1

@pt9 nic głupszego nie przeczytam. Po pierwsze to się doinformuj ile kosztuje rs3, po drugie można zarabiać dużo ale nie Lubiec po prostu być ruchanym przed przedsiębiorców na każdym kroku.

3

@syzje dobrze dobrze idź tam jeść burgery za 100 zł bo się należy przedsiębiorcy i może ruchać obywateli

1

@escarabajo mam Barberke która mnie strzyże w 30 min, normalna fryzura i ładnie wymodelowana broda więc się da. U mnie alkoholu nie dają ani kawy czy innych pierdol, Sory ale ciepły ręcznik to nie jest szczyt luksusu. Ja rozumiem że to nie może kosztować 40 zł ale 120 to jest zdzierstwo po prostu i tyle, tym bardziej że to druga podwyżka w tym roku

26

@kuz no sory ale nie uwierzę że mają takie koszta żeby takie ceny walić za 30 min pracy. Jest jakieś przeświadczenie że Barber to coś premium a to zwykły fryzjer z inną nazwą

3

O mój barber już 120 zł za 30 min obcinania włosów i brody xD niesamowite jak nas dymaja na każdym kroku w każdym aspekcie w tym kraju. Trzeba się nauczyć obcinać chyba

5

Allison zasługuje na te pochwały i na to wyróżnienie bo to jednak było PSG, jednak mam wrażenie z niektórzy zapominają że Wojtek bronił jak graliśmy w 10. I nie puścił ani jednej bramki.

2

Ale że PSG nie strzeliło przy tych statach i słabym Liverpoolu to mega frajerstwo z ich strony xD na Anfield będzie mega mocne meczycho

0

Co się stało że Araujo nie ma zoltka jednak?

0

To jest ta różnica właśnie między bramkarzem który broni co trzeba a topem. Brawo Wojtuś

4

Dzięki Bogu że tego PSG nie mamy bo jakby tam było czerwo to by nie było co zbierać a tak to myślę że damy radę dziś

0

Zasłużone czerwo, pytanie czy wcześniej nie było faulu na Lewym

2

Przynajmniej szczery xD


2

@Andi18 za dużo graczy z topu na tej samej pozycji. Dla Realu najlepsza opcja to puścić Vinicjusa za chorą cenę. Nie dość że zarobią na ogromne wzmocnienia to atak będzie funkcjonował jak należy i nie będzie pajaca w drużynie którego obstawiam że wszyscy tam mają dość.

0

@Eklerek kolega chyba zaczął piłkę oglądać wczoraj jak sądzi że w 27 min przy 2:0 już są w 1/4 jak jeszcze drugi mecz

2

Szybko poszło….

9

Legia Warszawa z RiGCZem
https://zapodaj.net/plik-zMeUP4Ci7e

0

@FCB_dimiC ostatnimi czasy tak

1

Ceballos konta i nie ma drużyny. To samo czeka nas jak się Pedri połamie. Czuwaj Boże nad jego zdrowiem

0

@mate92 bo ta gadka to typowa nawijka kibiców Mentzena

0

@mate92 totalnie wiem na kogo głosujesz na prezydenta

12

Można nie lubić Ukraińców ale Zelensky ma jaja ze stali. Nie sprzedał swojego narodu, nie sprzedał siebie, nie dał sobie pluć w twarz Trumpowi. Dla mnie ogromny szacun, oby Europa go nie zostawiła i dalej jechała do spodu z agresorem w postaci kacapow. Trump udowodnił jakim małym jest człowieczkiem. Strach przed tym co nas czeka przez tego chorego psychicznie człowieka. Piękne że w takich trudnych czasach są takie sigmy jak Zelenski.

1

Straciłem do niego zaufanie. Czuję że odejdzie w letnim oknie.

1

@mrmiki ja się śmieje z obu stron właśnie xd jedni co płaczą że inni jedzą napromieniowane paczki a drudzy co jedzą za 15 zł. Niech każdy je na co ma ochotę

0

@Bartek22 w którym momencie zrobiłem z siebie idiote?

0

Ale ten transfer do Palmeiras to jest wał xddd niby 25 baniek ale ciekawe ile tam jest pod stołem płacone. Jedna wielka mafia. Oby tylko to nie wyszło kiedyś jako jakaś kolejna afera.

14

No i dobrze. Rozdział zamknięty, mamy już nową Barcelonę. Obowiązkowo zrobić pożegnalny mecz na Camp Nou.

1

@slayer z dupy to się ludzie prują do innych że ktoś je nie to co inni by chcieli i do tego odnosi się post

50

Już jutro wszyscy wielbiciele kebabów, tłustego żarcia i innego śmieciowego jedzenia się zesraja bo niektórzy jedzą chemiczne pączki za 20 groszy zamiast kraftowych za 15 x zł xD tak jakby ten jeden dzień coś zmienial w ich zdrowiu. Bo jak wiadomo jak pączek kosztuje więcej niż 5 zł to znaczy że jest już mega zdrowy i z najlepszych składników, a nie że po prostu na każdym kroku jak wciskają syf xD

13

Kurwa mac znowu się nabrałem na Ferrana xdddd człowiek coraz starszy a dalej taki naiwny. Niech wpuszcza Lewego od w razu po przerwie

0

Dziś Hansi dał trochę dupę ze składem przynajmniej jak narazie. No ale chuj wierzymy dopiero 12 minuta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?