Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Toretto objazdówka na własną rękę w 4 osoby. Wylot z WWA do Wiednia, z Wiednia do Bangkoku. Potem od razu lot na Krabi, 3 dni i statkiem na Phi PHi, 3 dni i statkiem na Kho Tao, potem na jeden dzień na Kosaumi i samolotem do Bangkoku. Zmienił bym wiele, jakbyś leciał do możesz na pv napisać to ci wiele rad przekaże
0
@ranger3120 nie byłem, chcieliśmy iść ale się naczytaliśmy że mega scam to jest i oszukują ludzi, plus w Bangkoku byłem na koniec wyjazdu dopiero i już szkoda mi było kasy na takie pierdoly
0
@MesQueUnClub_87 Byłem w Bangkoku na 3 najbardziej znanych z tego ulicach w weekend wiec w sumie myślę że byłem. Ale może są jakieś miejsca gdzie są same ladyboye
1
@Arden No może, tak czy siak ja pojechałem z drewnem do lasu więc nie korzystałem ( z dziewczyną)
0
@ranger3120 nie, to raczej w Indiach tak jest że sobie zdjęcia z tobą robią
1
@tristan87 nie mam swojego
@Kratos1990 od 2011
@Zoker bo tyle urlopu dostałem
1
@macio_944 na szczęście nie, a tak wgl to niezły mit bo transów widziałem może 5 przez cały wyjazd
2
Wróciłem wczoraj z dwu tygodniowego pobytu w Tajlandii. Ależ to jest piękne miejsce to nie do pomyślenia. Człowiek docenia świat jadąc w tamte rejony. Największy plus że fcbarca zablokowana i można było detox zrobić :p
4
@VEBVEBVEB123 Nie no wiadomo, ja uważam że powinniśmy się zbroić i działać. Być gotowym na wszystko. Ale realnie obecnie ten konflikt jest imo nie możliwy
5
Szef Sztabu Generalnego Wojska Polskiego generał Wiesław Kukuła ostrzega, że Rosja przygotowuje się do konfliktu z NATO, z pełną świadomością tego, że sojusz jest strukturą obronną ~ KIKŚ
Czy ktoś może mi realnie przedstawić w jaki sposób Rosja miałaby zaatakować NATO skoro nie potrafią od dwóch lat zająć 1/5 Ukrainy i stracili już setki tysięcy żołnierzy? Bo w konflikt nuklearny nie wierzę. Jak oni mają cokolwiek zrobić NATO
0
O nie, jeszcze im ktoś każe biegać
1
@Romario87 typowy transfer obecnej Barcy
3
@tristan87 chłop co parówkę mu daje pewnie niemiecki wurst. Fur Deustchland
0
Thierry Henry po zakończeniu meczu:
"Sposób w jaki Pedri doznał dzisiaj kontuzji i jego płacz pokazuje nam tylko jedno - ten zawodnik jest już oficjalnie skończony. To już czwarta kontuzja w tym samym miejscu. Dla byłego zawodnika to przewlekła kontuzja i będzie mu towarzyszyć przez całą karierę."
Trudno się nie zgodzić. Jedyna szansa jest że odejdzie z tego cyrku do jakiegoś klubu z porządnymi lekarzami a nie amatorami.
11
@tristan87 tęczowe rodziny xD żyjemy w symulacji
0
3 min xdddddddddd
3
@pluszek no tak, nigdzie o tym nie jest napisane tylko random z youtuba tak mówi więc to musi być prawda
4
@pluszek źródło: no mówię ci stary
55
Kowal: My mamy rozmawiać o jakichś skandalach sędziowskich w Hiszpanii? Żadnego takiego nie było.
Borek: To nie oglądałeś meczu Valencia - Real, tak?
Kowal: Oglądałem, ale wiedząc, że mam rano program, jak sędzia gwizdnął koniec meczu, wyłączyłem telewizor.
XDDDDDDDDD
0
Spieprzyliście nam początek marca
6
W 1904 roku, Athletic zdobył Puchar Króla.
40 lat później, w 1944r. wygrali kolejny Puchar Króla.
40 lat później, w 1984 r. kolejny.
40 lat później w 2024 roku, są w finale Pucharu Króla.
45
Niech choć cząstka Mes Que en Club w nas pozostanie. Jesteśmy biedakami i kasa potrzebna, ale dla mnie ważniejszy jest gość co wkłada głowę tam gdzie inni sie boją nogę i kocha ten klub. Taki piłkarz jest wart czegoś więcej niż pieniądze.
0
@Mixtape a jaki model?
0
Poleci mi ktoś jakieś buty do biegania? Najlepiej z Decathlonu bo mam kupon co dostałem na urodziny z pracy :p nie zależy mi na czymś topowym, raczej początkujący. Trenuje od dłuższego czasu ale biegać w plenerze zacząłem niedawno, jednak planuje zrobić formę bo mi się mega podoba a w sport jestem wkręcony od dawna
16
@jacobFCB cringowa ale Amerykanie nie powinni się wypowiadać o odklejonych aktywistach bo to głównie oni się kładli na asfalcie i palili miasta bo spacyfikowali ćpuna kryminalistę xddd
3
@Kgorecki2500 ja wiem że TikTok i Facebook to jest wysyp kretynow ale tam się roi od zwolenników przegranej Ukrainy. Biorę pod uwagę że większość to pewnie trolle ale jednak dziwnie się to czyta. To jest to co chciała osiągnąć Rosja
10
Ja wciąż wspieram Ukrainę i jestem za nią w tej wojnie. Nie zapominam czym jest Rosja i jaką politykę prowadzi. Ukraińcy też mnie wkurzają, też nie popieram ich produktów w naszym kraju, też czasem czuję że jest ich więcej niż Polaków w moim mieście. Ale cholera czy ci co krzyczą Upadlina albo żeby Rosja tą wojnę wygrała bo hur dur Ukraińcy się panoszą są poważni? Czy ludzie sobie zdają sprawę co to znaczy żyć pod butem Rosji? Ten scenariusz naprawdę nie jest niemożliwy w przypadku przegranej Ukrainy. Wystarczy kryzys na zachodzie, Wojna na Tajwanie, cokolwiek i się okaże że znowu wszyscy nas będą mieli w dupie jak w 39 jak się Rosja odbuduje. Ukraińcy walczą o życie i muszą tą wojnę wygrać, możecie ich wyzywać ze mają wracać do siebie ale każdemu Polakowi który trzeźwo myśli powinno zależeć żeby Ukraińcy dalej gruzowali kacapow. Każdy kolejny pokonany rusek to mała cegiełka do naszego bezpieczeństwa, a to się w tym wszystkim liczy naprawdę
1
@Mroziu zrobił to będąc piłkarzem Barcelony jak przyszedł tu jako legenda gdy grał za czapkę gruszek :) ten gwałt był w jednym z Barcelońskich klubów a nie w Brazylii
0
Dla mnie jedyna szansa żeby został to wygrana LM w finale z Realem 10:0
0
@Bobo25 słoń to jeden z inteligentniejszych gości w rapie polskim. Mega normalny i fajny gość. Ta wypowiedź mi się wydaje że jest trochę dla beki, przynajmniej takie odnoszę wrażenie bo normalnie są z nim fajne i ciekawe wywiady