Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro w każdym razie już nie ma
1
@Faro raczej o pracy myślałem
0
@Faro za 599 zł tak. Wiadomo że są dużo lepsze
4
@Comentateiro Izrael sam sobie tworzy wrogów na każdym kroku. Typowy mem z rowerem i patykiem w szprychach
0
Mega fajny monitor z błędnym cenowym. Brać póki gorące
https://www.pepper.pl/promocje/monitor-benq-bl3290qt-32-2k-ips-75hz-5ms-820044
0
@waletpl czy to jest warte tego że na ciebie plują i rzucają ci świńskie łby na boisko? Moim zdaniem nie
3
@dafik85 podaj mi jeden powód dla którego miałby przyjść do znienawidzonego rywala i skończyć jak Figo
0
Tymczasem kraje Azji i Afryki srajace do rzeki oraz USA z 6 litrowymi autami. Ech szkoda strzępić ryja.
https://vm.tiktok.com/ZGea6ehDn/
22
Hahahaha przynajmniej szczery chłopak
https://zapodaj.net/plik-gzW1FAFznf
1
Ciekawostka: Budynki obok Spodka w Katowicach zostały zaprojektowane w taki sposób żeby wyglądały jakby to Spodek na nich hamował. Mieszkam na Śląsku całe życie a nigdy tego nie zauważyłem.
https://zapodaj.net/plik-vmcOn9X50J
16
@Roobo @AlexDark00 nie przelogowales sie
1
Osobiście bym go zawiózł jakby to była prawda
2
@Mezocyklon87 czemu nie? Ja zaczynałem z dużą nadwagą i serial mi pomagał bardzo stracić poczucie czasu przez co nie odczuwałem aż tak zmęczenia. Każdy sposób jest dobry, efekty miałem bardzo dobre
1
-Jakby reprezentacja Polski z lat 70-tych zagrała z Estonią to wygrałaby 1:0.
-Dlaczego tylko 1:0?
-Bo mamy po 70 lat
~Zbigniew Boniek
XD Zibi w formie
1
@MesQueUnClub_87 a to nawet nie wiem, ja zawsze pro max bo lubię duże telefony
1
@Gaz 14 będzie okej. Ale ja bym i tak dołożył jeśli to nie jest jakaś ogromna różnica. Tak czy siak te telefony oprócz tego że jeden jest nowszy się praktycznie niczym nie różnią, a przynajmniej na tyle żeby osoba przesiadająca się z Androida to odczuła. Główna różnica to fakt że iPhone 15 jest ładowany już na USB c a nie Lightning bo kilka megapikseli więcej w aparacie nie ma znaczenia. Ta ładowarka akurat w twoim przypadku to pewnie plus skoro miałeś wcześniej androida
0
@Mezocyklon87 mnie interesuje fenomen ludzi których interesuje jak inni spedzaja wolny czas i trenują. Bieżnia to świetny trening spalający kalorie i poprawiający wydolność, nie każdy lubi biegać w plenerze. Na bieżni możesz sobie ustawić jak chcesz wzniesienie a do tego włączyć serial czy coś innego czego nie zrobisz w plenerze. Sam biegam na dworze ale nie kumam co kogo obchodzi co robią inni
0
@Arden to że skoro spalają tym kalorie i sprawia im to radość to co ci do tego że tak trenują?
11
@Arden brałeś pod uwagę że może sprawia im to frajdę?
0
@Alex1995 aż nie pojawi się alternatywa to będą głosować. Sory ale jak ktoś nie głosował teraz na PiS to nie zagłosuje już nigdy patrząc jeszcze ile rzeczy wychodzi na nich. A Konfa i Lewica to taka alternatywa że lepiej nie iść na wybory niż dawać na nich głos
1
@Danny Gaucho lubie poznawać nowe kultury xd
5
Rolnicy głosowali na PiS, a ty stoisz w korku. Tak zwany efekt motyla
0
@constantine16 to ja przez dwa tygodnie widziałem takich prawdziwych z 5, a powiem szczerze że się czaiłem na nich bo chciałem zobaczyć zawsze xD
0
@usztafik no rozumiem czemu, wyspy lepsze. Ale imo pojechać raz i się przekonać warto
0
@usztafik mi się mega Phi Phi podobało wiec nie żałuję że tam pojechałem, bardziej że Bangkok na 4 dni a nie 2 np i więcej na Kho Tao
28
@Rl9k1nG oczywiście że PiS jest gorszy. Nie było gorszej władzy w historii od Pisowskiej mafii.
0
@StrangeFruit napisz PV do mnie
3
@Toretto 8k mi wyszło ze wszystkim na mnie samego. Ale sam lot w dwie strony 2800. Tajlandia i siedzenie w jednym miejscu nie ma sensu całkowicie, bo w hotelu w cieple i ładnej plaży to równie dobrze możesz jechać gdzieś do Grecji albo Turcji :p tam trzeba zmieniać lokalizację
2
@JohnA Polskę akurat doceniam zawsze, tęskniłem już za domem, psem i naszym jedzeniem. Ale jednak ma coś w sobie tą Azja czego nie ma Europa
0
@MesQueUnClub_87 na khao san road byliśmy gdzie jest ich ponoć masa