0

@Tasde one wszystkie są paskudne, jakbym miał wybierać z tych 3 to wziąłbym też 7

0

@Jersi1 fatalnie

10

No ale Ferran dziś dobry mecz. Dobry mecz żeby pokazać że nadaje się co najwyżej do tarcia chrzanu. Żeby z takimi plackami zagrać taką padake to serio trzeba być zdolnym. Przepraszamy Olmo że mówiliśmy że ty nowy Ferran

2

Wbijam i czytam narzekania i 3:0 więc wszystko po staremu

1

@VeB 1899 rozlicza po kursie 1.0 to zdarzenie

8

Myślę że moglibyśmy ogolić Ewę Pajor na buzzcuta i podmienić z Ferranem. Nikt by się nie skapnął pewnie

4

@KamQiX już któregoś tiktoka widzę z oficjalnych dużych kont xD

39

Co oficjalne konto US Open dodało xdddd wszyscy cisną łacha z Madrytu i bardzo dobrze
https://vm.tiktok.com/ZNech52dU/

0

Zmieniaj tego Ferrana i Martina

6

Flickowi się Torre pojebal z Torresem

0

Aha bez zmian xddd no to kurwa na straty ten mecz spisany

9

Sprzedaż Ferrana za 55 baniek to chyba większy majstersztyk Pepa niż Barca z 2009-2011

1

@Ogorinho1974 Jeszcze mam Monaco

0

Plus tego składu że Yamal sobie odpocznie, minus że mi Barca zamyka dwa kupony xD

16

Liczę że dziś Ansu dostanie minuty i to sporo

43

Najlepszy sezon Neymara 85 G/A
Najlepszy sezon Suareza 87 G/A
Najlepszy sezon Cristiano 86 G/A

Czwarty najlepszy sezon Messiego 90G/A

No cóż

0

Na pepperze EA Play Pro za 150 zł z 559 zl (VPN Egipt) zawierające EA FC 25 w wersji ultimate

21

@suszini zakładam że my zapłacimy a nie Szczena

0

@Cygan BRC z tą deportacją nie byłbym taki pewien w naszym państwie z kartonu. Swoją drogą to mam nadzieję na wyroki dla ludzi którzy dopuścili żeby uciekł z kraju

0

Kounde musi w następnym meczu odpocząć bo gość jest teraz kluczowy totalnie i nie można pozwolić mu wypaść

1

@abram3k ja pamiętam i dalej mi szkoda. U Flicka byłby jeszcze lepszy

0

@Gujane czyli w sumie jedna z gier które bym kupił w tym roku i wychodzi w 2025 xD to chyba najgorszy pod względem gier rok w historii

18


Ten Pena xD

54

Patrzę na ten faul Endricka i jestem oburzony decyzją. Ewidentnie to powinien być karny dla Realu i zakaz stadionowy dla Legii. Sędziowie w formie

3

@jaras121 ty się chłopie może najpierw naucz zasad a potem komentuj. Real Madryt to drużyna która ma inne zasady respektowane przez sędziów

16

Śmiechłem xD


0

@partymaker legit. Tylko nie polecam coca coli i zielonego jabłka. Porzygac się można

5

Już przy najbliższym spotkaniu Robercika ze Szczeną
https://zapodaj.net/plik-6PNhVXUtvR

20

Ajajaj szkoda że mój dziadek już nie żyje bo fanem był Barcy wielkim, a zawsze powtarzał że szkoda że nie ma Polaka w Barcelonie. Już nie dożył najlepszego Polaka w historii, a teraz być może najlepszy bramkarz w historii naszej reprezentacji zasili szeregi jego ulubionej drużyny

1

@Who_you_mam Ter Stegen to jak dla mnie może być zmiennikiem jak się nowy bramkarz spisze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?