Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chorwacja Portugalia Szkocja Polska !!!Awans pewny jesteśmy faworytem !!!!!
0
@HighestInTheRoom to za szybą mi się bardziej podoba
0
@PatrykBarca wystarczająco dużo to jest żeby przeciętny Kowalski wolał wydać 12 groszy więcej za pomarańcze i chodzić w czystości
0
@HighestInTheRoom jeżdżę tylko autami +300k i jem mięso za +21,99 zł biedaku
@patrix211 to było głupie określenie…już nie przesadzajcie
0
Komentarz usunięty
0
@NeroTFP1 to określenie zostało napisane żartobliwie. Nie bierz wszystkiego z Internetu do siebie
1
Żeby chodzić do biedry jak się ma w pobliżu Lidla albo inny supermarket to trzeba być podludziem xd klejące się podłogi, tor przeszkód z palet, nieświeże produkty i mięso często leżące nie w lodówce cały dzień, nachalne reklamy i ogólny syf. Szkoda tylko tych pracowników bo to nie ich wina że ich szef oszczędza na pracownikach i potem hejtuje się sklepy w których pracują. Dobrze że już mam lidla na ośce bo musiałem do tej śmierdzącej biedry chodzić ciągle jak mi się nie chciało jechać autem gdzieś dalej.
0
@Bocheno1 @prokar1 a no ja ale na całe szczęście nigdy nie byłem fanem Star warsów bo bym raczej zbankrutował patrząc ile mocnych zestawów jest :p
1
@Kamiloza91 jakby babcia miała wąsy to by była dziadkiem
5
Pierwsza większa premiera i już duży zawód (patrząc na recenzje bo nie grałem). Suicide Squad po opiniach wygląda jak kolejny gniot po Gotham Knights. Jest to o tyle zaskoczenie bo tak naprawdę po Arkham Knight twórcy mieli gotowe podwaliny pod świetną grę. Szkoda bo kolejna gra która wychodzi na którą jako tako czekałem mocno zawodzi. Ostatnia dobra gra to Spiderman 2 z tych AAA. Ten rok jak narazie zapowiada się średnio, liczę że zmieni to Rise of The Ronin. Oprócz tego marzę ciągle o Stalkerze 2. A wy na co czekacie? Choć jeszcze głośno o remake Max Payne 1 i 2 oraz Indiana Jones. Uratujcie ten rok i dajcie coś świetnego graczom w końcu
@macio_944 @Objectivo @IronSanHybrid @marcin62 @Mario96w
0
Dokładnie 13 lat temu Robert Kubica cudem przeżył ulegając wypadkowi podczas rajdu Di Andora. Czy gdyby nie to osiągnąłby sukces w F1? Moim zdaniem byłby powrót. Szkoda.
8
Po pierwsze to wątpię że taki klasowy piłkarz chciałby przychodzić do naszego bagna, po drugie wątpię że chciałby przychodzić do słabszego klubu, po trzecie wątpię że starałby się o niego tylko City bo to kompletny piłkarz, po czwarte jakikolwiek klub pomijając już City da 10 razy tyle co my możemy. Dla Pana Areczka jest Oriol Romeu, Kimmich jest dla zarządu.
1
@tristan87 To KSW i Najman mimo beki z niego wtedy był sportowcem
9
„Przychodzą do mnie federacje freakfigtowe. Proponują mi dużo większe pieniądze niż w KSW. Już była jedna federacja, druga. Nie dziękuję, małą łyżką się najem, chochlą bym się udławił. Pieniądze to nie wszystko. Jak już dochodzisz do pewnego etapu, coś więcej się liczy niż pieniążki. Zaufanie budujesz 20 lat”
~ Mariusz Pudzianowski
Klasy nie kupisz. Nic dodać nic ująć
0
Lewis Hamilton ma opuścić Mercedesa i od przyszłego sezonu dołączyć do Ferrari.
(Źródło: Mail Sport)
No i to jest ciekawa wiadomość na deadline day a nie XD nie lubię oponiarza ale mega ciekawa opcja zakładając że F1 jest nudne jak flaki odkąd Max nie ma konkurencji. Co by nie mówić to Hamilton to genialny kierowca, a Ferrari obecnie to jedyny zespół który może walczyć z Red Bullem, pomijając ich odpaly i dziwne decyzje
1
@ptrx mam taki pokój https://zapodaj.net/plik-Auxze3Si8p
Inaczej by mnie kobieta zabiła
1
@ptrx Hogwart najlepszy zestaw jaki składałem
1
@ptrx też mam wszystkie 1:8, polecam na pewno Hogwart ten największy, Titanic jest świetny i się super prezentuje. No i teraz poluję na Rivendell
1
@MESSIah16 wygląda jak ta co sędziowała ostatnio jakiś mecz okregowki i mówiła żeby nie krzyczeli piłkarze xddd
2
@Kidd @ptrx tak budowałem i mam. Mam dużo zestawów i to jeden z gorszych do składania, mega nuda. No ale wygląda kozacko więc jak chcesz dla wyglądu kupić to warto. Jak dla frajdy to jest dużo lepszych zestawów. Mega powtarzalny, każda trybuna jest taka sama
1
@DonCarletto wydawało mi się że miał. To sory, tak czy siak mówił że teraz chce przerwę żeby normalnie pożyć
0
@LM10GOAT Klopp nie przyjdzie. Po pierwsze mówił że robi sobie przerwę jak po Borussi, po drugie jest za drogi, po trzecie nie darzy sympatią Barcelony o czym kilka razy wspominał. Oczywiście to 3 nie przesądza niczego ale myślę że punkt 1 i 2 wystarczy
1
Najlepsze co dziś zobaczyłem xdddddd
https://zapodaj.net/plik-05WRZv9A90
1
Jak go nie wyjebia dzisiaj to serio już nie ma co zbierać ani wierzyć w ten klub xddddd
0
Komentarz usunięty
0
@Luciano99 ja w domu piwko właśnie piję i gram w gierkę
5
Pozdrawiam tych co oglądają dalej mecze gdy na ławce jest ten amator xD
2
Xavi oprócz tego że jest beznadziejnym trenerem to jeszcze do tego brakuje mu klasy i jest bezczelny. Ten wywiad ze jeszcze za nim zatęsknimy to jest taka mela w kibiców. Taki Valverde mógłby go oprócz trenerki nauczyć też klasy. Ja osobiście straciłem do niego szacunek pomimo tego jakim był piłkarzem. Każdy kolejny mecz i wywiad tylko to pogłębia
0
Ja nie tęsknię za sztangą. Bardzo dobrze że odszedł. Za tobą jako trenerem to chhha trzeba na łeb upaść albo być masochistą żeby zatęsknić.
2
Klopp oficjalnie odchodzi z Liverpoolu. Laporta wiesz co masz robić. Lepszej kandydatury nie było nigdy