- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1501 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1501 Culés
1
Po co w takim razie jest ten Peña? Jak w momencie kontuzji Ter stegena szukamy na gwałt innego bramkarza. Nie chodzi mi tu o to, że Peña się nadaje, bo tak niestety nie jest tylko o nasza wspaniałą politykę transferową.
5
@BARCA1899Messi
"Po co w takim razie jest ten Peña?"
Żeby był drugim bramkarzem bez możliwości bycia "1" :]
0
@BARCA1899Messi bo zarabia czapkę gruszek a nie stać nas na porządnego zmiennika. Pozdrawiam
0
@BARCA1899Messi Jest zmiennikiem, ale na 3-4 mecze a nie na cały sezon, przecież to w sumie proste. Wiadomo, ze nie da się mieć dwóch klasowych bramkarzy, bo zawsze jeden będzie niezadowolony
1
@LukaszFan Zobacz jak realowi wypadł Courtois na większość sezonu i jakoś Łunin, który zarabia czapkę gruszek robił kapitalna robote.
1
@Janas11224 Łunin zarabia mniej od Peñy, a jest 10 poziomów wyżej. Czyli da się?
1
@Danny Gaucho Fajnie jakby ten drugi bramkarz bez możliwości bycia jedynką prezentował chociaż średnie umiejętności nie prawdaż?