Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Wracasz sobie zmęczony po całym dniu z polibudy, uwaliłeś kolosa z technik obliczeniowych, oblałeś się kawą przy ładnej dziewczynie i zgubiłeś długopis. Wleczesz się tym chodnikiem, dookoła szara polska zima bez grama śniegu, na obiad znowu odmrażane mielone i już tylko marzysz, żeby walnąć się na dupę przed telewizorem i obejrzeć Kiepskich…
Aż tu nagle jakaś pożal się Boże reporterka z lokalnej telewizji wpycha ci mikrofon w twarz i pyta „Gdzie pan będzie spędzał sylwestra w tym roku, jak pan spędzi sylwestra?”. Już masz jej odpowiedzieć soczystym „W dupie”, bo od technikum nikt cię nie zaprosił na sylwka i nie zapowiada się, żeby to się zmieniło. Powstrzymujesz się jednak w ostatniej chwili, bo wszystkich trzech widzów się oburzy i wyczerpany odpowiadasz „Bede grał w gre”. Już chcesz iść dalej, a ona dalej się dopytuje „A w jaką?”. Doskonale wiesz, że odróżnia trzy gry: pasjansa, pasjansa pająka i strzelanki do zabijania ludzi, ale zamiast wyjść z siebie i stanąć obok, stawiasz się ponad to i odpowiadasz „TOMB RAJDER”. Daje ci spokój, więc idziesz spokojnie dalej do tych tłuczonych ziemniaków i komputera, ale to nie jest już normalny powrót do domu - za tobą niesłyszalna, niewidzialna i nieuchwytna podąża nieśmiertelność.
0
@kaczor14 No nigdy nie zaprzeczyłem ze mnie interesują pato gale. Fame oglądam i kupuje ppv szczerze. Ale Clout chociaż nie wspieram bezpośrednio, to ze się o nich mówi ze da im kasy na zapłatę swoim zawodnikom. Ppv to jest ich główny zarobek bo sponsorzy po takich akcjach jak wczoraj tez się wycofują
5
Oczywiście gali nie oglądałem bo nigdy już nie zapłacę za to scierwo zwane Clout, oby upadli, ALE… to co zrobił Natan to majstersztyk XDDDD (widziałem na tiktoku). Rozegrał dwóch gangusow i całą federacje jak dzieci haha. Coś czuje ze Fame maczał palce w tej sytuacji. Pseudo gangusy. A Załęcki wielki prawilniak co lezal pol walki rewelacja
3
@Przemek2323 chociaż tego samego dnia powiadomili a nie jak za Pisu ze rakieta leżała kilka miesięcy w lesie
1
@konrad1661 Teraz lata jakiś rotawirus bo u mnie jelitówka w ostatnim tygodniu chyba 20 osób
2
Uważam ze Pan Donald Tusk powinien złapać tą rakietę. Skandal. Do dymisji
1
@LS kiedy mam się zacząć śmiać?
14
W 2023 będą latające samochody.
2023: grupa tiktokowych debili wchodzi na czworaka do sklepów i robi z siebie idiotów. Echh a miałem nie być boomerem sobie obiecałem, ale się nie da
0
Komentarz usunięty
1
@michal26 No ja nie mam nic do strzelania w sylwestra, daje mojemu psu środki uspokajające i śpi. Raz w roku niech se walą a nie cały grudzień o każdej godzinie
0
@Peciak dzięki temu zobaczyłem ilu smutnych ludzi jest na tej stronie, z drugiej strony ilu normalnych co ich nie boli ze komuś coś wyszło w życiu :)
2
@Comentateiro to już rok odkąd odebrałem a wy dalej swoje < 3
3
@pluszek na to raczej przeciętny Kowalski nie ma wpływu, a na walenie achtungami pod balkonami jak najbardziej
1
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
@skubi99 przetłumaczyć ci ten skrót czy co?
1
@FCB24 a kto powiedział ze dobrze? Wez chłopie bo dziwne masz argumenty
7
@FCB24 trochę głupie porównanie bo ja mówię o waleniu petardami. Sam nie popieram zwierząt w restauracji.
@skubi99 no wlasnie to jest ta rozmowa z 15 latkiem. Nq
7
@FCB24 no i dobrze bo zwierzeta zasługują na szacunek w porównaniu do niektórych ludzi
1
@tristan87 nie bo mi owsiak nie wali pod chata tylko w centrum. I nie trwa to mieisac tylko jeden dzień a dokładnie kilkanaście minut
36
@skubi99 No mi szkoda mojego psa który się boi i siedzi w szafie ale to trzeba mieć trochę empatii i więcej niż 15 lat
43
@FCB24 bo uważam ze osoba która wali petardami w dzień i straszy zwierzęta i ludzi to debil
2
Komentarz usunięty
53
Jak kiedyś myśleliście ze jesteście debilami to pomyślcie sobie ze są ludzie co cały grudzień walą petardami i wcale nie maja 14 lat
1
A 2 lata temu się śmiałem ze kiedyś te pudła sięgną sufitu..najlepsze hobby na świecie
https://zapodaj.net/plik-l1zTCIsXAf
3
Najlepszy piłkarz według CR7. GOAT
https://streamable.com/86aqja
10
Tak jak Zdupy nie lubie tak tutaj rewelacja mu to wyszło xdddd
https://x.com/czlowiek_plakat/status/1737471423327740252
0
@Peciak w końcu czuć ulgę
20
Skowyt pisiorow to coś pięknego. Tyle czasu na to czekałem. Po prostu przepięknie im się pali dupa i jestem dumny ze mój głos nie został zmarnowany. Jeszcze jak ich giga chad Szymon Kotłownia gasi jak petów. Coś cudownego. Dziękujemy