JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lucas/catalan @PatrychoO
0
@BorzyKrzys Sam nad tym ubolewam niestety.
1
@BorzyKrzys Nawiazujac do ostatnich wynikow w europejskich pucharach miasto obsrań.
4
@Androchem Dobrze, to jak bedziesz grac to sobie kibicuj Polakom.
15
@Androchem Nie, po prostu nie interesuje mnie polska pilka i nie jestem masochista zeby ten pazdzierz ogladac, wystarczy mi ogladanie Barcelony.
12
@Androchem A wiesz, ze kazdy mozesz kibicowac komu chce i ja np wolalem kibicowac Argentynie niz tej bandzie przegrywow?
3
@Sysia11 W La Paz.
10
@Stinger_ "W Bulerbyn nie ma juz latwych przeciwnikow"
0
@Herato I rzeczywiscie w tych klubach gral juz w koncowce kariery :)
3
@Lionel_Messi10 Pierwsze co bym zrobil jakbym sie wprowadzil to zamontowalbym system obrony przed dronami.
5
@Herato George Weah
2
@KamQiX Czyli byl wybuch, a sie smiali z naszego podejrzliwego usera.
11
@macio_944 Jak to przeciez w studio bylo krecone.
Eeech, Macio. Wylacz tv i wlacz myslenie... Tylko byscie slepo za stadem podazali.
0
@FutbolFan Incredible!
0
@marcin62 Gruba przesada...
1
@Aragorn33 Też zaczynam przygodę z kanałem Koniecznego.
1
@P33ck Roy Orbison w ogole jest top.
1
@Sulimo Ja tez dopiero teraz polaczylem kropki.
1
@Sulimo aaa, czyli mamy goscia od piramid.
0
@ranger3120 haha
1
@MESSIah16 Modjo - Lady
0
@MesQueUnClub96 Masz Mastersa, to praktycznie to samo.
1
@Comentateiro @BorzyKrzys
0
@ChampionLW Kosa, zostaw.
2
@okiemtypera_lucaxx95
Jednak ryzyko przeprowadzenia zamachu w samolocie jest wyzsze niz w pociagu stad wlasnie takie a nie inne srodki bezpieczenstwa.
Ciekawostka: dawno temu gdy pracowalem na odprawach na lotnisku to musialem przechodzic przez bramki po kilkanascie razy dziennie i za kazdym razem wszystko wyjmowac z kieszeni - taka specyfika branzy.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Jak juz pisalem to jest podyktowane wzgledami bezpieczenstwa, a nie marketingiem bezposrednio.
PS: w pociagu zdaje sie tez woda nie kosztuje tyle co w Biedronce.
2
@okiemtypera_lucaxx95 Witamy na lotniskach, tak jest na calym swiecie i dozwolona pojemnosc plynow oraz obowiazek wyciagania wszystkiego do skrzynki sa podyktowane wzgledami bezpieczenstwa.
3
@Litman Akurat Nawalka byl jedynym sensownym trenerem w ostatnich latach.
4
@Mario96w * "logiką"
8
@AlexDark00 Jakos nie chce mi sie wierzyc, ze Auba zrobilby 33g 8a w sezonie.
W swojej karierze tylko 2 razy strzelil tyle bramek natomiast Lewy 8 razy tego dokonal.