Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Imo Cubarsi to największy skarb z tych wszystkich młodych. Sory ale w wieku 17 lat dzielić i rządzić w obronie w jednym z najlepszym klubów na świecie to jakaś abstrakcja. Wiadomo że Pedri, Gavi, Yamal czy Casado to też diamenty ale trzeba docenić tą pozycję, gość jest jeszcze dzieckiem, a chowa do kieszeni starych wyjadaczy z topowych klubów. Dla mnie chore, nawet bardziej mi to imponuje niż Yamal. Oby tu został na lata i omijały go kontuzje.
3
Jesteśmy faworytami ponieważ jesteśmy obecnie najlepiej grającą drużyna na świecie razem z Liverpoolem i każdy rywal powinien się nas mocno obawiać. Nie mam obaw o finał, ewentualnie o kontuzję naszych
3
Ale gówniane drużyny masakra xD
0
Dobra przelew nie doszedł jednak
0
PDF zawalił bramkę, miód na moje uszy
3
Co wy gadacie. Ewidentne czerwo, odcięło mu prąd totalnie, dobrze że mu nie rozdupil więzadeł.
0
Jak patrzę na pana Flicka to się uśmiech pojawia i duma w sercu że ktoś taki siedzi u nas na ławce. Szkoda że dopiero teraz zatrudnili fachowca a nie np jak jeszcze był tu Leo
18
Cieszę się że Valencia dziś wygrała. Oby się utrzymali bo to klub który zasługuje na najwyższą ligę, w przeciwieństwie do takiego obsranego Getafe czy Espanyolu
1
Daje ostatnio radę jako zmiennik, ale imo za dobrą ofertę powinniśmy go puścić. Pewnego poziomu nie przeskoczy i te ostatnie mecze tego nie zakryje
0
@Eklerek kto jest drugi bo imo Curry jest czarny
1
@Messibestplayerintheworld no ja nie wątpię że Flick postawił na Szczęsnego bo jest lepszy i pewniejszy ale takie nagłe odstawienie i totalna olewka w jego stronę jest dziwna
2
Ciekawe co zrobił Pena że tak podpadł Flickowi. Ja nie wierzę że tam nie ma jakiegoś głębszego dna niż po prostu chęć postawienia na Szczęsnego. Nawet jak był Var i karny w meczu z Valencia to na rozgrzewkę pobiegł Kochem a nie Pena. Widać że jak podpadniesz to jest koniec kariery w klubie, czytaj Fati którzy nie wącha murawy choćbyśmy wygrywali 10:0.
0
No i git z tym Nico, w końcu będzie na podwyżkę dla Fatiego
7
@kibic1899 lol, De Jong dobra zmiana. Chyba jesteś uprzedzony po prostu do niego
6
Super Eric wygląda u Flicka. Nasz trener ma syndrom Pepa, każdy przy nim się mega rozwija, dlatego każdy transfer którego chce Hansi powinien zostać zrealizowany. On wie co robi, gość jest trenerem z prawdziwego zdarzenia a nie wuefista
0
Kurde ale tak walnął że prawie nie trafił mi się wydaje xddd
2
Dobra dawajcie wejdźcie do tej bramki barany
1
@xvcWinterSoldier no nie wiem ale walczy i jest bardzo dobry
1
Oho Shara Magomedov dostał na dziurę xd a takie były głosy że to kolejny Khabib albo Chimaev. Widziałem dwie walki i chłop nic wielkiego nie pokazał. Dla tych co nie wiedzą to on może walczyć tylko na galach w Arabii Saudyjskiej bo w Stanach przez brak oka jest uznany za niepełnosprawnego i nie ma prawa wyjść do oktagonu. Zobaczymy co dalej, Machaczew też raz przegrał i teraz jest niepokonany
1
Najlepsza liga na świecie wróciła
https://streamin.me/v/686bb39e
2
Obyśmy trafili teraz na PSG i ich zlali do 0. Najbardziej znienawidzony klub na świecie przeze mnie zaraz po państwowym z Madrytu
3
@Pitinho oby przegrał bo remis dalej im daje 1 miejsce
3
Kurde do Eindhoven nie pojechała połowa składu Liverpoolu. Dziś wpadamy na pierwsze miejsce w tabeli!!!!
2
@LambiPL 1. Wiedźmin 3
2. RDR 2
3. Mass Effect trylogia
4. Cyberpunk
5. God Of War Ragnarok
0
@clyde No to się nie mogę doczekać bo niedługo zaczynam
6
Skończyłem praktycznie całą podstawkę Cyberpunka ze wszystkimi misjami pobocznymi i kontraktami i gra awansuje na 4 miejsce mojego rankingu gier wszechczasow w jakie grałem. REWELACJA. Te postacie, rozbudowane questy, misje poboczne, otwarty świat, romanse. No top topów. Szkoda że nie wyszła od razu tak zrobiona bo gra roku na 100%. Coś pięknego. Widać że Redzi zrobili tą grę. Piękna sprawa i polecam tym którzy też odpuścili na premierę i do dziś nie zagrali.
7
Fajny komentarz przeczytałem na temat tego czemu Wojtek gra i się z tym zgadzam w 100%:
Bo Wojtek ma wywalone
Puszcza dwie szmaty w polowce z Benfika i wychodzi na drugą połowę jak szef.
Dostaje czerwoną w meczu z Realem i za 20 minut cieszy się z pucharu jak gdyby nigdy nic.
Obiektywnie trzeba powiedzieć, że do najlepszej dyspozycji to mu trochę brakuje, ale widocznie Flick wierzy, że łatwiej poprawić formę niż budować mental u Penii i że ten Wojtkowy mental przenosi się na całą drużynę.
3
Dawaj zmiany Hansi, imo dobry moment żeby Ansu zagrał i Kounde odpoczął.
19
Flick ustalając kto stanie dziś w bramce na mecz
https://zapodaj.net/plik-VkGc2jDy9y
1
@Luciano99 spoko daj mi jeszcze z tydzień i siądzie taki trebel na +10k, pewnie w środę na LM