1

@tbas a może i nawet gorzej

26


Polska w pigułce. Państwo z kartonu. I tak co 4 lata zmiana na mniejsze zło i w kółko. A alternatywa oprócz tych dwóch to Lewica i Konfa xD w tym kraju nigdy nie będzie dobrze.

2

@macio_944 ja mam półkę na której mam kilkadziesiąt gierek więc GTA 6 napewno też nie zabraknie

6

@gumaz żeby w kilka osób tak skatować kogoś to trzeba mieć gówno zamiast mózgu ale żeby to nagrać i wrzucić do neta to trzeba nawet tego gówna tam nie mieć

3

@Aequlibre były jakieś plotki że Lewy ma długi w innych swoich spółkach. Tak czy siak apetyt rośnie w miarę jedzenia, zarabiał ogromne pieniądze a czasem pójście do takiej Arabii na rok sprawi że zarobi tam w rok tyle co za 6 sezonów w Europie. Jednak w USA też nie grałby za darmo

2

@Dankho94isback wiele można zarzucić Ronaldo ale brak moralności? Odkleja

15

A niech strzela. Za 20 lat będziemy mieli ból dupy że takich już nie ma taka prawda

1

Kolejna wyssana z dupy informacja. Jeszcze się okno nie zaczęło a już się rzygac chce od tych informacji pismaków. Niestety takie czasy że nieudasy mogą napisać cokolwiek byle kliknęło i nikt tego nie weryfikuje. Nic dziwnego jak teraz dziennikarzem zostają ludzie co nigdy z dziennikarstwem nie mieli styczności.

0

@addept widzę że nie zrozumiałeś tego co napisałem. Messi w tej reprezentacji jest absolutnie kluczowy i najlepszy i najważniejszy i bez niego by nie było nic. W tej drużynie nie ma ego, każdy gra na Leo i dla Leo. Zmierzam do tego że w sezonie gdzie masz 60 meczów do rozegrania ten jeden genialny piłkarz który nie biega mógłby być problemem pomimo faktu że jest goatem w danej dyscyplinie.

0

@Deathwing112 jasne że by zrobił ale na dłuższą metę cała drużyna pracująca na jednego piłkarza obecnie chyba by się nie sprawdziła. Na turnieju gdzie masz kilka meczów jak najbardziej

1

Ale tam każdy gra dla Leo, każdy biega za siebie i Messiego. Jest to swojego rodzaju piękne ale szczerze mówiąc w systemie europejskiej piłki nie wiem czy to jeszcze miałoby rację bytu. Widzimy po ostatnich latach że wygrywa ta drużyna gdzie cała drużyna broni i atakuje na zmianę. Leo jest geniuszem i najlepszym w historii i pomimo że jest od każdego lepszy tak w dzisiejszym futbolu i ilości meczów w sezonie takie rozwiązanie by się nie sprawdziło. Jak wygrywaliśmy LM to też były czasy gdzie mieliśmy kompletną drużynę, każdy zostawiał zdrowie na boisku.

2

O Real wchodzi do gry o Joao Pedro :) jak ja ich nienawidzę

6

Panie Januszu nieeeee


0

@DonCarletto trochę inne czasy imo

0

@adi7adi8 nie znam statystyk ale kilka napewno. Oby tym razem też tak było

0

Jakoś nie wierzę w ten transfer Cucurelli. Romano to nie wyrocznia i wiele razy się mylił. Ja bym narazie podszedł do tego na spokojnie a nie już wieszał za łeb gościa. Musiałby by być turbo debilem żeby grać w repce Hiszpanii i pójść do Realu mając przeszłość w Barcelonie, tym bardziej w najgorszym chhha momencie między klubami.

