Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Absolute Cinema. Kurwa futbol przez wielkie F. Dla takich meczy zostałem kibicem. Dojeżdżamy ich teraz
14
Prawda jest taka że odkąd przyszedł miał dobre liczby chociaż można było mieć wrażenie że często zawodzi. Jednak determinacji i wrażenia że mu się chce odmówić mu nie można było nigdy. Cieszę się że mu się u nas udało bo nawet jak nie szło to wyglądał jakby chciał walczyć za tą koszulke a za to szacunek zawsze będzie.
0
@bartekvisca odgrzybic sie powinno co roku jak używasz regularnie, ale skoro chłodzi i jest czynnik to po kiego nabijać co roku?
0
@OBSERWATOR2021 Znam mnóstwo osób które idzie na Mentzena, ale PiSu nienawidzi i nigdy nie zagłosuję na Nawrockiego. Po prostu nie pójdą na drugą ture
5
@KamQiX typowy uchodźca. Jakby nie piłka to by pewnie palił sklepy w Paryżu czy Berlinie
0
@Prorokk Dobre jest smakowo, ale zatrute chyba
0
@KrychaFCB popeyes jest smaczny ale też uważam ze mocno przechajpowany, wydałem chyba 65 zł jak byłem a jedzenia jak za 20 zł
1
@clyde ja maczka lubię bardzo, nigdy się źle nie czuję
0
@FcPortoFan1999 no teraz 5 minimum
18
Nie jadłem KFC chyba 3 lata bo zawsze się źle czułem (jak większość) i postanowiłem że nie będę sobie tego robił ponownie, aż do wczoraj gdzie naszła mnie ogromna ochota na hot wingsy i stwierdziłem nie powinienem tego robić ale .... no i znowu to samo. Ja nie wiem serio co oni dodają do tego jedzenia, życzę im zniknięcia z Polskiego rynku bo to jest niebezpieczne jedzenie dla zdrowia. Nie jest to normalne że kogo nie zapytam to po ich żarciu ma takie bóle brzucha że sie skręca na kiblu. Tragedia. Nigdy więcej tym razem już na poważnie.
0
@chavez no tak bo Ansu ma dalej potencjał na topke skrzydłowego a De Jong imo już nie będzie lepszy niż jest.
0
Moje marzenia na przyszły sezon to:
1. Odbudować Ansu - gość ma dalej potencjał a my potrzebujemy wzmocnienia ataku. Zarabia i tak za siedzenie na ławce to niech zarabia za granie. Jestem przekonany że Flick by go odbudował, jak gość zrobił z Ferrana świetnego piłkarza z ławki.
2. Odbudować Christensena - totalnie bez sensu jest go sprzedawać za bezcen, on grający to jakość jak cholera. Wierzę że kontuzje zaczną go omijać, Pedriemu się udało. Młody gość co zagra na obronie i w ataku
3. Wypożyczyć Torre - ja w niego wierzę
4. Sprzedać Araujo - jeden z graczy na których można sporo zarobić. Dla mnie stał się średniakiem, totalnie nie jest to piłkarz na ważne mecze.
5. Ściągnąć Taha za darmo w miejsce Araujo.
6. Kupić Nico, musimy mieć skrzydłowego nowego bo nie można ciągle grać Rapha i Yamalem. Nie ma lepszego kandydata obecnie.
7. Nie ściągać napastnika, nie będziemy mieć kasy narazie żeby kupić Nico i napadziora. Imo Lewy z Ferranem dadzą radę. Jak kogoś kupować to top topów jak Haaland, Isak albo Alvarez. Nie ma co tu szukać półśrodków bo napadziorow zawsze mieliśmy z najwyżej półki i musi tak pozostać.
8. Sprzedać Penie.
9. Sprzedać De Jonga. Nigdy nie osiągnął oczekiwanego poziomu a zarabia krocie. Można na nim zarobić napewno
Choć tak naprawdę to i tak mam nadzieję że zrobią to czego dokładnie chce Flick. Ufam mu że podejmie dobre decyzje.
