5

Drużyna Xaviego nie ma mentalu i gra piach ale jest w walce o trofea (teoretycznie) - Xavi odchodzi po sezonie i nic nie zmieni jego decyzji.
Drużyna Xaviego przegrywa wszystko co sie dało kompromitując się w LM po raz kolejny i przegrywając frajersko z Realem całkowicie odpadając z walki o ostatnie możliwe trofeum - Xavi jednak zostaje i przedłuża kontrakt
Nie ma ratunku dla tego klubu, nie chce mi sie już oglądać meczów tej drużyny i pewnie nie jestem jedyny. Jak pomyśle że miałbym wywalić kilka k na bilet na mecz żeby zobaczyć drużynę której sie nie chce biegać to mi sie odechciewa, a coraz więcej kibiców nie będzie chciało tego oglądać. Dla mnie to jest koniec Barcelony, tu trzeba resetu, nie wyszły dźwignie, nie wyszedł trener, nie wyszedł prezydent. Nie czekam wcale na kolejny sezon bo bedzie to samo gówno co jest teraz. I dla mnie to bronienie się sędziami jest żalosne. Okej dymają nas, ale nikt tak nie dyma tej drużyny jak ona siebie sama. Głównym winowajcą przegranych i kompromitacji jest ta bezjajeczna drużyna na czele z wiecznie płaczącym trenerem. Dobrze że Messi odszedł i nie wrócił bo by znowu wszyscy na niego zwalali wine. A tu do zmiany jest wszystko zaczynając od trenera i prezydenta. Szkoda tylko młodych jak Yamal czy Cubarsi, bo są perłami i w innych drużynach grali by o wszystko.

11

Ale żenada że tu trzeba się tłumaczyć z czegoś i jakie to jest rozdmuchane xddd klub panienek i świętych krów

1

@Wittgenstein Barcelony kupiłem na stronie oficjalnej, inne mam ze stadionów

1

Mam kilka koszulek piłkarskich i ta Barcy jest najgorsza. O wiele bardziej bym wolał Adidasa albo Pumę

18

@QQL5 żebym kibicował Realowi to by chyba musiał przeciwko nim grać Hitler z Putinem i Stalinem

2

Człowiek to jest jednak naiwna istota. Od kilku sezonów piłka jest mi dość obojętna, nie oglądam już wszystkich meczów jak kiedyś. Takiej wiary w naszą drużynę to nie miałem serio od lat. Ja znowu uwierzyłem że my już nie jesteśmy frajerami xddddd a razem z tymi frajerami, kolejnym frajerem stałem się ja który znowu w nich uwierzył. Już mi się nie chce serio tego oglądać, ostatni raz uwierzyłem że będzie dobrze. Mega zawiódł mnie przede wszystkim nasz przyszły kapitan Araujo, co ty chłopie zrobiłeś to ja nie mam pytań. Amatorka. Tak samo Cancelo, który podjął chyba najgorszą decyzje jaką mógł. Xavi nie trzymający ciśnienia i osłabiający drużyne w najważniejszym momencie w sezonie też pokazuję że jeszcze nie jest gotowy na prowadzenie takiej drużyny. Zawód, zawód i jeszcze raz zawód. Ostatni raz sie nabrałem na ta drużyne. Jedyny plus to Cubarsi który jest pieprzonym kotem i może Kounde. Mieliśmy to w garści i to spieprzyliśmy koncertowo.

1

@dafik85 grałem. Grali w 10 ale żeby nazwać to naszym dobry meczem to trzeba było go nie oglądac

1

@dafik85 to chyba inny mecz oglądaliśmy

1

@G9 chyba kpisz chłopie

1

Dobra Oscar pierwszym trenerem więc mamy to

0

@bartekvisca Za przerwanie akcji sam na sam musiał dać czerwo

2

No i się zesralo

27

Ale ma chować urazę za 6 lat zaufania, głaskania po główce i dziesiątek milionów na koncie rocznie czy za co? On powinien godło całować do końca życia za to co tu dostał, a jakim bezużytecznym był graczem

0

@clyde no ja kupilem za 240 i sprzedałem za 230 więc prawie na 0, chociaż sie przekonałem że to nie dla mnie na własnej skórze, bo po recenzjach miedzy innymi NrGeeka któego cenie, wydawało się że to spoko giera

0

@PawkoFCB kurde no w końcu się napewno przekonam

0

@pt9 No ja akurat Ghost of Thushima, Spidermana i RDR 2 uwielbiam, od Cyberpunka sie odbiłem też, ale czuje że wrócę.

