3

Nie ma plusów tego transferu. Jest średni, drogi, nie młody, Liverpool go nie chce, kibice się z niego śmieją. Kolejny wałek to jest

3

@Pedro_Pascal16 ale to PiS sciagnal ich najwiecej

3

Dobrze że na skrzydło szukamy i chcesz paralityka z Kolumbii za 80 baniek xD

4

Pululu król strzelców LK. Piękna to była edycja

3

@Alo_Vi Nie jest sam, ma zajebista drużynę ze świetnym trenerem

25

Nie sądziłem że to kiedyś powiem, ale prowadź nas 17 latku XD fenomen, diament, perła, genialny gracz. Messiego chyba nie da się przebić ale ma potencjał żeby się zbliżyć do tego nieosiągalnego stołu. Przepiękny chłopak.

6

Nic to nie warte, po pierwsze głosują kibice to wiadomo że zagłosują na swoich, po drugie u nas na MVP zasługuje podobnie Raphinha, Pedri i Yamal, a u nich nie ma wgl dyskusji ze jakby ktoś miał to zgarnąć to tylko Mbappe

17

To się Szalonemu udało xdddd


Ale ten film mi się podoba. Widać taki powiew normalności, że może mimo tego że mają inne poglądy to rzeczywiście cel jest jeden (choć może jestem naiwny). Wydaje mi się że Sławek nabrał trochę szacunku do Rafała po tej debacie, nie przyszedł podpisać wszystkiego tylko podjął dyskusję. Dla mnie na duży plus Trzaskowski jednak wątpię że kogokolwiek przekonał z tych którzy na niego nie chcieli głosować. Ewentualnie Nawrocki przekonał tych co mieli na niego żeby nie szli na wybory.

7

@TowarEK co ty gadasz. W im lepszej lidze grają tym lepszymi piłkarzami będą, będą grali teraz z ogórkami samymi zresztą sami się nimi stali. Dramat to jest ta 4 liga

0

Ale Barca B sfrajerzyla, moze i pech z Ossasuna ale sami sa sobie winni. Teraz pewnie polowa odejdzie bo grac w 4 lidze to na bank mega opcja dla perspektywistycznych zawodników

4

Kobity w pizdę, Barca B w pizdę, śmierdziele z espanyolu utrzymane. Ech słaby dzień dzisiaj. Dobrze chociaż Lech mistrzem a nie Rakow
Edit. Barca B 1:1

2

Szkoda że śmierdziele z espanyolu wygrywają

1

Przegrać finał z Tottenhamem to jak zostać zfriendzonowanym przez prostytutkę

2

Nie wierzę że nikt go nie weźmie nawet za 5 baniek z innej ligi. Nie chcą bulic to spadać i tyle. Pieprzone dusigrosze szukające frajerów

0

@Archieee https://m.messi110.com/24-25-Barcelona-Goalkeeper-Adult-Kits-1-1-Quality-Soccer-Jersey(成人套装)-p27830187.html
Jest XXL cały zestaw. Wiadomo że oryginał to oryginał ale mam dwie koszulki z tej strony i totalnie niczym się nie różni od oryginalnej oprócz świadomości że dałem za nią 50 zł a nie 600 xd skopiuj link jak coś bo się dziwię wkleja

53

Rakitic skończył karierę. Mała legenda. Mega niedoceniony chłop. Uwielbiałem choć pod koniec mega irytował. Szacun za karierę

2

@Archieee kup se na messi100 wariacie

1

Też wam strona od jakiegoś czasu działa jak gówno? Jak się daje najlepsze komentarze pod artykułem to się tnie i nie pokazuje najlepszych, artykuły się dublują. @Redakcja

9

Gdy widzisz na Pedro wali dwie bramy Interowi zabierając im praktycznie szansę na mistrza


2

@SeWo77 taki na skrzydło jak Pedro byłby jak znalazł

37

Nasz chłopak dokonał zemsty. Coś pięknego. Przydałby się taki Pedrito teraz jako zmiennik

10

@ZuczekFCB1899 Nie mogą

23

Oby tu przyszedl i sie zamienił miejscami z Araujo

3

Nie miałem co oglądać ostatnio w tle jak robiłem testy do egzaminu i włączyłem sobie tak o The Office 3 raz i tak właśnie kończę 6 sezon po raz kolejny. Chyba nie ma cudowniejszego serialu, ten humor, te oryginalne genialnie zagrane postacie przez wcale wtedy nie znanych aktorów, pełno smaczków które jak wychodzą to człowiekowi się cieszy japa. No dla mnie serial 10/10, może po odejściu Michaela trochę osłabł ale zakończenie zrekompensowało wszystko. Naprawdę zazdroszczę jak ktoś nie widział tego arcydzieła.

0

@partymaker skoro nie było ręki Interu to tu też nie ;)

2

6 goli, jeden po faulu na yamalu, brak czerwa dla Tuchameniego, 3 asysty Ferrana. Naprawdę nieźle jak na 45 min. Sędzia robi co może żeby rządowi wygrali ale nie z nami te numery

0

Gdzie kurwa powtórka że nie ma spalonego?

18

Kurwa mac jest mi tak cholernie przykro. Nie mam za bardzo nic więcej do powiedzenia, po prostu jestem po ludzku tak zawiedziony że odpadliśmy bo mieliśmy ten finał na wyciągnięcie ręki. Nie pamiętam kiedy ostatnio miałem w środku taki ból po jakimś meczu….

11

Oby to był ostatni mecz Araujo w tej koszulce

18

Szkoda że jak przegramy to znowu przez Araujo. Dla mnie to jest koniec kariery w Barcelonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?