Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurde zacząłem dopiero grać w Cyberpunka. Miałem 2 podejścia ale 2 razy się odbiłem przez brak czasu i trochę przez brak wkrętki. Teraz w końcu się wkręciłem i już wiem że przejdę całe i jestem pod ogromnym wrażeniem, kurde no nie pamiętam kiedy jakaś gra zrobiła na mnie fabularnie takie wrażenie. Widać że to są twórcy Wieśka bo postacie i misje są tak świetnie stworzone że z podziwem idę coraz dalej. Technicznie dupy mi narazie nie urwało choć jest bardzo ładna, ale sama historia (głównie narazie poboczne misje) sprawiają że mam gebe otwartą cały czas. Przez słabe ostatnie lata z grami cieszę się ze jeszcze nie miałem Cyberpunka zaliczonego bo to piękna odskocznia od średnich tytułów lub Remaków w które już teoretycznie kiedyś grałem. Chylę czoła CD Projekt
1
@MateS Kto pierwszy napisze że to wszystko wina Peni na La Rambli dostaje kulkę
5
Myślę że oglądanie Barcelony od listopada do grudnia w La Lidze powinno być jedną z gier w Squid Game
0
@bart_azz ponoć był kręcony razem z 2 więc pewnie pierwsza połowa 2025
2
Squid Game 2 szybciutko w 2 dni obejrzany. Pomimo negatywnych opini uważam że jest to warte obejrzenia, pierwszy sezon wiadomo że lepszy, ale ja się spodziewałem że to będzie odgrzewany kotlet w postaci kolejnej gry, a tu jednak fajnie wątek pociągnięty. Trochę za bardzo jest przeciągnięty momentami, widać że na siłę chcieli zrobić 3 sezon żeby nie kończyć tego w 2, a myślę że spokojnie w 10 odcinkach jednego sezonu by cały wątek został przerobiony. Jednak czeka nas finałowy 3 sezon w 2025. Mimo wszystko mocno polecam, jest to coś nowego w tych powtarzalnych serialach, widać tu trochę rękę Netflixa bo nie mogło zabraknąć transa z jakiegoś dziwnego powodu, ale no już mnie to wcale nie dziwi w tych czasach.
3
Wczoraj kolejny raz Barcelona zamykała kupon za 10 zł, do wygrania 2070. Na szczęście tym razem byłem ubezpieczony i puściłem kontrę bo znowu byłby płacz XD
https://zapodaj.net/plik-JgSvh9n93C
2
Oby ta przyszłość była poza Barceloną
6
Kobiety mają lepiej w kwestii imion. Bo jeśli któraś przedstawi się jako Ania zamiast Anna to zostanie uznana jako sympatyczna i wesoła. Natomiast gdy facet przedstawi się jako Mariuszek zamiast Mariusz prawdopodobnie zostanie uznany za upośledzonego.
9
Komentarz usunięty
11
2022: Rosja, druga armia świata, 30.000 czołgów
2024: Rosja, druga armia w rosji, generał ginie w eksplozji hulajnogi
1
@mekston niech se każdy jeździ czym chce, ja bym np już Audi nie kupił
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
O hamulcowy wchodzi
13
Usuńcie konta bumelanci co nas od frajerów wyzywają w 60 minucie meczu przy 1:1 i naszej dominacji. Śmiechu warte
1
Nie oglądałem meczu ale widzę gola Betisu na 2:2 i znowu Pena wzrokiem odprowadza piłkę do bramki. Kiedy się Flick obudzi i zacznie grać prawdziwy bramkarz?
1
Wywiad z Mbappe po meczu z Athleticiem
https://streamable.com/lth6vk
3
Który raz to czytam xD sprzedać i zapomnieć, już miał wystarczająco dużo szans i tak co kilka dobrych wejść lub spotkań wszyscy wierzą że to ten moment, a on wtedy albo zawala bramkę nie wracając do obrony, albo gra jakby mu się nie chciało, albo łapie kontuzje. Ja już w niego nie wierzę. Niech odejdzie, zwolni ogromna pensję i lepiej dać szansę komuś ze szkółki komu się chce i odda zdrowie za te barwy, a nie płacimy grube miliony komuś co chce grać w Barcelonie bo ma fajne plaże i dobrze jego narzeczonej
4
O kurwa co chłop dał ciasteczko jo dupie
13
Ferran to jest najsłabszy piłkarz jakiego widziałem od lat. Zero pożytku, po prostu jedna wielka ogromna porażka. Nawet momentów nie ma chłop. Ten gol to przecież żart. Najgorszy transfer od lat, nawet nie wiem czy nie jeden z najgorszych w historii patrząc na cenę. Wiem że był Coutinho ale on miał momenty chociaż
0
Dla chętnych do 50% zniżki na ciuchy na oficjalnej stronie Barcelony. Koszulek meczowych nie ma niestety
4
Marzy mi się Son. Świetny piłkarz, osoba godna naśladowania, wiek idealny, za darmo, wejście mocno na rynek azjatycki, ktoś kogo bardzo lubię i szanuję i bardzo bym chciał żeby wygrał w koncu jakieś trofeum klubowe. Coś jak filet, same plusy zero minusów. Mam nadzieję że zaatakują po niego w przyszłym sezonie
1
Martin to jest trochę jak Alonso, chłop ma jakieś papiery na Flicka zeby grac. Zawodnik kpina
7
Niedoszły zdobywca Złotej Piłki, Vinicus Junior w reprezentacji Brazylii, przyszła gwiazda filmu dokumentalnego na Netflixie
37 meczów
5 goli
5 asyst
Wyśmiewany człowiek mem, ŚRODKOWY OBROŃCA, Harry Maguire w reprezentacji Anglii:
64 mecze
7 goli
2 asysty
Fakt, nie opinia
18
@VeB 1899 mi tez ale zawsze bawi ten zmiennik Messi xd chłop jakby przyszedł do nas to i tak byłby najlepszym graczem, bym się nie zdziwił jakby jeszcze jednego balona dostał za grę u nas
8
Świetny zawodnik, oby go pomijały kontuzję. Aczkolwiek przydałaby mu się jakaś przerwa w chociaż jednym meczu.
3
Mega mi szkoda Gyokeresa że chłop pójdzie do United albo Chelsea i skończy jak większość transferów do tych klubów
1
Po raz kolejny udowodnili że to Lewy jest problemem
0
@FCB_dimiC strach plusowac…
1
@ArcziArtt mam oba, najpierw miałem Xboxa potem dokupiłem ps5. Jak jest tylko opcja to staram się kupywać gry na ps5 bo to moim zdaniem po prostu lepsza konsola. Lepszy pad, lepsze gry, lepszy interfejs. Xbox ma gamepassa co jest ogromnym plusem bo często wychodzą na niego nowe gry, ale Ps też ma teraz swoją subskrypcję która udostępnia sporo tytułów. Jakbym miał wybierać to bym brał ps5, jak nie miałeś nigdy PlayStation to brałbym pro bo masz mega dużo tytułów do nadrobienia
26
Swoją drogą to śmieszne że nie można wymawiać na YouTube nazwiska Hitlera, ale Stalina już można. Takie same zbrodniarze wojenne to były, różnica tylko taka że Stalin udawał lepszego niż był, albo może nie on udawał a jego propaganda