Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale sztos. Drogą ale mega wygląda
10
Kolejny ogromny sukces amigosa
1
Tuchel xdddd to ja chyba nie oglądam już żadnego meczu
1
Liga Negreiry znowu daje się we znaki
10
Według najnowszych szacunków policji w Szwecji ok. 62 000 osób aktywnie uczestniczy w sieciach przestępczych lub jest z nimi powiązanych. Rok temu za powiązanych z gangami uznano ok. 30 000 osób ~KIKŚ
Inżynierowie z Afryki robią swoje
2
Imagine być tak zapowiadanym przez Bruce’a Buffera. Swoją drogą jeden z najlepszych zawodników w historii dyscypliny
https://streamable.com/ux7rx4
5
@agaFCB ja to rozumiem tak że idzie siedzieć na 4,5 roku, a następne 5 lat po wyjściu będzie na warunkowym, więc jak coś odwali to wróci do paki
3
@MesQueUnClub96 tak. Najlepsza zabawa na świecie
0
Chłopak se zrobił prezent urodzinowy
https://zapodaj.net/plik-EN5QeuzX5B
0
@partymaker czemu xd z tymi minigrami bym miał rywala w końcu ;p
0
@FCB_dimiC nie zamierzam
0
@macio_944 no my to samo, moja co chwilę mówi wow ale ta gra jest ładnie zrobiona. Jakieś mini gry, interakcja ze światem. Rewelacja
0
@FCB_dimiC znowu jakiś bezbecki komentarz?
6
It takes two to jedna z najlepszych i najładniejszych gier jakie grałem w ostatnich latach. Serio nie pamiętam jaka gra sprawiła mi tyle frajdy co ta, dodatkowo gra się z drugą połówką albo ziomkiem. Jest tak przepięknie zrobiona że głowa mała, na początku myślałem że to Gierka dla dzieci, ale grając w nią z moja dziewczyna poczułem się trochę znowu jak dziecko. Jak ktoś nie zna albo zna ale nie grał, to obowiązkowa pozycja.
@macio_944 @clyde @Nazio87 @marcin62 @IronSanHybrid @Mario96w @Objectivo
4
Już w środę spektakl :)
https://zapodaj.net/plik-f1zezqXaTK
3
Dobrze że Denzel odchodzi po sezonie i chłopaki mają motywację teraz żeby go pożegnać
4
Kolejne ponad 90 min życia zaoszczędzone xD
1
@Pawel13sz dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe
1
@Arden taka prosta a ile dała frajdy
7
Jako fan lego zrobiłem sobie taki wieszaczek na klucze :P pomysł nie mój bo jest taki zestaw oryginalnie (a dokładnie kiedyś był) ale jest obecnie nie do dostania :D
https://zapodaj.net/plik-hSgAK83ye3
3
@barca__rządzi na makijażu niby też a zabawne bo najbardziej znani makijażyści na świecie to faceci xD
4
Typowa kobieta jest typowa, najważniejsza kwestia to ilość kobiet w zarządzie. Tego potrzeba Barcelonie
21
Zibi nie bierze jeńców i wybiera język faktów. Ha tfu na pisiora
0
Rzygac się chce. Kończ waść wstydu oszczędź
0
@Murazor wypierdzielic pseudo trenera który tylko marnuje czas i potencjał piłkarzy?
0
Tata Martino to przy Denzelu kunszt trenerski. Ty Laporta lepiej też już walizę pakuj bo to kolesiostwo w klubie jest żałosne
15
Dobrze że Xavi do końca sezonu a nie od razu odejdzie. W końcu rozpierdolenie drużyny i zmarnowanie pół roku to żaden problem dla Laporty. Nasz prezydent
0
Zaczęły się dziś pierwsze blokady, co prawda jest to przejazd kolejowy, ale niesmak pozostał.
7
Jurgen Klopp w trakcie swojej kariery w Liverpoolu na 468 spotkań przegrał 81
W 57 z nich sędzia był łysy
40 z tych 57 spotkań prowadził Anthony Taylor, co wskazuje, że jeśli Liverpool przegrał mecz prowadzony przez łysego sędziego, to na 70% był nim Anthony Taylor
~rzeźnicy kartomani
1
@Lionel_Messi10 no bo emotikonki się jako znaki zapytania pojawiają xd