1

@mekston @Safrani nigdy wincyj Audi

0

Borek to nie nalepka na ubikację

0

Ahahah Francja nie trafia też i wszystko od nowa teraz

0

@FcPortoFan1999 chory byłem, teraz już zatkany jestem tylko

0

@bodzio10 już jestem po chorobie praktycznie, a mama się uparła że mam przyjechać to przyjechałem

0

Najgorzej jak wpadasz do mamy chory na rosołek i nie czujesz nawet jego smaku …

8

A ja bym dał mu szansę. Widać że Flick poprawił wszystko w tym brak kontuzji u tych co się łamali za Xaviego co chwilę. Duńczyk jest świetnym piłkarzem, może grać w obronie albo na DM. Nie wiem czy jest sens go puszczać za grosze jeśli ogarnęliby u niego tę kontuzję. Bo o jakość na boisku nie ma co się martwić. Bo ile za niego dostaniemy? 10 milionów?

0

Ja bym się starał o Taha i Salaha.

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

@Danny Gaucho no to coraz bliżej prawdy jesteśmy

46

Serio oficjalne konto Barcelony przy wywiadzie z Pajor i Lewym dali flagę Indonezji xddd ale to jest brak szacunku do Polaków żeby nie wiedzieć takiego czegoś. Osoba odpowiedzialna za socjale powinna polecieć

4

Lewy ocena dziś 1.0. Tragedia

0

Dobra rekin zamknij nam wszystkim mordę

0

@Fantastyczny Chłopiec no ciężko ale jest czerwo więc wierzę

1

@Fantastyczny Chłopiec Właśnie też się zastanawiam bo mam tam łamaka

0

Co się stało że przerwali mecz Montpellier?

0

Liverpool totalny spadek formy na kluczową część sezonu. Drugi puchar stracą z taką grą w tydzień. Czas na pobudkę

19

Topowy transfer, jeden z najlepszych ostatnich lat. Świetny gracz naprawdę, patrząc na nasze transfery to te 50 baniek to była promka za takiego kozaka.

1

@misterio no dużo było gówna ale jest kilka perełek. To wyżej np mnie bawi cały czas

0


Każdy urodzony między 1992 a 1997 rokiem zna tą przeróbkę z ivoną z 1 z 10, myślę że można to nazwać klasyką XD w każdym razie pan Yeti zagrał znowu w finale i tym razem wygrał, taka ciekawostka. Piękne czasy Ivony które już nie wrócą :p
https://zapodaj.net/plik-F0b5e3EpUi

1

Komentarz usunięty

0

Niesamowite jak Cholo żyje meczem, coś pięknego. Więcej takich świrów w futbolu na ławce

0

Otamendi gdyby nie fakt że to amigos Leo i jakoś dobrze go wspominam z reprezentacji bo jednak grał tam mój idol to chyba bym go nienawidził na równi z jakimś Ramosem XD najgorszy boiskowy typ nie dość że rzeźnik to jeszcze nurek

0

@Hubertusk za rękę w polu karnym?

2

@clyde a mieli np. Adama Drivera który pasowałby idealnie…no ale w końcu będzie uczył czarnej magii

0

@QQL5 Chyba po prostu Harry Potter. Będzie wydane przez HBO

7

Wybrali świetnego aktora do roli Dumbledora w serialu, już byłem mega pozytywnie nastawiony ale musieli iść pod poprawność i wybrali czarnego Snape’a. Musieli. Jeszcze niech zmienia że się podkochiwał w ojcu Harrego a nie matce. Już się odechciało oglądać.

1

Wiadomo na co zmarł? Kurde 40 lat taki młody chłop, połowa życia lekko przed nim. Kondolencje dla rodziny i przyjaciół.

0

@pt9 no środek bieda ale to nie zależy od marki tylko wszyscy robią gówno już nawet BMW w M mocno obniżyło jakość a to auta za pół bańki. Dziwne dajesz porównania, Lego to Lego, tak się cenią i tyle to kosztuje, nie jest tak są jakieś inne klocki które są jak Lego i kosztują połowę taniej i są tak samo dobre ( przerobiłem sporo zamienników), a barber jest drogi a moim zdaniem niczym nie różni się od dwa razy tańszego fryzjera. Widzę wyżej komentarze że ktoś ma mega jakość, jakies alkohole chuje muje, no u mnie tego nie ma więc te 120 zł to zdzierstwo, tym bardziej jak mówiłem wyżej że to druga podwyżka w tym roku. Auta to akurat pasujący temat w sumie, bo u nas tak samo te auta kosztują więcej niż na zachodzie a są mniej wyposażone niż np w Niemczech. I nie, nie zamierzam wracać już do Audi po kolejne. My Polacy lubimy być dymani po prostu

1

@pt9 ceny samochodów są chore ale dostaje sportowe auto premium i dokładnie wiadomo co w tym aucie tyle kosztuje, zresztą jak pokombinujesz to możesz mieć takie auto za 2/3 ceny z salonu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?