Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@szymonekk no nie taki piękny bo czerwony xd
0
Mam mega ból dupy że to nie siadło, tym bardziej że ten na czerwono był najbardziej prawdopodobny. W tym miesiącu jestem 4,5k na plus na lamakach, ale to by rozbiło bank. No niestety..szkoda że dubla nie puściłem Totków z Udinese bo był taki plan
https://zapodaj.net/plik-bHPmSc3VFE
0
Antony oficjalnie w Betisie. La Liga nie gotowa zdecydowanie…
2
ale bzdura xdddddd tragedia
0
Będzie najszybszy btts w mojej karierze bukmacherskiej xddd
0
Teraz liczyć tylko żeby się nie skończyła remisem pierwsza połowa
https://zapodaj.net/plik-LvpHf7El2U
0
Są karne od razu czy dogrywka?
0
Ech szkoda że Brighton dało dupy bo by znowu był dubelz United i 2k ponad z 2,5 zł. Łamaki w tym roku okropnie siadają
8
Ej serio my płaczemy że ostatnie lata były chude, ale liga wpadła za Xaviego, jakieś superpuchary, graliśmy wielkie mecze wiele razy, trochę ośmieszen ale i tak. Do tego teraz drużyna za Hansiego. Ale to co muszą czuć kibice United to jest jakiś dramat. Z takiej drużyny zrobić taką gowno drużynę to jest tragedia xD i to nawet nie chodzi o to że tam coś nie gra i trener coś zmieni, tam 3/4 składu jest do wydupecznia. Nie da się patrzeć na tą drużynę. Współczuję kibicom bo jak drużyna przestaje wygrywać będąc topem boli, ale to co tam się dzieje to jest inny poziom zażenowania i zawodu.
49
Nie wnikam co tam się działo między nimi ale wywlekanie tego do mediów społecznościowych to jest syndrom instagrama tiktoka i innych śmieciowych mediów. Smutne czasy
1
@VegetaPolska na tym filmie jest więcej filtrów niż masz włosów na głowie
11
@DamianPSV bzdura. Spalony to spalony
3
@Mitch_Atleta ale też się nad nim spuszczał cały świat, bardziej o to chodziło. Zapowiadał się świetnie, wiadomo że nie było takie luzu ale i tak
2
Fabrizio podaje że Ansu dziś 3 raz z rzędu odsunięty od składu. Ciekawe czy serio jest aż tak słaby, czy Flick ma jakiś problem do niego bo coś odwalił na treningu. Kurde ciężko mi uwierzyć że gość nawet nie łapie się na ławkę. Wielka szkoda że taki talent się zmarnował, nie wierzyłem że to będzie nowy Messi ale wróżyłem mu naprawdę fajną karierę. Ale tam musi w bani być ból dupy jak patrzy gdy cały świat się zachwyca Yamalem gdzie jeszcze niedawno wszyscy tak o nim pisali. Szkoda szkoda chociaż z tyłu głowy ja dalej wierzę że jeszcze coś z niego będzie, chociaż pod transfer
0
Aj ta walka przeszła do historii sportu, Khabib skończył moim zdaniem najbardziej widowiskową kariere w sportach walki (pewnie kontrowersyjnie), a już napewno w mma. Jedna walka która sprawiła że psycha siadła totalnie. Uważam że Conor mocno zlekceważył rywala. Szkoda bo przez lata był moim idolem i mega rozsławił UFC na świecie. Drugiego takiego ciężko będzie znaleźć. Teraz jest dużo lepszych fighterów od Mcgregora, ale tej osobowości nie da się podrobić.
4
Jak dostanie podwyżkę i go docenią to nie będzie miał lepszego miejsca niż Barca. Taki dzik jest potrzebny drużynie. Oby został.
