Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cule1797 bez przesady teraz jest słabo plus miał kontuzję ale ciągnął za uszy ten słaby Real mega
2
No moim zdaniem w tym sezonie Kane jak narazie jest top 1, tak samo Mbappe pomimo tego że u śmietankowych jest przed Yamalem. Ale co się dziwić jak co chwilę w meczu gdzie Yamal ma mnóstwo strat i jakaś asystę ma MOTM podczas gdy nie był zdecydowanie najlepszy na boisku.
1
No i szybki lamak niestety
0
@Veysel no nie wiem Lookman coś tam potrafi ominąć a nie tylko na pałę biec przed siebie.
2
Boli mnie że nawet nie spróbowaliśmy Lookmana wyciągnąć. 35 baniek uważam że to świetny napastnik za taką cenę. A mamy zamiast tego nieudasa rekina i emeryta
0
@Krzyniu Osihmen jest spoko ale ma nasrane w bani konkretnie
3
Ale dzisiaj chłopaki nam dali w ten smutny jak pizda dzień meczyk. Aż się zachciało żyć
1
Wchodzi Inpostor
2
Ale w ćwiercfinale to już napewno odpadną xddd
13
Beka że przychodzi Cancelo z dupska totalnie z farmerskiej ligi i daje więcej niż wielki wieczny talent Balde xD
0
Tam już tak ostro peron odjechał xdddddd to jest tak obrzydliwe że aż śmieszne. Z mocarstwa atomowego do pośmiewiska i to wszystko przez wybór jednego czitosa
25
Czyżby Kylianowi znudziły się dziewczyny z siurami?
0
@ranger3120 no już 3 tydzień i troche jesyem zmęczony szczerze mówiąc
1
Od tygodnia staram się wrócić ze Sri Lanki do domu, w końcu się udało kupić bilety przez Indie wszystko cacy przez Frankfurt i cyk strajkują piloci z Lufthansy i możliwe że mi odwołają lot do Warszawy xddddd no cóż chociaż w Europie już będę (mam nadzieję)
0
Xdddddd ta obrona dziurawa już w 20 sekundzie rewelacja
11
Szok że jak się kimś interesujemy to perez wchodzi z łapami żeby nam go zabrać. Ale tu akurat się nie ma co dziwić, Niemiec to jest topowy obrońca z rocznym kontraktem, będzie o niego walczyć połowa Europy, imo jesteśmy bez szans chyba że on tu bardzo będzie chciał przyjść. Ogólnie jeśli chodzi o perspektywy to u nas ma szanse i na trofea i na zostanie szefem defensywy
2
@fcbarcafan19 @BojanKriKicz Sri Lanka
5
@Arden @michal26 niech zestrzeliiwuja ale chociaż jak będę wracał wypoczęty
0
W niedzielę na wakacje lecę z przesiadką w Dubaju, teraz się tylko modlić żeby Czitos się wstrzymał przed przedłużaniem sobie fiuta i nie atakował jeszcze suwerennego kraju pod pretekstem programu nuklearnego.
1
Nie mają jaj piłkarze, nie ma ja Flick i mózgu wpuszczając takiego Balde. Brawo Girona pokazaliście jak się gra frajerom i tyle. Jedna wielka frajernia
2
Balde jest takim bezjajecznym średniakiem że chce mi się rzygac jak na niego patrzę
4
I ktoś liczy z takimi kabanami w obronie na ligę mistrzów xddddd
9
@Gacu95 czytałem że Chelsea chce dać 80 baniek. Jakby tak było to bym go sam zawiózł do Londynu
2
Tak tak i Flick odejdzie jak nie wygra Laporta. Pismaki już przekupione grają dla swojego pana by przekonać że musi wygrać tylko jednak opcja. Wiadomo że Laporta wygra i tak, sam uważam że jest jedyną opcją sensowną ale żałosne są te artykuły gazet przychylnych Laporcie. Wszyscy odejdą jak Wujas Lapcio nie wygra proszę na niego głosować
6
Zmarł szef wszystkich szefów, Krzysztof Jarzyna ze Szczecina. Edward Linde-Lubaszenko miał 86 lat.
3
Od czasów Braithwhite’a nie było gorszego napastnika od Ferrana. Nie mogę na chłopa patrzeć po prostu, my z takim plackiem osiągając takie wyniki to jest abstrakcja. Chłop za 3 mecze strzeli dwa gole i wszyscy znowu się nabiorą. Pep wiedział co robił jak nam go sprzedawał.
0
@mekston myślę że stawianie takiego kursu jest tak samo głupie jak skreślanie w jakimkolwiek meczu Novaka
0
@lajcior no bije się Sergio Ramos z Andrew Tatem
0
Andrew Tate vs Ramos w boksie xddd mam nadzieje ze wjedzie w tego farmazona jak w Messiego w 2010
19
Wgl Hansi Flick to jest tak okrutny człowiek, chłop tak rozdupcyl psyche madryciakom że za jego kadencji zaraz 4 trener będzie w Realu. A jest tu drugi sezon xddd