Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Jestem mega zawiedziony tym okienkiem. Były smaki na Nico ale jak ktoś jest dorosły i umie liczyć to każdy był świadomy że ten transfer nie wypali patrząc na nasze finanse. Ja ogólnie nie liczyłem na nic, jednak nasz otyły prezydent wraz z pseudo dyrektorem sportowym jak typowi politycy naobiecywali gruszek na wierzbie nie dotrzymując słowa. Po co nam był ten Olmo? Gość przyjdzie do swojego kraju do swoich ziomków na pozycję której nie potrzebujemy. Co oni chcieli udowodnić? Już pomijając wieczną beke z Barcy wśród kibiców z całego świata, czy naprawde ktoś wierzy że tu będzie chciał przyjść topowy gracz po tym co oni odwalają? Gundogan, chłop z mentalem zwycięzcy który mówi jak jest prawdopodobnie zostanie wypchnięty z klubu. W imię czego? Święte krowy co były urażone jego wypowiedziami po odpadnięciu z LM powinny pierwsze wylecieć. Nasz najlepszy pomocnik, gość który jako jeden z niewielu zasługuję na tą koszulke wylatuje...szkoda gadać. Biedny ten Flick który będzie atakowany przez przekupionych dziennikarzy Laporty bo jak to tak można krytykować prezydenta. Na miejscu naszych młodych bym stąd uciekał bo kariery tu nie zrobią, Lamine co najwyżej będzie budował swojego instagrama, a nie karierę, bo nasz klub przestał być rywalem którego się ktoś obawia. Szkoda strzępić ryja na tych patałachów z zarządu, kłamcy i obiecywacze. Każdy prawdziwy kibic by odpuścił hejt jakbyśmy zrezygnowali z transferów i dali szanse młodym, ewentualnie po kosztach wzmocnili DM np. ale to co oni robią to jakaś abstrakcja. Klub bez ambicji z piłkarzami pokroju De Jonga, wiecznie głodnego siana średniaka wraz z innymi wynalazkami typu Ferran. Kolejny sezon i nie chce się tego wszystkiego śledzić
0
@barteq nie chodzi o redakcję, bo wiadomo że dziennikarze największe gowno napiszą teraz byle ktoś kliknął. Jednak no nas powinno się jakoś szanować
14
Kto zatwierdza te artykuły jak ten z Leao? Nie stać nas na rejestrację nowych graczy a ktoś tu pisze o gościu za ponad 100 baniek. Śmiechu warte nabijanie wyświetleń
0
@Safrani no powoli przestaje się interesować to jest jakaś paranoja co oni odpierdalaja. Wstyd taki że nie chce się wchodzić na stronę. Może jak zbankrutują i nas zdegradują to zaczniemy wszystko od nowa
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@lntrowertyk confident
1
@Lola120 no nie mają ale nikt nie mówi że są top polskich piosenkarzy i że nikt nie jest nawet blisko ich xD
14
@Lola120 niezła top piosenkarka z tekstami 10 latki bez żadnego składu xD
0
Nico nie przyjdzie ale mam nadzieje że to nie zamyka jego drzwi do Barcelony. Jak dla mnie to bardzo dobrze o nim świadczy, ma szacunek do swojego klubu, do kibiców. Tutaj nie ma nawet pewności że zdążymy go zarejestrować jakby jakimś cudem by się go udało ściągnąć. Patrząc na naszych poprzednich graczy to ja akurat doceniam że ktoś w tych czasach szanuje swój, bądź co bądź o wiele mniejszy klub i nie będzie palił mostów jak niektóre barany. Szkoda, Deco z otyłym Panem jednak uznali że Ferran Torres 2.0 jest nam bardziej potrzebny.
11
Ja pierdole co chłop se gra na luzie. Trzeba oddać Denzelowi że mu dał szansę bo tak to by chłop pewnie się tułał w rezerwach dalej
13
Jak patrzę na tego Leona to aż się przestaje być rasistą
0
Huber tragedia mecz a nawet nie ma kim go zmienić
20
O ile więcej grają dzisiaj piłkarze?
