7

Aż mi się szkoda zrobiło Bilbao ale przypomniałem se jak nas chcieli podjebac jak kupowaliśmy Nico i teraz bym chciał jeszcze 4 żeby strzelili

0

Brawoooooo za to ławka przez 15 meczy teraz

0

@LeoMessiiBarcaPepa to chyba nie pamiętasz jak grał w LM w tym sezonie o którym mówię. Ten finał mamy dzięki niemu jak wyciągał niemożliwe piłki na Allianz

0

@MateS zadaj to pytanie na koniec sezonu. Joan jest genialnym bramkarzem, ale Marek w prime w 2015 był absolutnym top mimo braku sympatii w tym momencie. Ale co to za top bramkarz jak ma się jeden topowy sezon a reszta zjazd z przebłyskami. Oby Garcia był taki jak teraz przez następne kilkanaście lat

0

Pewnie się dowiedział że już nie zagra to nawet na ławce się nie chce siedzieć darmozjadowi

0

Hahahahha te United to są takie nieudasy żeby w takim momencie wydupic Amorina xddddd

1

@mrboom słabo się zestarzało xddddd

0

@pt9 to teraz upgrade na tego co ja mam póki jeszcze go nie wycofali, bo już na garminie się go nie da kupić. To jest ten z oledowym ekranem tak jak fenix 8 tylko że jest 3k tańszy. Dlatego co wycofali żeby ludzie kupowali 8

1

@Rifek Epix 2 pro 51 mm
@Bykunn no ja używam bez przerwy wraz ze spaniem i treningiem 4-5 razy w tygodniu

1

Kupiłem sobie garmina 31 dni temu, ładuje go pierwszy raz dzisiaj od kupna. Niezły przeskok przy Apple watchu xD

0

@Seledynowy jak wpłacimy klauzule to mogą nas cmoknąć

0

@severius pytanie czy ktoś po niego ruszy też, a po takim sezonie może być kilku chętnych.

8

Romero z Espanyolu to powinien być jeden z priorytetów w letnim okienku. Chłop jest naprawdę świetnym graczem, klauzulę ma 15 mln to jak za friko. I znowu utrzemy nosa tym zwierzętom. Same plusy zero minusów tak jak z filetem

2

Sanki w nogi od tyłu i nie ma karniaka xddddd

2

To jest karny kurwa mac

3

Najlepszy bramkarz na świecie

20

Urodzić się w Barcelonie i kibicować Espanyolowi to tak przegrać jak urodzić się w Rosji albo Indiach i srac do dziury albo rzeki xdddd

0

Boże jak pięknie jest, każdy wali takie boki na zakrętach. Przed chwilą chłop priusem wajcha na światłach i banan na twarzy coś pięknego. Chociaż przed chwilą moje umiejętności drifterskie zostały sprawdzone że się ciepło zrobiło haha

22

Boże jak ja go kocham i szanuję. Absolutnie cudowny trener i ciepło mi się na sercu robi jak pomyślę że mamy takiego fachure na tym stanowisku. Wesołych świąt wszystkim

0

@Arden ale z tą obroną nie ma na to szans

0

@JanuszKorwinMikke tego samego

1

Ale tam w głowie Flicka musi się gotować że ma takich nieudasow w obronie a mu oddali Inigo do Arabów xD

0

Parejo wygląda jak ten świr ze skazanego na śmierć

1

@Cyzix no to nie pamiętałem bo te mecze zostały stworzone po to żeby o nich zapomnieć xd

19

Niektórzy tutaj chyba serio kibicują od tego sezonu XD jakbyśmy grali w 1/16 przeciwko FC Piździszewo dolne to i tak byśmy się męczyli bo te mecze tak zawsze wyglądają xD nie pamiętam kiedy zagraliśmy dobry mecz nawet lepszym składem na tym etapie. Nie beczcie

4

Flick chyba specjalnie chce pokazać że Ter Stegen się nie nadaje nawet na 3 ligowca bo nie kumam tej decyzji

0

@Pawwwweeeell a okej nie skumałem :p

0

@Pawwwweeeell no w ostatnich latach zdecydowanie xd zejdź na ziemię

29

Jest to raczej fake News ponieważ Real Madryt nie rozmawia o sędziach

5

Przeżyjmy ten strzał jeszcze raz xd
https://streamin.me/v/512c20c8

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?