56

Co tu dużo mówić. Wygrała najlepsza drużyna całego turnieju. Chyba od czasów Hiszpani z lat 2008-2012 nie było tak zasłużonego zwycięzcy. Piękna sprawa. A najpiękniejsze że to drużyna zbudowana z naszych graczy. Piłka nożna jest Hiszpańska!!!

0

@Kazragore ale z czym problem bo nie kumam

0

0

To nie prawda że nie można walić wódy. Można, tylko przed trzeba zrobić trening. Na tym polega odpowiedzialność
https://zapodaj.net/plik-ogkx2mrXNW

0

@FCBarcaOfficial weź leki

3

Francois Letexier sędzia głównym finału EURO 2024!
Szymon Marciniak będzie sędzią technicznym.

Pięknie widać jak jeden błąd (który nie był błędem) zmienia postrzeganie jednego z najlepszych na świecie. Nie warto byc na topie bo potem cię stłamszą za najmniejszą pomyłkę, a taki upośledzony Taylor dostanie kolejny mecz bez konsekwencji za najgorzej poprowadzony mecz na Euro.

0

1 sierpnia premiera Mclarena P1 z Lego który dołączy do serii największych Lego Technic. Ogólnie dziwna decyzja żeby dawać 10 letni samochód. Wolałbym coś innego ale i tak pewnie pojawi się na półce. Cena wyjściowa: 450 funtów

0

@vangoor też też, mam nadzieje że wzmocnią tą pozycje

3

@Arden kogo byś wskazał za niego? Jest najlepszym hiszpańskim piłkarzem, a Hiszpania jest najlepszą drużyną na Euro. Strzela, asystuje, rozciąga gre, sieje spustoszenie w obronie rywali. Imo nie ma lepszego gracza

1

Odpadamy po beznajdziejnej decyzji Araujo z LM, LM wygrywa Real. Nasz trener jest wuefistą i ma zostać, nastroje są fatalne. Tymczasem Real podpisuje Mbappe i staje sie powoli Galactico, Barca jest spisana na straty przez wiele kolejnych sezonów. Tymczasem światło w tunelu sie pojawia gdy zwalniamy Xaviego a zatrudniamy Flicka. Dodatkowo nasz diament staje się najlepszym piłkarzem na turnieju, do tego jego kompan z drużyny narodowej który wyrasta na jednego z lepszych na turnieju może przyjść do naszej drużyny. I znowu wiara wróciła, znowu chce sie czekać na kolejny sezon naszej Barcelonki. Czy bedzie jak zawsze? Zobaczmy ale jestem podjarany mocno. Jeszcze tylko opylić Ferrana albo Ansu i można zaczynać

1

@fart no jest odklejony mega wiadomo, ta pogoń za bycie najlepszym mu weszła na banie. Po prostu po latach nienawiści do niego zacząłem go doceniać

0

@PatrychoO nie wmawiam, poprostu tak uważam

7

Widzę że wszyscy beka z Ronaldo, bo odpadł, bo partolił, bo płakał. Ja jakoś od odejścia jego i pana GOATa z Europy zmieniłem stosunek. Nie lubię go dalej ale mimo wszystko trochę mi szkoda gościa, razem z Messim naznaczył epokę piłki nożnej, myślę że takiego drugiego nie będzie przez wiele lat (bo takiego jak Leo uważam że nigdy). Mniej jadu kochani, więcej docenienia bo za kilkanaście lat będziecie jeszcze tęsknić za takim bucem jak Ronaldo, co tyle lat bądź co bądź, dawał milionom radość.

19

0 goli z gry i półfinał xD chyba najgorsza drużyna w historii euro

0

@Herato zszedł Nico i Yamal

1

@maroon po golu celebrował pokazując symbole jakiejś organizacji terrorystycznej z Turcji

0

@Zoker no rzuciłem se pół roku, tak czy siak 2 mecze to za mało

1

@Zoker @mekston to piłka nożna. Demiral powinien dostać pół roku zawieszenia a Bellingham 1 mecz. Oboje od najbliższego meczu. Proste

2

@Zoker jeśli chodzi ci o to że Demiral zrobił gest związany z terrorystami a Bellingham się złapał za jaja to dla mnie nie ma znaczenia, kara to kara. Ewentualnie mógłby dostac więcej meczów zawieszenia ale zawieszenie to zawieszenie

41

UEFA ukarała Bellinghama i Demirala. Kary nieco się od siebie różnią:
Jude Bellingham - jeden mecz kary, ale może wystąpić w jutrzejszym meczu przeciwko Szwajcarii. Zawieszenie… zawieszone na rok
Do tego grzywna w wysokości 30 tys. €
Merih Demiral zawieszony na dwa spotkania w których nie będzie mógł wystąpić.

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

Poleci ktoś jakąś kreatynę w tabletkach, żebym nie musiał ładować 4 czy 5 na dzień? Już kilka smaków przerobiłem i chce mi się rzygac na myśl i tej w proszku

1

Obejrzałem w końcu Pateca. Kurde wraca nadzieja w polski internet. Świetny materiał i świetny Kuba, jeszcze w tle cel charytatywny. Bardzo jestem dumny ze ktoś taki tworzy content na naszym youtubie. Polska Gurooo

5

Potężny włodarz Fame biegający jak piesek za gościem co szczeka na innych ludzi
https://streamin.one/v/73acebcd

27

Ciekawostka: Pepe jest starszy o 7 lat od ojca Lamine Yamala.

0

@Maker0 rozmieszczenie idealne żeby najlepszy piłkarz w historii zakończył karierę z dwoma pucharami Copa America

1

@Ojciec5tkidzieci Szonów mi nie szkoda

2

Oglądam The Boys i nie dowierzam jak mogła sobie to Starlight zrobić z twarzą….taka śliczna dziewczyna była i się oszpeciła operacjami. Po co one to sobie robią

1

To chyba najgorsze euro pod względem emocji odkąd jestem fanem piłki nożnej. Jakby nie Hiszpania to by nie było co oglądać. No może Gruzję albo Turcję. Widać że mają w nogach sezon, więcej gowno turniejów na końcu świata

1

Dzięki kapitanie, gość który ma w serduszku Barcelone zawsze z szacunkiem. Powinien odejść wcześniej ale i tak dzięki za wszystko.

0

@Mixtape strzelił bramke. Tak to piach całe euro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?