5

Ale jak Wojtek nie chce być zmiennikiem? Ze zmiennikiem Peni? No błagam XDD Przecież Pena to jest poziom Podbeskidzia. Nie bez powodu siedzi u nas za czapke gruszek. Kto tu wgl sie zastanawia nad takim czymś

0


Ja wiem że on odpali za niedługo i będzie grał lepiej ale co madryciaki szczekali że Francuz będzie niszczył la liga od startu samego a Barca to może nie grać meczy bo nie będzie co zbierać xdddd nigdy się nie nauczą

2

@4drian0 jako gracz muszę przyznać że to najnudniejsza gra jaką grałem i totalnie nie rozumiem jej fenomenu xD

0

@Kubsoleon ja bym brał jeszcze Navasa

18

Szczena to jest marzenie. Taki polski akcent w Barcelonie zapisałby się na wieki. Do tego obecnie nie ma lepszego na rynku. Szkoda że to raczej nie możliwe, wątpię że Wojtek zrezygnuje z emerytury. Swoje już zarobił, musiałaby mu ambicja sportowa wjechać na banie, którą możliwe że już utracił.

17

Mbappe 200 mln
Vini 190 mln
Bellingham 200 mln
10 G/A

36 letni dziadek
17 latek
Neymar z Temu
36G/A

To są te detale

0

@BORO_12 ja totalnie nic nie wiem o nim dlatego się nie wypowiadam

0

@BORO_12 myślę że Navas idealny i wtedy na spokojnie zbierać kasę na kogoś klasowego z młodym wieku

0

@Cvzx no grał w PSG jakieś ogony

0

@BARCA1899Messi bo zarabia czapkę gruszek a nie stać nas na porządnego zmiennika. Pozdrawiam

3

Ja wiem że Keylor ma 37 lat i nie ma klubu obecnie, ale ja osobiście jestem zajarany jego możliwym przyjściem do nas jak dzieciak. Mój ulubiony piłkarz Realu w tamtych latach, zawsze miałem ogromny ból dupy że go tak traktowali najpierw w Madrycie, a potem w Paryżu. Przychodził ktoś drogi z ogromną pensją który nie mógł siedzieć na ławie i tak to się kręciło. Może trochę kontrowersyjna opinia ale dla mnie jeden z najlepszych bramkarzy 21 wieku. Jak ktoś mi zada pytanie jacy byli najlepsi bramkarze jakich oglądałem to od razu mi się Navas przypomina, co chłop wyciągał w LM Realowi. Imo to będzie lepszy bramkarz niż Ter Stegen, jeszcze ambicja która sprawi że nie będzie chciał żeby o nim zapomniano może być dla nas strzałem w 10. Jeśli to prawda że są rozmowy to ja bym się nie zastanawiał przez sekundę.

1

@fart no w sumie tak, aczkolwiek Marc pomijając kontuzje często nie dojeżdża, więc wymiana bramkarza i tak moim zdaniem była nieunikniona

0

Szkoda że Bułki nie sciagnelismy jak była okazja

0

@Hindus to dość zabawne patrząc jak bronił przez całą karierę

0

Keylor Navas jest bez klubu. Dla mnie najbardziej niedoceniony bramkarz na świecie. Choć pewnie odmówiłby ze względu na Real

0

@cchesterr43 a więc to ty codziennie mi pod chata stoisz

4

Skończyłem składać kolejny zestaw. Trochę monotonny bo cała konstrukcja która „trzyma rakietę” powtarzalna, ale z wyglądu 11/10. Ogólnie to nawet skomplikowany zestaw, walnąłem się z dwa razy i musiałem się cofać co się raczej nie zdarza. No i jest naprawdę duży, spodziewałem się czegoś o wiele mniejszego
https://zapodaj.net/plik-gOUKvFCpmx

0

Tylko dodałem do obserwowanych na flashscorze i strzelają prześcieradła xd ha tfu

26


Bezczelni xd wydali 100 w 5 osób na dary a ukradli miliony z budżetu. Ha tfu

0

@Fantastyczny Chłopiec zatrzymał nie przepisowo gościa wychodzącego sam na sam. Czerwo prawidłowe

2

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

6

Dziwnie czuć spokój przed meczem. Za Xaviego to zawsze w głowie wpierdziel. Czuję że to wygramy. Prowadź trenerze

2

Uważam że w przypadku klęski żywiołowej jaka dotknęła teraz południe polski, szabrownicy powinni być normalnie legalnie odstrzeliwani. Pieprzone kanalia. Potem się dziwić że niektórzy ludzie się boją uciekać przed powodzią bo się boją że im rozkradną złodzieje dobytek. Odrażające to jest.

55

Ja na nic nie liczę w tym sezonie, jedynie na dobrą grę aż do czasu jak się zesramy przez słabą ławkę i kontuzje (moim zdaniem to nieuniknione). Widać że Flick jest trenerem z jajem który po prostu wie co to znaczy być trenerem dużego klubu. Mam wrażenie, że również mimo tylko 5 kolejek, wrócił trochę szacunek do nas, ta drużyna tymi wynikami wzbudza respekt. Człowiek sie rozmarzył znowu o wielkiej Barcelonie xddd nawet na chwile to miłe uczucie zobaczyć jak nasi leją rywali

33

Nie nasz cyrk, nie nasze małpy. Niech się żrą do woli

2

Sevilla 2,5 mln masakra. Upadek klubu

1

@maroon gość powiedział że jest ładna, a ty jakieś wywody piszesz xD brzmi jak typowy komentarz na wykopie

0

@Encore jakby zrobili grę w której wybierasz czy jesteś dobrym czarodziejem czy złym i rzeczywiście możesz zostac czarnoksiężnikiem to by było coś. Gra mi sie mega podobała ale typowa gra dla dzieci

0

To jest wgl posrane że piłkarze mający bajeczne kontrakty, zarabiający miliony miesięcznie, więcej niż przeciętny człowiek zarobi przez całe życie, nie mają w umowie zapisów odnośnie takich zachowań jak De Jong. Jesteś graczem, zarabiasz praktycznie najlepiej w drużynie, jedyna opcja na powrót to operacja a ty nie chcesz, spoko, nie otrzymujesz wynagrodzenia. Bo niby za co? Chore kontrakty, jakby szarak przez rok był na l4 i nie chciał by sie leczyć to by dostał wypowiedzenie szybciutko. Ale szarak zarabia 1200 na rękę na tydzień, a nie 600k euro. Żałosny typ, odsunąć od drużyny i od bycia kapitanem bo wtyd.

0

@escarabajo akurat Breaking Bad obejrzałem 5 razy a od tego się odbiłem dwa i 3 razy próbuje. Tak daleko jeszcze nie zaszedłem ale dalej nie zachwyca. BB już w pierwszym sezonie mnie jarał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?