Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Śmiechu warty klub, śmiechu warty trener, śmiechu warty prezes
28
A ja uważam że oni są odpowiedzialni za 100% antysemityzmu na świecie
0
@BorzyKrzys dały, ale to po prostu jest słaby film według mnie, nieważne jaka była konwencja
0
@matirix20 możliwe, ja tej oryginalnej części nie widziałem. No ale spodziewałem się czegoś ciekawego a to jest tak przerysowane że aż mi niedobrze
1
Oglądam sobie Road House z Mcgregorem i muszę przyznać że dawno takiego gówna nie oglądałem xD Boże jaka szmira
1
@97ketrab nie powinno jej tam wgl być
6
Kupowanie baterii: plusy i minusy
https://zapodaj.net/plik-7Wrtua1Ofv
10
Rzygac się chce ta piłka nożną. Katorga. I to zawsze tak samo.
6
@Sulimo a mi się Iga podoba. Ma coś w sobie
0
Komentarz usunięty
5
@czarnatom Greenwood pobił swoją laskę a nie ją zgwałcił.
0
@robsesh no ta bo rap tp tylko Biggie i NWA XDD
10
3 z 18 punktów zdobyte w tej kolejce przez drużyny z top 6. Najlepsza liga świata i nawet nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym xD
3
Dobrze że ten sezon się już kończy i będzie w końcu świeża krew….oh wait
0
Jak wygląda dziś gra Roberta?
21
Araujo do psychologa szybko bo psycha widzę siadła. Kolejnego słabego psychicznie gracza nam nie potrzeba, już wystarczająco nam Anfield i Roma ich wychodowalo. Trzeba wstać i iść dalej a akurat po Ronaldzie się tego spodziewam
14
@Lionel_Messi10 dawać go do pierwszej drużyny
1
@MesQueUnClub_87 Uma Thurman ma bardzo utalentowaną córkę znana między innymi ze Stranger Things
0
@BorzyKrzys nie, ale jej wyjątkowo nie szanuje
4
@BorzyKrzys kto tego słucha xddd
8
@tbas to się nazywa bycie kibicem, czyli komentowanie obecnej sytuacji w klubie któremu się kibicuje. Pozdrawiam
21
Czuję się oszukany przez Xaviego. Miał odejść nawet jak wygra LM, przegrał frajersko cały sezon i jednak zostaje? Dla mnie abstrakcja. Ja zamierzam go obrażać w żaden sposób, po prostu to dla mnie żenada i sezon następny uważam za stracony. Zakładając Mbappe i np. Daviesa w Realu możemy przygotować się na kolejne upokorzenia. DRAMAT. Kolejny sezon wstydu i zażenowania. Jakby jeszcze widać było poprawę w tej jego drużynie, a tu ciągle te same błędy i decyzje. Szkoda.
0
Za miliard bym go puścił.
0
@Cvzx grałem w 3 ale nie długo. Jakoś mnie ominęła ta seria a grałem naprawdę w dużo gier
0
Wie ktoś czy jak wsadzę płytkę Fallouta 4 to mi się upgrade automatycznie zrobi do next gena(wychodzi 25 kwietnia patch darmowy)? Nigdy nie grałem, a teraz po serialu mi się powkrecalo i się idealnie składa ze ten patch wychodzi, bo gra straszy, a na półce z jakiegoś powodu mam od początku xd
@Objectivo @IronSanHybrid @macio_944 @clyde @Nazio87 @marcin62
0
@Azi nie robię dramy, po prostu wylewam żale na stronie na której pisze od 2011. Gdzie jak nie tu? Cholernie mnie to boli co się dzieje z tą drużyną
0
@mekston okej nie zmienia to nic bo nie powiedziałem że nie będę kibicować. Po prostu jestem już dorosły i jak mam oglądać paździerz to wolę se iść na siłkę
0
@heniusss @mekston @AlexDark00 mialem wtedy 9 lat. Raczej sie to odnosi do tego ze odkąd oglądam piłkę jestem za Barceloną
2
Komentarz usunięty
1
@Azi Dziecko sukcesu które jest od 2006 roku. Nie przestanę kibicować tylko przestanę oglądać czytaj ze zrozumieniem. Sory ale obecnie oglądanie tej drużyny to po prostu strata czasu i nerwów