- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1414 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
maroon
3
@Bykunn Z jednej strony tak to oczywiście wygląda, ale z drugiej widząc nastawienie prokuratury... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Roobo
11
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1414 Culés
2
PiS-ory teraz udają takich twardych wobec Ukrainy...hm.. kiedyś pan premier mówił przed wyborami, że wirusa nie ma.. a jakiś czas później był lockdown, i zamknięcie gastronomi na 2 tygodnie, które trwało 9 miesięcy..
Ps: uważam, że to dobrze, że Polska pomagała Ukrainie i nadal to robi (i oby oczywiście, by Ukraina wygrała ta wojnę) .ale oczywiście należy dbać też o polskie interesy, na tym polega polityka zagraniczna..
@Kgorecki2500 @Barca1992 @michal26 @Kondziubarca
0
@tomek8756 Szczerze mowiac nie widze zwiazku miedzy tymi dwoma wydarzeniami.
3
@JimMorrisonFCB Tomiemu hormony buzują i klasycznie szuka herbów
1
@JimMorrisonFCB Oczywiście, że jest... wtedy przed wyborami prezydenckimi Morawiecki, mówił, jak to jest super i że wirusa nie ma...( po to wygrać wybory), a teraz zmieniają nieco retorykę wobec Ukrainy, bo tak mówią sondaże...po wyborach, może być po staremu..
Bardziej tu chodzi o działanie pod publiczkę..
kolega @barcelonaLM dobrze napisał:)
4
@tomek8756 Udają twardych, bo widzą co robi Konfederacja i jak to wpływa na ich wyniki. Jednakże PiSiory rzeczywistości nie zakłamią, cały ostatni rok granica była otwarta i dlatego tak zboże ukraińskie zalało Polskę. Obudzili się dopiero po protestach rolników
0
@DaPidejpi Kolego, już lepiej pisz o tych piramidach w Egipcie, co zostały zbudowane przez kosmitów:)
1
@tomek8756 Tomi, a ty idź dalej udawaj, ze jesteś za legalizacja zioła i ze walisz alko, a później 0% siorbiesz
0
@DaPidejpi Piję alko, ale oczywiście nie często i raczej nie piszę o tym na LR , bo nie ma czym :)
1
@tomek8756 nic mi nie wmówisz hehe
0
@DaPidejpi Możemy się kiedyś napić razem :)
1
@tomek8756 ty już nie pamiętasz Tomi?