12

Ja pierdziele błagam niech ta Angole odpadną, już nawet nie chodzi o niechęć do narodu tylko po prostu nie da się patrzeć na nich

2

@Roobo w sumie tak ale to jest kurs na podstawowy czas tak zakładam więc ciężko. Imo tu będzie dogrywka i remis w 90 min

1

@Explode no masz rację ale jednak i tak waga jest dla mnie ważna i chce dobić do 80

0

@michal26 174. Dalej mam z 10 do zrzucenia ale już jest i tak bajka w porównaniu do tego co było. A leci waga jak szalona jak się nie piję i trzyma michę do tego jeżdżąc na rowerze

0

Dziś pierwszy raz odkąd pamiętam pokazało mi BMI z nadwagą, tak to ciągle otyłość pierwszego stopnia (choć wiem że to trochę ściema bo pokazuje mi że żebym nie miał nadwagi to musiałbym ważyć 70 kilo to wyglądałbym jak szczur). Obecnie 89 kilo ze 106 które miałem w listopadzie 2023. Głównie szosa i basen, zero treningów siłowych choć zamierzam dorzucić w końcu i dieta pudełkowa od listopada ale odkąd jeżdżę na rowerze to podjadam bo spalam zazwyczaj koło 2k kalorii to bym umarł. Do tego bardzo mało alko, a od dwóch miesięcy wcale. Czuję dobrze człowiek bo podejść do schudnięcia było w życiu już chyba 10 i dopiero pierwszy raz się udało xD dbajcie o siebie, wyniki zdrowotne mi się poprawiły o 180 stopni w stosunku do tego co było

1

@barcelonaLM a rzeczywiście, źle zrozumiałem

0

Dania i Słowenia tyle samo punktów, tyle samo bramek, tyle samo kartek i o 2 miejscu decyduje ranking eliminacyjny xD abstrakcja. Dobrze że Słowenia i tak awansuje bo nie fart mega

4

Świetne wieści :) jazda z ruskimi agentami


2

Może i jesteśmy jedyną drużyną która nie zdobędzie punktu na mistrzostwach Europy ale chociaż Probierz miał ładny garnitur

0

@FcPortoFan1999 akurat lubie. Pół mojej rodziny jest za Ruchem. Ale analogia mi pasowała

0

O widzę że zwierzęta wracają do La Liga. Mam nadzieję że skończą w tym sezonie jak Ruch Chorzów

22

- No, więc posłuchaj mnie teraz uważnie, Probierz... Byłeś w Austrii?
- Nie...
- No właśnie... A ja znam Jurka Brzęczka który był... I opowiedział mi to i owo... Wiesz jaki sport trenuje się w Austrii?!?
- Narciarstwo...
- No właśnie... jeżdżą na nartach, skaczą na nartach, tańczą na nartach... A myślisz, że to taka prosta sprawa pójść na stok w Austrii, wypatrzyć zwinnego, silnego Austriaka i przekonać go żeby grał w piłkę?!?
- Chyba nie...
- No jasne, że nie... udało im się to zrobić ponieważ brali do klubów tylko takich co albo nie potrafili odróżnić kijka od narty, albo byli największymi osłami na całej oślej łączce i trener sprzedawał ich za paczkę fajek, bo i tak nie miałby z nich pożytku. I ci wszyscy nieudacznicy zaczęli grać w piłkę. Pożenili się, porobili dzieci... piłka poszła do przodu... pojawiły się półprzestrzenie, xG, podania w trzecią tercję, ale co z tego, jeżeli ich serca pompują tę samą krew, są ludźmi, którzy nie wiedzieli którą stroną założyć narty... A ty teraz z nimi przegrałeś

0

@usztafik nie no też byłem w Tajlandii i tam jest fajna ta ostrość, takie raczej pikantne są te rzeczy. Raz chyba tylko Tom Yum mi rure przepalił w jednej knajpie

4

Oby Austriak znowu przegrał wojnę w Berlinie

13

Fajny nowy odcinek Książula, widać że gość co robi tą pizze się zna i wie co sprzedaje. Nigdy nie zrozumiem jedzenia takich ostrych rzeczy, jak pali pierścień po mieszanym to raz na jakiś czas można ale taki ostre że człowiek się boi o swoje życie to nie zrozumiem nigdy. Sam kiedyś jak debil zjadłem chrupka polanego kropelką sosu 8mln scovilli i też myślałem że pogotowie będziemy wzywać. Jeszcze potem się wysikać to był taki horror xD no przepaliło tak rure że nigdy więcej, ale człowiek młody był i głupi

0

@Cukson Viaplay

3

Jak widzę Yamala to aż się japa cieszy. Diament

0

@Sinirsey u mnie 32

0

@fur_Deutschland wywala wywala

12

Komentarz usunięty

1

Ale przewalone być teraz bezdomnym, chyba jeszcze gorzej niż w zimie. Nie ludzkie teraz wyprosić takiego żulika ze sklepu klimatyzowanego a byłem świadkiem właśnie jak wywalili takiego co se siedział na ławce przed Kaufem. Szkoda takich ludzi mega, sam mam jajka przyklejone po 10 minutach a wracam zaraz do klimatyzowanego biura

7

Najlepszy mecz na Euro jak narazie

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Daj Boże żeby Serbia strzeliła i Anglicy się zesrali metr przed kiblem

0

@Arden widać że nigdy nie trenowałeś sportów walki skoro nazywasz go idiotą

7

@Foro imo powinno ojca rozstrzelać od razu za to że przeklina przy dziecku

12

Komentarz usunięty

1

Chwała Xaviemu że dał mu szanse

1

@PatrychoO mnie bolało najbardziej że główny protagonista jest niemowa. Pograłem dwie godziny i sprzedałem

1

@PatrychoO już swojego sprzedałem :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?