3

Kolejna duża gierka w tym roku i kolejny zawód. Zagrałem w Rise of the Ronin i już poleciał do kolejnego gościa na OLX bo się odbiłem. Nie mówię oczywiście że to jest babol typu Suicide Squad bo gra jest oceniana raczej pozytywnie, ale grafika i soulslikowy tryb walki sprawiły że to nie dla mnie. Niby ta walka jest ciekawa, ale jakoś nie przemawia do mnie. Też ta grafika jak na PS5 to kpina, za bardzo sie przyzwyczaiłem do pięknych gier. Sam nie wiem na co już czekać w tym roku, jeszcze nie było poważnej premiery w tym roku a z roku na rok rynek gier jest coraz słabszy, a zamiast nowych tytułów dostajemy ciągle remastery albo remake (co akurat w przypadku Residenta mi nie przeszkadza). Chyba najbardziej czekam na Stalkera 2, tego Indiana Jonesa i Remake Max Payne ale to nie wiem czy wyjdzie w tym roku ostatecznie. A wy na co czekacie? A może wyszło coś naprawdę wartego uwagi co pominąłem? Zaznaczę że jestem głównie fanem gier z otwartym światem ale liniówkami też nie pogardzę. Ech tyle lat mineło a ja chyba zaraz znowu Wieśka 3 odpalam
@IronSanHybrid @Objectivo @macio_944 @clyde @Nazio87 @marcin62

18

Mnie to dziwi że taki Navas zawsze był drugim bramkarzem gdy przychodziła gwiazda. W Realu absolutny top, no ale Kurtuła musiał dostać pierwszy skład. W PSG też jak przyszedł to nie było żadnego argumentu żeby go odstawić na ławkę, ale przylazł młody Donnaurmma i też Keylor stracił skład. Mega niedoceniony chłop, myślę że można go postawić w gronie najlepszych bramkarzy na świecie w swoim prime. Zawsze ktoś był ważniejszy, a teraz PSG ma niepewnego Włocha który wali babola za babolem. Szkoda że Keylor nie poszedł gdzieś do PL żeby na stałe grać w pierwszym składzie w jakiejś mocnej drużynie

2

@Kgorecki2500 Rivendell Z Władcy Pierścieni

4

Dawno nie było składane nic
https://zapodaj.net/plik-ogn2FkZVIJ

2

0

@Bobo25 @maroon @Monegros chodzi bardziej o fakt jego gry tu przez 6 sezonów, ciągłych kontuzji a i tak wielkiego zaufania i wsparcia ze strony naszego klubu. Do tego odejście nagle gdy obdarzył go takim zaufaniem i opieką trener. Dla mnie zwykły szczur

40

Nie zdziwiłbym się jakby Dembele tej cieszynki nie chciał zrobić, tylko po prostu jest na tyle głupi że zapomniał że grał w Barcelonie

22

Przepięknie w końcu wyjść z meczu z podniesioną głową, śmiejąc się z tych co się śmiali po golu na 2:1. W końcu jest duma z tej drużyny. Dzięki chłopaki serio, nawet w końcówce dla mnie jakby stracili na 3:3 to byłbym mega dumny bo sądziłem że po golu na 2:1 się nie podniesiemy i będzie pogrom. Czapki z głów, nie ma się o co przyczepić. W końcu świetna reakcja Xaviego na wydarzenia boiskowe. Teraz tylko niech nie wpadnie na wystawienie Oriola w rewanżu i damy radę. Tak jak ostatnimi czasy przestałem się jarać piłką tak dziś wróciła ta iskra chociaż na moment. Widać było drużynę i żarcie gleby, a tego oczekiwał chyba każdy kibic nawet bardziej od wyników. Chciało im się i należy się za to szacun w cholerę

0

Mecz się nie skończył i jest drugi mecz jeszcze, aczkolwiek jak odpadniemy to mam nadzieję że chociaż wyleci pomysł z pozostawieniem Xaviego na ławce

0

@XenoHD będziesz miał 50 zł albo nic

1

@XenoHD odpowiedz sobie na pytanie czy te 180 zysku cię zadowoli. Ja bym zostawił ale możliwe że nie siądzie

12

@tristan87 ten ranking ma taki sens jak ten z reprezentacjami i Belgia która nic nie wygrała jest wiecznie na podium

4

Od jakiegoś czasu piłka jest mi obojętne. Oglądam co jakiś mecz, kocham dalej Barce ale jakoś podchodzę do tego bez emocji. Aż nadszedł ten dzień. Mega się stresuje tym meczem jutrzejszym. Mam w środku taką iskrę która nie dopuszcza myśli że możemy z nimi przegrać. Obyśmy zagrali mecz życia i w końcu zamknęli co po niektórym mordy. Należy się to tym kibicom jak psu buda. A jak nie wygramy to żebyśmy chociaż żarli trawę. To śmieszne ale to tak naprawdę jedyne trofeum na które mamy realne szanse w tym sezonie.

9

Symbol pracy Guardioli. Gość który z solidnego stał się topka na swojej pozycji. Typowy gracz pod wodzą Pepa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?