Liczba rozegranych minut w seniorskim futbolu przed ukończeniem 21 roku życia:
David Beckham - 3929 minut (1996 rok)
Jude Bellingham - 18 486 minut (2024 rok)
Michael Ballack - 4175 minut (1997 rok)
Florian Wirtz - 11 459 minut (2024 rok)
Liczba zagranych meczów do 24 roku życia:
Ronaldinho - 162 spotkań (2004 rok)
Vinicius Junior - 344 spotkań (2024 rok)
Mateusz Święcicki (Świat Według Świętego)
0
Nie ma co płakać Carlitos, jeszcze zdobędziesz złoto tak jak Igunia
0
@tbas ja uważam że to dzień upadku futbolu. Od tego dnia już nie było tak samo jak kiedyś
26
Cześć i chwała bohaterem
0
Kolejna kompromitacja Deco. Amator
22
Deco za to ściągnie do nas Olmo za 60 baniek na pozycję którą mamy obsadzoną xddd gość działa na szkodę klubu
1
@Rust_Cohle nie ma już, szkoda bo bym se kupił i latał w majtkach od goata
0
Dobry gracz ale za 60 baniek to chyba z konia spadli. Jak chcą się pozbyć problemu to niech go dadzą znowu do nas na wypożyczenie. Jak nie to adios
3
@BORO_12 @azysko no przyznaję sie że przeczytałem tylko tytuł xD
1
Legenda klubu ale dziękujemy już nie chcemy nigdy go w roli trenera.
0
@Krzychuu_77 no mam meczowke z zeszłego sezonu i jest do dupy. W porównaniu np do koszulki Bayernu to lipa totalna
0
Mega są. Ciekawe jak jakościowo bo aż bym chciał kupić ale po ostatniej z Lewym jestem mega zawiedziony
2
@maroon no nie widzę w tym problemu w sumie, w dupie mam prawo w tym przypadku tak jak oni mają w dupie nasze prawo. Jak kolega niżej trafnie napisał, jakby nie przypadkowe nagranie z kamerki to by nikt nawet nie wiedział że to ten morderca zabił tą rodzine. A tak wgl to nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale z tego co wiem to te zdjęcia jego żony były normalnie w internecie udostępnione z ich wesela, więc podanie tego dalej też jest przestępstwem?
0
@maroon no kryje morderce to zasługuję na potępienie, może nie tak samo jak on ale też w jakimś stopniu.
0
@maroon nazywają ją żoną mordercy. Kłamali?
15
Żona Majtczaka (mordercy który zabił 3 osobową rodzinę na autostradzie i siedzi teraz w Dubaju) chce zadośćuczynienia za zniesławienie od ludzi którzy ją obrażają w internecie. Zadośćuczynienie wyższe niż pieniądze które otrzymała rodzina zmarłej 3 osobowej rodziny które zabił idiota jadący 300 na godzinę BMW. Ale to trzeba nie mieć kręgosłupa moralnego, mela na ryj dla całej skorumpowanej rodziny i dla obrzydliwej żonki. Serio tak mnie ta sprawa triggeruje, mega by mi rząd zaimponował jakby go w końcu ściągneli do Polski i wlepili dożywocie, do tego policjantów których go puścili skazali za korupcje. Jednak wiem że nic z tego nie będzie. Jeszcze ten artykuł na onecie gdzie jak ktoś wchodzi to może pomyśleć że chodzi może o żone ofiary a tu cyk żona mordercy domaga się kasy xddddddd obrzydliwe. Niech jeszcze zrzutkę założy
https://www.onet.pl/styl-zycia/onetkobieta/zona-sebastiana-m-pozywa-internautow-pomaga-jej-fundacja-stracila-wszystko/8cd3efw,2b83378a
6
Cykl kibica Barcelony:
-nowy trener więc w końcu może bez kontuzji
-Araujo i Pedri konta na zgrupowaniu
-odczucia są dobre
-jednak operacja i powrót po przygotowaniu do sezonu
-bez przygotowania do sezonu wracają w nowym roku i łapią kontuzję co chwile
-powtórz wszystkie punkty w nowym sezonie ewentualnie bez pierwszego jeśli trener zostanie
I tak to sie żyję w Katalonii xddd
3
@Kapitan hawk to ostatnie to na La Rambli czy na wykopie