0
@partymaker no mi chodzi stricte o charakter
28
Ja to powtórzę po raz kolejny ale mi najbardziej imponuje Cubarsi z tych wszystkich młodziaków. Gość jest fenomenalny. 18 lat a gasi jak kiepy każdego po kolei. Ciężko uwierzyć ze jest już tak dojrzały na boisku. Absolutny pewniak do pierwszego składu, ma to coś czego brakuje Araujo. Obecnie mój ulubiony piłkarz z Barcelony, po prostu fenomen. Rośnie nam drugi Puyol
13
Dziękuję Flick za wszystko.
Sprawiłeś że znowu jak dzieciak czekam na każdy mecz.
Po prostu dzięki
1
Kurwa max mam 30
Lat prawie i płacze jak dziecko dziś. Po tylu latach upokorzeń jesteśmy w końcu wielcy. Coś pięknego.
0
@Faro kogo ma wpuścić za niego?
0
Rafinia co ty grasz chłopie
1
Uszaty jak narazie imo dobry mecz
0
Hahahahaahh rządowi narzekali na sędziów piękne po prostu
3
Ale to jest kompromitacja Realu, serio nawet mnie to jakoś nie bawi. Obrzydliwe zachowanie, pośmiewisko na cały świat. Bardzo dobrze
0
@Katalończyk 99 nogi rozłożą pewnie przed nimi
1
Myślałem że se poczytam na kafejce jakieś komentarze a tam aż całe 4 po meczu xD piękna strona
0
@snupson wprowadzili od jakiegoś czasu przewidywane składy
0
@partymaker ja stosuje Simparice i działa extra bo mu te kleszcze suche same odpadają. Niestety jeszcze w tym roku go nie zabezpieczyłem, dopiero dziś
0
@misterio z wczoraj, codziennie go sprawdzam ale też głaskam, a tego nie da się nie wyczuć. Zresztą weterynarz też przyznał że bardzo prawdopodobne że się wczoraj wbił
7
Oglądajcie dokładnie swoje psy i zabezpieczajcie je tabletkami albo obrożami specjalnymi, bo w tym roku nie było prawdziwej zimy i te śmiecie kleszcze żyją w takiej ilości w tym roku że to jest jakaś makabra. Wczoraj mój pies na ogrodzie 3 godziny i dziś 8 kleszczy z czego jeden taki mutant że aż pojechałem do weterynarza go wyjąć (zdjęcie poniżej). Masakra ile tego jest serio, zresztą na siebie też uważajcie bo głupie wyjście na dwór może się skończyć boleriozą
https://zapodaj.net/plik-l6nim6iDy8
1
@Bocheno1 @Zdobywca no wiadomo że są gorsze Dzielnice, nie byłem tylko w centrum, aczkolwiek nasłuchałem się że całe miasto to jeden wielki obóz uchodźców
10
Bylem w zeszłym tygodniu w Londynie i powiem wam ze jeszcze nigdy żadne miasto nie obaliło chyba wszystkich stereotypów jednym wyjazdem. Nasłuchałem się że wszędzie niebezpiecznie, bezdomni na ulicach, syf, sami uchodźcy. Miasto przepiękne, architektura mnie zwalała z nóg na każdym kroku, bezpiecznie się nie czułem tak od naprawdę dawna w żadnych obcym kraju, uchodźców to widziałem chyba kilku (kolorowo było ale tam jest kolorowo od pokoleń, najwięcej chyba hindusów którzy oczywiście pracowali), bezdomnych widziałem 3 razy z czego raz to byli Polacy, czyściutko wszędzie co mnie szokowało bo często ze śmieciami trzeba było iść kilometr żeby znaleźć śmietnik. Naprawdę jedno z najpiękniejszych miejsc w jakich byłem jeśli chodzi o miasta. Jedyny minus że strasznie drogo ale wiedziałem o tym od początku. No i zahaczyłem o meczyk Chelsea co też dołożyło fajnych emocji :p
https://zapodaj.net/plik-bJjdukRlfn
1
Komentarz usunięty