18

Wracasz sobie zmęczony po całym dniu z polibudy, uwaliłeś kolosa z technik obliczeniowych, oblałeś się kawą przy ładnej dziewczynie i zgubiłeś długopis. Wleczesz się tym chodnikiem, dookoła szara polska zima bez grama śniegu, na obiad znowu odmrażane mielone i już tylko marzysz, żeby walnąć się na dupę przed telewizorem i obejrzeć Kiepskich…

Aż tu nagle jakaś pożal się Boże reporterka z lokalnej telewizji wpycha ci mikrofon w twarz i pyta „Gdzie pan będzie spędzał sylwestra w tym roku, jak pan spędzi sylwestra?”. Już masz jej odpowiedzieć soczystym „W dupie”, bo od technikum nikt cię nie zaprosił na sylwka i nie zapowiada się, żeby to się zmieniło. Powstrzymujesz się jednak w ostatniej chwili, bo wszystkich trzech widzów się oburzy i wyczerpany odpowiadasz „Bede grał w gre”. Już chcesz iść dalej, a ona dalej się dopytuje „A w jaką?”. Doskonale wiesz, że odróżnia trzy gry: pasjansa, pasjansa pająka i strzelanki do zabijania ludzi, ale zamiast wyjść z siebie i stanąć obok, stawiasz się ponad to i odpowiadasz „TOMB RAJDER”. Daje ci spokój, więc idziesz spokojnie dalej do tych tłuczonych ziemniaków i komputera, ale to nie jest już normalny powrót do domu - za tobą niesłyszalna, niewidzialna i nieuchwytna podąża nieśmiertelność.

0

@kaczor14 No nigdy nie zaprzeczyłem ze mnie interesują pato gale. Fame oglądam i kupuje ppv szczerze. Ale Clout chociaż nie wspieram bezpośrednio, to ze się o nich mówi ze da im kasy na zapłatę swoim zawodnikom. Ppv to jest ich główny zarobek bo sponsorzy po takich akcjach jak wczoraj tez się wycofują

5

Oczywiście gali nie oglądałem bo nigdy już nie zapłacę za to scierwo zwane Clout, oby upadli, ALE… to co zrobił Natan to majstersztyk XDDDD (widziałem na tiktoku). Rozegrał dwóch gangusow i całą federacje jak dzieci haha. Coś czuje ze Fame maczał palce w tej sytuacji. Pseudo gangusy. A Załęcki wielki prawilniak co lezal pol walki rewelacja

3

@Przemek2323 chociaż tego samego dnia powiadomili a nie jak za Pisu ze rakieta leżała kilka miesięcy w lesie

1

@konrad1661 Teraz lata jakiś rotawirus bo u mnie jelitówka w ostatnim tygodniu chyba 20 osób

2

Uważam ze Pan Donald Tusk powinien złapać tą rakietę. Skandal. Do dymisji

1

@LS kiedy mam się zacząć śmiać?

14

W 2023 będą latające samochody.
2023: grupa tiktokowych debili wchodzi na czworaka do sklepów i robi z siebie idiotów. Echh a miałem nie być boomerem sobie obiecałem, ale się nie da

0

Komentarz usunięty

1

@michal26 No ja nie mam nic do strzelania w sylwestra, daje mojemu psu środki uspokajające i śpi. Raz w roku niech se walą a nie cały grudzień o każdej godzinie

0

@Peciak dzięki temu zobaczyłem ilu smutnych ludzi jest na tej stronie, z drugiej strony ilu normalnych co ich nie boli ze komuś coś wyszło w życiu :)

2

@Comentateiro to już rok odkąd odebrałem a wy dalej swoje < 3

3

@pluszek na to raczej przeciętny Kowalski nie ma wpływu, a na walenie achtungami pod balkonami jak najbardziej

1

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

@skubi99 przetłumaczyć ci ten skrót czy co?

1

@FCB24 a kto powiedział ze dobrze? Wez chłopie bo dziwne masz argumenty

7

@FCB24 trochę głupie porównanie bo ja mówię o waleniu petardami. Sam nie popieram zwierząt w restauracji.
@skubi99 no wlasnie to jest ta rozmowa z 15 latkiem. Nq

7

@FCB24 no i dobrze bo zwierzeta zasługują na szacunek w porównaniu do niektórych ludzi

1

@tristan87 nie bo mi owsiak nie wali pod chata tylko w centrum. I nie trwa to mieisac tylko jeden dzień a dokładnie kilkanaście minut

36

@skubi99 No mi szkoda mojego psa który się boi i siedzi w szafie ale to trzeba mieć trochę empatii i więcej niż 15 lat

43

@FCB24 bo uważam ze osoba która wali petardami w dzień i straszy zwierzęta i ludzi to debil

2

Komentarz usunięty

53

Jak kiedyś myśleliście ze jesteście debilami to pomyślcie sobie ze są ludzie co cały grudzień walą petardami i wcale nie maja 14 lat

1

A 2 lata temu się śmiałem ze kiedyś te pudła sięgną sufitu..najlepsze hobby na świecie
https://zapodaj.net/plik-l1zTCIsXAf

3

Najlepszy piłkarz według CR7. GOAT
https://streamable.com/86aqja

10

Tak jak Zdupy nie lubie tak tutaj rewelacja mu to wyszło xdddd
https://x.com/czlowiek_plakat/status/1737471423327740252

0

@Peciak w końcu czuć ulgę

20

Skowyt pisiorow to coś pięknego. Tyle czasu na to czekałem. Po prostu przepięknie im się pali dupa i jestem dumny ze mój głos nie został zmarnowany. Jeszcze jak ich giga chad Szymon Kotłownia gasi jak petów. Coś cudownego. Dziękujemy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?