Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Jestem zachwycony nowym Linkin Parkiem. Trochę nie kumam hejtu na Emily Armstrong, laska ma świetny wokal, nowe piosenki (narazie 3 bo nie przesłuchałem całej płyty) mega mi siedzą, no mega mnie cieszy że jeden z moich ulubionych zespołów w dzieciństwie wrócił z takim wielkim hukiem. Oczywiście wiele osób podziela moją opinię, ale ciągle natrafiam na komentarze typu że to marna podróba Chestera. Jak dla mnie to nie jest żadna podróba, bo jego nie da się podrobić. Nowy rozdział i tyle, trzeba iść dalej, a obecnie zapowiada się to genialnie. Trzymam mocno za nią kciuki .
Ps. widok cieszącej się japy Shanody na koncercie skrada moje serce. Zasłużył jak mało kto
2
Czemu mamy czarno białą flagę?
5
Z deszczu pod rynnę xddd Ferran pierwszy do odstrzału z kadry
0
Ja bym go jeszcze nie skreślał. Mamy wąską ławkę, gość mimo wszystko gdzieś ma wciąż ten talent, tego się nie zapomina. Dałbym mu czas do końca sezonu, jeszcze będzie miał okazję grać. Pierwszy do ostrzału jest Ferran, tutaj nawet bym za bardzo mu nie dawał już grać, ewentualnie żeby jego cenę jakimś cudem podbić. Lepiej dać szansę jakiemuś wychowankowi
2
Gratulacje dla Sociedad bo zagrali dziś zajebiście a my tragicznie. Tak czy siak ten mecz to skandal na miarę światową, żeby się var pomylił to już się zdarzało, ale że oni jakieś z dupy powtórki błędne pokazywali żeby się obronić. Dla mnie porażka totalna i jak nie polecą za to głowy to ja nie wiem co. A nie poleca bo tam ręka rękę myje.
4
Gahahahah co to ma być
15
Pedri:
„Jeśli spóźnisz się u Hansiego Flicka to po prostu nie grasz w następnym meczu. Zawsze przychodzę 10 minut wcześniej, aby przestrzegać punktualności. Raz już była taka sytuacja z Kounde gdzie nie zagrał w meczu z Alaves, ponieważ spóźnił się. U Xaviego była kara finansowa. „
Nie może ktoś koła odkręcić Peni czy coś?
1
@Cvzx to mają zagrać z kimś poważnym czy z Realem? :p
0
@Seledynowy 4:0 z Salzburgiem to świetny wynik, tak samo jak remis z Leverkusen
1
@Mixtape myślę że my i Liverpool obecnie. Bitka z nimi obecnie byłaby świetnym widowiskiem
1
Nasz następny rywal Brest widzę że radzi sobie rewelacyjnie :p 10 punktów po 4 meczach to chyba nikt się nie spodziewał
0
@Volk Robert ma 99
1
https://zapodaj.net/plik-ACEENxMqrF
Kibice Barcy na całym świecie od dwóch tygodni xD
4
Już mi szkoda tego Gyokeresa że pójdzie pewnie do United i sobie zmarnuje karierę
0
@matirix20 trochę ponad 6
0
@Wojcio przed transferem wiele osób mówiło że to będzie drugi Ferran
18
Czaicie że rodzicie się w Barcelonie i od urodzenia twój stary kibicuje Espanyolowi xddddd to jak przegrać życie
2
Przepraszam Olmo że cię porównywałem do Ferrana…
4
Hahahah te spalone są pojebane w tym sezonie
3
Komentarz usunięty
1
@mkord tak, wszyscy wiedzą że strzelił to w jednym roku a nie w sezonie. Odpowiadasz na mema ziomuś
6
https://zapodaj.net/plik-3jMkPk2Wf2
Virgin Vinicius Junior vs Giga Chad Leo Messi
0
@clyde wychodzi w grudniu to może poczekam. Teraz ogrywam RDR 1 na xboxie i ta gra to arcydzieło. Nie zestarzała się. Potem chce przejść jeszcze raz Horizon Zero Dawn bo dalej nie grałem w Forbidden West
0
@clyde ja właśnie się przymierzam, szkoda że nie ma na płycie jeszcze tyko sama wersja cyfrowa, bo narazie na psstore za 300 zł. Nigdy nie dam tyle za żadną grę chyba że za GTA VI albo Wiedźmina 4 :P czekam na promke
0
@K1ngKong7 o jakim Spidermanie mówisz? Chyba że na PC ci chodzi
0
@LambiPL z tych co wymieniłeś to słyszałem że Wukong całkiem dobry, może spróbuję
0
@Tigermaus to wymień te gry bo jestem ciekawy
1
To chyba najgorszy rok pod względem premier gier odkąd pamiętam (a narzekam w sumie z roku na rok coraz bardziej). Absolutnie żadna gra w tym roku mi się nie podobała na tyle żeby ją jakoś specjalnie zapamiętać. Wszystko albo flopy albo się odbiłem jak od Rise of The Ronin. Chyba pierwszy rok gdzie nie kupiłem żadnej nowej gry. Wyszedł teraz Silent Hill którego chętnie sprawdzę ale narazie jest za drogi jak na dość krótką grę. Tylko Stalker 2 może jakoś uratować ten rok, bo czuję że grudniowy Indiana Jones będzie flopem. Czekałem na Ac Shadows ale przenieśli na 2k25. A teraz grane w Red Dead Redemption 1 na Xboxa i dalej ciężko uwierzyć że ta gra tak dobrze wygląda…oby ten 2025 był lepszy a zapowiada się zarąbiście. @macio_944 @clyde @IronSanHybrid @marcin62 @Objectivo @Nazio87
0
@Janas11224 żartuje, on nie ma kolegów
8
Wyciekł film z domu Kamila Gali RM podczas ogłoszenia złotej piłki dla Rodriego
https://x.com/h2p_krecik/status/1851247112685580536