9

Kolejny powód żeby życzyć Portugalii odpadnięcia jak najszybciej

0

Nie wiem może się nie znam ale jakieś to takie wszystko gowniane na tym otwarciu xddd czuję cringometr wywalony w kosmos

7

O widzę że Real Gvardiolem się też interesuje XD jakie to są kondony to jest niesamowite. Dawaj Lapcio się zainteresuj jakimś Garnacho to też go będą chcieli pewnie

0

@4drian0 imo totalny kibel od kilku lat. W tym roku jak narazie urzekła mnie Forza jedynie, mam Residenta ale nie skończyłem jakoś nie miałem weny (wiem że jest dobry ale musi przyjść chęć). Czekam teraz na Wolverina i GTA, do tego jakaś porządna recenzja Gotica. James Bond ma dobre oceny ale za tyle kasy taka krótka grę to poczekam aż stanieje. A tak to lipaaaaaaaa

8

@lukkobe 3 finały bo w 2015 grał w Juve

9

Niesamowite jakiego farta w piłce nożnej mieli ludzie urodzeni w latach do 2000 i wcześniej (choć 2000 pewnie nie pamięta już finałów z United). Teraz do złotej piłki przymierzani są naprawdę dobzi piłkarze, taki Kvara to naprawdę świetny gracz, Olise, Kane, Yamal czy Dembele to gracze klasy światowej. Ale kiedyś było dwóch i każdy był 5 poziomów niżej. Ten drugi był od Leo i tak jeszcze z 3 niżej niż pozostali ale z zaciekawieniem się śledziło co znowu odwala w danym sezonie. Co roku kosmiczne mecze, przesądzanie o wynikach, spektakl który ludzie przyjeżdżali obejrzeć na żywo z drugiego końca świata. Teraz każdy z tych przymierzanych do złotej piłki nie jest nawet w 30% tak dobry jak był Messi (najbliżej ma mimo wszystko Lamine). Ta dominacja którą wprowadził Messi i Ronaldo jest po prostu niesamowita. Mega jestem dumny że śledziłem całą ich karierę.

1

A to on nie jest na zgrupowaniu właśnie reprezentacji?

3

Szkoda bardzo Maldiniego. Dobrze że to chociaż nie Hujisen pojechał za niego

4

3 piłkarzy z których jestem najbardziej dumny w tym sezonie:
1. Eric Garcia - gość ze średniaka jak przychodził z City i piłkarza którego chciał się pozbyć niby Guardiola stał się filarem naszej drużyny obskakując 3-4 pozycję na wysokim poziomie. Oby pojechał na mundial bo zasłużył jak nikt. Kocham takich nie rzucających się w oczy grajków, jak ktoś się nie interesuje to pewnie nawet nie wiem kto to, a on robi tu taką piękną robotę. Duża w tym zasługa oczywiście Flicka.
2. Fermin - no co tu dużo mówić, oprócz końcówki gdzie trochę spuścił z tonu to udowodnił wszystkim że te 70 co chciało dać Chelsea to się pomylili o jedno 0. Perła. Szkoda tej kontuzji bo na mundialu miałby 1 skład.
3. Gerard Martin - z niego chyba mimo wszystko jestem najbardziej dumny. Maldini absolutnie zamknął mi mordę, już w zeszłym sezonie był solidny ale w tym sezonie to nasz najlepszy obrońca. Miałem wątpliwości jak Flick odstawił Forta a postawił na Martina ale to ja pracuje na budowie a Hansi wygrywa kolejną ligę z Barceloną. Oby pojechał na MŚ zamiast takiego Hujisena

6

Hahahahahahha co Pogoń odwaliła i przez tego gola straconego Legia wyleciała z pucharów xdddddd coś pięknego

0

@A4ron no imo dziwna decyzja że go nie wzięli

1

Ale ta kadra Anglików jest totalnie średnia, chyba najgorsza od lat. To że nie wziął takiego Maguiera, Shawa, Palmera to jest mega dziwna decyzja. A taki Stones jedzie xddd no nic nie mój cyrk nie moje małpy ale beka

36

Ja bym go mimo wszystko brał jakby pensja była w porządku. Jest trochę leniem ale w jego wieku tej klasy skrzydłowy za 30 baniek jest nie realny. Trochę jednak strzelił w tym sezonie, pamiętajcie że to był tylko rok a on też był na początku w fatalnej formie fizycznej. Nie jest to wymarzony piłkarz ale nie kupimy na skrzydło nikogo za więcej i tak a Rashi się napewno przyda. Dodatkowo jeśli Flick tego chce to znaczy że to ma sens i tyle

6

Ja tam się cieszę, zawsze lubiłem Arsenal, trochę beka z nich była zawsze a w ostatnich sezonach trochę za bardzo kozaczyli ale imo zalsuzyli na to mistrzostwo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?