2

Jestem w połowie drugiego sezonu Better to Call Saul i totalnie mnie nie zachwyca. Nie wiem gdzie tu te odcinki po 9 ocena. Porównania do Breaking Bad to żart bo BB to imo arcydzieło kinematografii. Narazie to taki średni serial który oglądam głównie dla postaci

1

@VeB 1899 nie nie, na Cyprze jestem i piję siare za 2 euro karton

10

Siedzę se i piję wino ze znajomymi i myślę o tym co było 85 lat temu. Czaicie że 85 lat temu nasze babcie dostały informację ze nasz kraj przestaje być Polską bo komuś się tak spodobało. Abstrakcja. Nie jestem w stanie sobie wyobrazić tego co czuli wtedy nasi rodacy. Cześć i chwała bohaterom. Ze im się chciało. A mi się czasem nie chce dupy ruszyć pobiegać

0

@Lucyfffer XD umiem angielski, chodzi o klimat i głos lektora

3

Ja pitole ale by se człowiek obejrzał Chłopaków z Baraków z lektorem na Netflixie. Te napisy tam to jest zamach na Polaków. Wiem wiem znajdę gdzieś w necie pewnie ale jestem wygodny i oglądam przez smart tv.

3

Wielka szkoda. Gosc jest zwycięzcą i to jedyny powód dla którego tu nie pasował. Powodzenia i dzięki za poprzedni sezon

3

@Nazio_87 prawdziwy Cule, przechodzi do Madrytu żeby rozwalić Real od środka

1

@lucca87 decyzja prawidłowa. Tak samo prawidłowe byłoby odgwizdanie karnego na Olmo i czerwo na Pedrim

0

@Kamil689 trzeba było zostać piłkarzem

0

@BTW no zobaczymy z tym akurat, moim zdaniem ta gala będzie porażką jeśli chodzi o sprzedaż

1

Sukcesy Barcelony kiedyś:
Liga Mistrzów
Liga Hiszpańska
Dominacja w Europie
Sukcesy Barcelony dziś:
Rejestracja Olmo

0

Ale ten fame to jest porażka xD byłem fanem (jak można tak to nazwać, w każdym razie oglądałem), ale teraz to jest taka stypa i nuda, ciągle te same wymyślone konflikty, myślę że jesteśmy już na końcu drogi freaków, kwestia czasu aż ludzie nie będą tego oglądać. Ja od tej gali mam już to w dupie bo żadna walka mnie nie interesuje

0

@tristan87 Ronaldo został już youtuberem

0

@adamek20151 jakby to nie była Barcelona to bym się nie śmiał ale no to jest realne dla tych patalachow xd

2

To pewnie był fejk ale przypominam że Deco chciał niby wymiany Rodriego za Gundogana, City się nie zgodziło więc wzięli se Gundogana za darmo xddddd mistrz frajerstwa hahaha idealnie pasujący do tej drużyny

1

@Culer9002 Ja z tej serii mam Saturna też i jest mega fajny
@Kazragore 1000 zł. Około 70 cm wysokości
@D10SLEO wiadomka. Ja całą chata z klocków już xD

12

Dorosły chłop se klocki kupił śmiechu warte
https://zapodaj.net/plik-U3GHXE0Xob

0

@Fake69 chodzi ogólnie o festiwal niekompetencji a nie jednego Gundogana. Przecież Deco na tym stanowisku to kpina

22

Mega liczę że Gundogan nie będzie się gryzł w język i powie wszystko o naszym klubie w pierwszym wywiadzie. Niech się świat dowie jakim jesteśmy burdelem. Liczę też na białe chusteczki w najbliższym domowym meczu

0

@homeins nie wiem nie jadłem

0

@Culer9002 a moim zdaniem Mcd w porównaniu do takiego KFC to kunszt kulinarny. Nigdy nie miałem po McDonaldzie problemów żołądkowych, po KFC zawsze. Burger King jest okej ale tez imo Mcd lepszy. Wiadomo że to wszystko gówno i nie ma co tego jeść za często ale jakbym miał wybierać to Mcd najlepszy

9

Factos

0

@barcanawieki exclusiv? Już widzę że miał być tylko na xboxa

8

Laporta też już się końca okna nie może doczekać żeby zamówić pizzę z potrójnym serem i olej z frytkownicy do picia, wcześniej dając info Romero że „coś się dzieje”

2

@wyrek no ja już nigdy więcej

0

@FCB_dimiC ja to zgłosiłem chłopie do Audi bezpośrednio to wiesz co zrobili? Wysłali mi numer do serwisanta który mnie wyśmiał na żywo w salonie xD jak będzie gorzej to kieroniwnice obszyje alcantarą razem z poduszką tylko czekam też na koniec gwary, a fotele nie wiem, nic chyba bo nie będę wymieniał na nowe bo szkoda kasy

1

@FCB_dimiC
https://zapodaj.net/plik-dIrL6RYFfK
https://zapodaj.net/plik-2tRYVK0l5y
Niby nic wielkiego ale to auto ma 20k przebiegu a miało 8 jak się zaczęło to dziać :p

0

@barteq z szacunku do kibiców

2

@FCB_dimiC mechanicznie okej, głównie problemy z mmi, niektórzy to chyba od zakupu 15 razy w serwisie już. U mnie tylko problemy z jakością materiałów w środku, kierownica spękana i fotele. OCzywiscie mają to w dupie

2

@FCB_dimiC o dziwo tak, bo sie sypią tak te auta a u mnie bez problemu od zakupu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?