tego dokonal.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?