Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tasde one wszystkie są paskudne, jakbym miał wybierać z tych 3 to wziąłbym też 7
0
@Jersi1 fatalnie
10
No ale Ferran dziś dobry mecz. Dobry mecz żeby pokazać że nadaje się co najwyżej do tarcia chrzanu. Żeby z takimi plackami zagrać taką padake to serio trzeba być zdolnym. Przepraszamy Olmo że mówiliśmy że ty nowy Ferran
2
Wbijam i czytam narzekania i 3:0 więc wszystko po staremu
1
@VeB 1899 rozlicza po kursie 1.0 to zdarzenie
8
Myślę że moglibyśmy ogolić Ewę Pajor na buzzcuta i podmienić z Ferranem. Nikt by się nie skapnął pewnie
4
@KamQiX już któregoś tiktoka widzę z oficjalnych dużych kont xD
39
Co oficjalne konto US Open dodało xdddd wszyscy cisną łacha z Madrytu i bardzo dobrze
https://vm.tiktok.com/ZNech52dU/
0
Zmieniaj tego Ferrana i Martina
6
Flickowi się Torre pojebal z Torresem
0
Aha bez zmian xddd no to kurwa na straty ten mecz spisany
9
Sprzedaż Ferrana za 55 baniek to chyba większy majstersztyk Pepa niż Barca z 2009-2011
1
@Ogorinho1974 Jeszcze mam Monaco
0
Plus tego składu że Yamal sobie odpocznie, minus że mi Barca zamyka dwa kupony xD
16
Liczę że dziś Ansu dostanie minuty i to sporo
43
Najlepszy sezon Neymara 85 G/A
Najlepszy sezon Suareza 87 G/A
Najlepszy sezon Cristiano 86 G/A
Czwarty najlepszy sezon Messiego 90G/A
No cóż
0
Na pepperze EA Play Pro za 150 zł z 559 zl (VPN Egipt) zawierające EA FC 25 w wersji ultimate
21
@suszini zakładam że my zapłacimy a nie Szczena
0
@Cygan BRC z tą deportacją nie byłbym taki pewien w naszym państwie z kartonu. Swoją drogą to mam nadzieję na wyroki dla ludzi którzy dopuścili żeby uciekł z kraju
0
Kounde musi w następnym meczu odpocząć bo gość jest teraz kluczowy totalnie i nie można pozwolić mu wypaść
1
@abram3k ja pamiętam i dalej mi szkoda. U Flicka byłby jeszcze lepszy
0
@Gujane czyli w sumie jedna z gier które bym kupił w tym roku i wychodzi w 2025 xD to chyba najgorszy pod względem gier rok w historii
18
Ten Pena xD
54
Patrzę na ten faul Endricka i jestem oburzony decyzją. Ewidentnie to powinien być karny dla Realu i zakaz stadionowy dla Legii. Sędziowie w formie
3
@jaras121 ty się chłopie może najpierw naucz zasad a potem komentuj. Real Madryt to drużyna która ma inne zasady respektowane przez sędziów
16
Śmiechłem xD
0
@partymaker legit. Tylko nie polecam coca coli i zielonego jabłka. Porzygac się można
5
Już przy najbliższym spotkaniu Robercika ze Szczeną
https://zapodaj.net/plik-6PNhVXUtvR
20
Ajajaj szkoda że mój dziadek już nie żyje bo fanem był Barcy wielkim, a zawsze powtarzał że szkoda że nie ma Polaka w Barcelonie. Już nie dożył najlepszego Polaka w historii, a teraz być może najlepszy bramkarz w historii naszej reprezentacji zasili szeregi jego ulubionej drużyny
1
@Who_you_mam Ter Stegen to jak dla mnie może być zmiennikiem jak się nowy bramkarz spisze