Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Ja pierdziele jak ja szanuję pana Flicka. Oby żył w zdrowiu i spokoju jak najdłużej. Najlepszy transfer od transferu Suareza. Po prostu japa mi się cieszy jak pomyślę że on siedzi u nas na ławce. Coś pięknego i oby jak najdłużej. Sto lat Mister, wygraj nam w końcu coś ważnego prosimy.
30
Jerzy Dudek, pierwszy pilkarz na świecie który zagrał więcej w meczach legend Realu jako dziadek niż normalnie jako zawodnik XD
3
Kurwa ale beka co
On sprawdzał tyle czasu jak mój stary pijany po minucie wiedział że spalony xdddd
0
@ObiwanKenobi jestem za, ale ciężko będzie pokonać to Chelsea niestety
4
Finał LE Chelsea Londyn vs Jagiellonia Białystok brzmi jakby odcinek pisał Walaszek a to wcale nie jest niemożliwe xD
3
Flick znowu iq 300 kazał stracić punkty z Atalantą i teraz niech sie Live męczy z PSG XDDDDDD rewelacja ta drabinka. Drużyna se gra najlepiej ze wszystkich i dostaje obecnie najgorszego możliwego rywala hehe
0
@maroon chodzi mi o to że USA to Izrael.
3
@maroon mam nadzieję że żartujesz xd
1
@Kgorecki2500 ktoś tu nie czyta ze zrozumieniem…
25
https://zapodaj.net/plik-Ul9LyFvaPI
- Jesteś przywódcą kraju, którego przetrwanie jest możliwe tylko dzięki pomocy USA.
- Przed utratą władzy i zarzutami korupcyjnymi chroni cię wojna, której mogłeś zapobiec.
- Mógłbyś w każdym momencie zakończyć konflikt, ale wolisz, żeby tysiące ludzi ginęło dla twoich prywatnych interesów.
- Masz znikome poparcie społeczne.
- Uważasz, że pomoc USA ci się należy i nic nie musisz dawać w zamian.
- Domagasz się ciągłego zwiększania pomocy militarnej, żądasz zestrzeliwania wrogich rakiet nad twoim terytorium przez USA.
- Każdą krytykę odbierasz jako chęć całkowitego zniszczenia twojego kraju i narodu.
Nazywasz się Benjamin Netanjahu i jesteś premierem Izraela.
Zdjęcie niepowiązane
3
@Comentateiro najpewniejszy awans w historii awansów XD
0
Nowy Kontrakt z pensją dostosowana do nowej drabinki finansowej i można podpisywać. Za tyle samo albo więcej nie ma to totalnie seansu bo on nie jest tyle wart
1
Carlo „nie rozmawiamy o sędziach” Ancelotti
18
Może to trochę na wyrost ale Hansi Flick zmienił moje życie na lepsze. W ostatnich latach piłka nożna stała mi się obojętna, wiadomo że zawsze wspierałem klub ale podczas meczu jak miałem inne ważniejsze zajęcie to odpuszczałem oglądanie. Nie sprawiało mi to juz żadnej frajdy. Hansi sprawił że czekam na każdy mecz jak głupi, mam za tydzień 28 lat, a na spotkaniu rodzinnym jak leci Barca to siedze z telefonem opartym o szklankę w knajpie xD znowu się chce oglądać i czekać na tą drużyne co gra 2500 km stąd i drzeć mordę jak walą bramy. Dzięki Hansi, imo najlepszy transfer ostatnich 10 lat, szkoda że tak późno zrozumieli że tu trzeba Pana trenera, a nie kogoś kto na siłę szuka stylu Barcy który już dawno zanikł. Pamiętajcie że gość nie przyszedł na gotowe tylko do totalnego bagna i 3 metrów mułu i zrobił imo obecnie top 1-2 drużynę na świecie z tego mułu tracąc jeszcze Gundogana (dostał Olmo wiem). Jak samochody i trenerzy to tylko Niemcy
19
Co dzisiaj Wojtuś Sigma bronił to jego. Duma
6
17 latek gra słaby mecz jak cholera, a La Rambla w szoku że dzieciak może stracić formę i piszą że to mega martwiące XDDD kocham tą stronę
4
Nie wchodźcie na białą, nie nabijajcie im reklam, niech se notatnik zarabia tylko na swoich białych pajacach
0
Teraz znowu będą rysować linie 20 minut pewnie XD
26
Gole w 3 ostatnich meczach:
-Manchester United 2
-Antony 3
Kurtyna
0
@norbi77 no dlatego napisałem conajmniej :p
4
Warto przypomnieć że jutro możemy zostać liderami w tabeli w sytuacji gdzie conajmniej 4 punkty zostały nam dosłownie zapie****** przez buty lewego rozmiar 60 i nieodgwizdane karne. W tym samym czasie Real otrzymał lekko punkt albo 3 przez błędy na ich korzyść. Jak wygramy tą ligę to serio ten śmieszny państwowy klub powinien się rozwiązać xD
0
@PatrychoO a ja dalej jak szef na głównej
( ͡° ͜ʖ ͡°)
51
Sędzia: "powiedział do mnie pierdol się"
Bellingham: "nie nie, on mnie źle zrozumiał. Ja mu tylko powiedziałem, żeby spierdalał”
Walaszek pisze nawet teksty w la liga xddddd
0
@FcPortoFan1999 Druga najlepsza liga świata*
3
Najlepsza liga świata. Real przegrywa ligę w jesień i my ją wygrywamy po czym my w 3 meczach ją przegrywamy i Real ja wygrywa razem z Atletico po czym Real z Atletico ja przegrywają w 3 meczach i my ja wygrywamy. Rewelacja. Kto jest synem kogo?
5
Jakby Lewy przeleciał Pajor to byśmy mieli polskiego Maradone
0
@mekston no twoim zdaniem a nie moim
1
@mekston imo to skrót od in my opinion co sugeruje że taka jest moja opinia.
8
Imo Cubarsi to największy skarb z tych wszystkich młodych. Sory ale w wieku 17 lat dzielić i rządzić w obronie w jednym z najlepszym klubów na świecie to jakaś abstrakcja. Wiadomo że Pedri, Gavi, Yamal czy Casado to też diamenty ale trzeba docenić tą pozycję, gość jest jeszcze dzieckiem, a chowa do kieszeni starych wyjadaczy z topowych klubów. Dla mnie chore, nawet bardziej mi to imponuje niż Yamal. Oby tu został na lata i omijały go kontuzje.
3
Jesteśmy faworytami ponieważ jesteśmy obecnie najlepiej grającą drużyna na świecie razem z Liverpoolem i każdy rywal powinien się nas mocno obawiać. Nie mam obaw o finał, ewentualnie o kontuzję naszych