- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1082 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Deathwing112
0
Nie uważacie, że nałożenie ograniczeń co do godzin pracy lekarzy jest głupie i bezsensowne?... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
FcPortoFan1999
1
Tak sobie uświadamiam patrząc na powtórki meczów IR Iranu że Oni to wygrywać nie... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1082 Culés
4
Wasza opinia o tłustym czwartku?
3
@Eklerek Dlatego ja sam sobie smaże takie frykasy ^^
2
@Eklerek Pytasz tylko o święto, czy o tę sklepową tekturę wymieszaną z gładzią szpachlową?
10
@Eklerek to jest kolejna okazja, żeby niektórzy ludzie się dowartościowali i pokazali swoją wyższość, gardząc innymi którzy w dane święto/okazję robią to co się robi w dane święto/okazję.
To samo co przy walentynkach.
Jak dla mnie spoko, pączka czy dwa wszamie i humor gitówa
1
@misterio Temat do szerszej dyskusji :D Mnie rozwalają Julki i Oskarki, którzy muszą się pochwalić kupnem pistacjowego pączka z Lidla xd
1
@Eklerek paczki są pyszne ale w ten dzień taka masówa że większość piekarni co ma dobre ma w ten dzień gowniane. Ale co się najem w robocie za darmo to moje
1
@Janas11224 Dobre piekarnie/ciastkarnie tydzień przed zbierają zamówienia, płacisz zaliczkę 50% i resztę przy odbiorze. Nie ma wtedy problemu, że Ci brakuje, a im sie marnuje.
2
@Eklerek Nie oceniam, ale ja tam generalnie nie czekam na to, aż ktoś mi powie, że dzisiaj jemy pączki bo wypadł taki dzień. Jem co chce i kiedy chce, więc takie "Święto" dla mnie nie istnieje.
2
@misterio no możliwe, ale w mojej ulubionej np są bardzo dobre a na tłusty czwartek mega kibel
2
@Eklerek spoko preteks żeby podjeść pączków :D ale chyba musiałbym mieć udar żeby jeść takie marketowe
@MesQueUnClub_87 trochę tak a z drugiej w tłusty czwartek jakoś mniejsze wyrzuty sumienia :D
1
@Eklerek Jak nie ma coś w składzie E500 albo jakiegoś benzoesanu to nie kupuje.
1
@Eklerek Nie mam nic do tłustego czwartku ale sam osobiście pączków wtedy nie kupię. Nie dlatego, że nie lubię czy coś ale za darmo mogę zjeść czy to w pracy czy gdziekolwiek indziej gdzie mnie częstują.
Poza tym moim zdaniem nie trzeba czekać do tłustego czwartku by zjeść pączka aczkolwiek nie mam też nic przeciwko.