17
@paweldunajecfcb po prostu z bomby przestań palić, nie potrzebujesz żadnych wspomagaczy tym bardziej jak jarasz tylko 5 dziennie. Tydzien wytrzymasz i z górki
0
Kurde nie rozumiem tej akcji z Araujo. Oczywiście zakładając że to prawda, a wiele wskazuje że rzeczywiście wyraził chęć odejścia to nie kumam tego kierunku jak Juve. Drużyna z burdelem chyba jeszcze większym niż u nas, mniejsza szansa na trofea, gorszy skład, mniej prestiżowa drużyna. Tu kibice go kochają mimo wszystko, dobrze wie że ma wsparcie całego klubu, piłkarze go wspierają. Nie wiem, dla mnie taki kapitan to wstyd. Czy chodzi o to jak spadła na niego krytyka po czerwie z PSG? No spadła ale zasłużenie i trzeba to było wziąć na klatę. Nie wiem jak to się wszystko rozwiąże ale jestem bardzo zawiedziony jego postawa, nawet jak nie odejdzie. Miałem w głowie jego obraz jako charakternego gościa, który pierwszy wyjdzie do kibiców przeprosić za błędy drużyny, a wychodzi że to panienka jak De Jong. Oj Ronald jak zostaniesz i się ogarniesz to wiele minie zanim odzyskasz pełny szacunek wielu kibiców.
2
Niesamowity jest….
2
@misterio no możliwe, ale w mojej ulubionej np są bardzo dobre a na tłusty czwartek mega kibel
1
@Eklerek paczki są pyszne ale w ten dzień taka masówa że większość piekarni co ma dobre ma w ten dzień gowniane. Ale co się najem w robocie za darmo to moje
6
Ciekawostka
Neymar otrzymał od Al-Hilal 101 milionów euro wynagrodzenia w 2024 roku. Rozegrał dwa mecze. Na boisku spędził 42 minuty.
1
@Marian_Pazdzioch od jakiś 4-5 miesięcy próbuje. W sumie w tym czasie oprócz tych tych 5k w 2025 siadło mi raz, a dokładnie cashout 800 zł z 2 zł bo pierwszy mecz siadł a drugi trwał, ale wypłaciłem i nie żałowałem bo skończył się remisem. Ogólnie to z 400 zł wpakowałem w sumie bo tego nie gra się codziennie tylko jak się coś akurat trafi, więc można powiedzieć że 5400 na czysto jestem, bo raczej nie gram taśm żadnych, zdarzyło się jakieś za dyszkę ale to też z 2-3 wygrałem po 1000 czy 800 zł. Ogólnie to nie polecam w to wbijać xd ja miałem dziś czutke, z tym Realem też jakoś czułem że to zrobią, a Milan z Juve dostałem od kumpla. Głównie to on mi daje jakieś typy, często jakieś ligi szkockie czy inne. On się tym interesuje i pewnie ma jakieś grupki do tego. Tak czy siak na Jana nie ma co obstawiać chyba że to czujesz. Czasem jest tak że jakaś drużyna łamie co roku w danym miesiącu od kilku lat i wtedy warto zagrać. Tak było w zeszłym roku i 5 meczy stawiałem i żaden nie siadł. Aha i w grudniu jeszcze jeden dubel siadł i zapomniałem go postawić i tam by było z 4,5 z 2 zł xD
1
@Tigermaus ja nie wygrałem przez całe życie tyle co przez te 6 dni nowego roku xD
8
Ten rok w obstawianiu to dla mnie jakaś abstrakcja xD 3 dni temu 3,5k z 22 zł a dziś kolejna wygrana. Łamaki to życie pamiętajcie
https://zapodaj.net/plik-lp25Hc2keV
Ale ze Milan złamie dwa mecze z rzędu to naprawdę się nie spodziewałem xdddd
7
Upadek tak wielkiego klubu przez złe zarządzanie i złe decyzje. Szkoda wielka bo człowiek uwierzył że idzie ku lepszemu a tu kolejna kompromitacja na cały świat, nie chce się tego komentować. Dobrze że chociaż drużynę Pana trenera Flicka chce się oglądać bi jakbym jeszcze miał teraz Xavi Ball to chyba bym się poddal
0
@Joe_Barbaro od nowego roku rzucam ale chyba zajaram z tej okazji xd
0
@graco14 Milan akurat był ziomka pomysłem a mój Real no i się podzieliśmy dziś na saunie przemyśleniami :p
14
Witam serdecznie!!! Szkoda że Real wygrał ale z drugiej strony warto było dziś zaryzykować
https://zapodaj.net/plik-IorP2U29Hr
Edit. Jeszcze solo Milan wpadł za 20 zł i kurs 45 ale coś się nie dodało więc dziś cashback fajny
2
@Ricardinio14 z bomby przestań palić. Tydzień się pomęczysz i będzie z górki.