2

@Trojanek23 imo najlepszy komentator sportowy obecnie. Mega emocje w każdym meczu. Chciałbym żeby jak najczęściej komentował Barce

0

@macio_944 to inaczej, koniec z trenerami stricte pod DNA Barcy

9

Niesamowite że z teamu z którego ludzie kpili, tworzyli prześmiewcze memy i ogólnie cały świat miał beke, w niespełna pół roku staliśmy się jednym z najlepszych klubów na świecie, którego obecnie obawia się zapewne każdy klub byle na nas nie trafić. A to wszystko za sprawą zmiany jednego chłopa, który teoretycznie dla ludzi nie znających się na piłce układa taktykę na mecz. Koniec z DNA Barcy i widać że te chłopaki maja ambicje i umiejętności żeby wygrywać z każdym. Szkoda że tak późno to zrozumieli ci na szczycie

19

@Borry zabrakło mu tylko 3 goli do hattricka

0

@Who_you_mam no nie miałem radości do tego sezonu.

22

Jak pięknie sobie wejść w internet po ciężkim dniu w pracy a tam pełno editow jak lejemy na dziurę Bayernik xd w końcu kurwa jego mac. I przepraszam za słownictwo ale nie miałem radości z piłki od kilku lat

37

Denzel zostawił Flickowi samograja. Factos

1

Dobra dziś wygrana, więc pewnie jutro lub w piątek jakiś zwrot akcji w sprawie Negreiry, kurs na to zdarzenie 1,1. Dobranoc wszystkim cules, to był piękny mecz

38

Niesamowita jest to lekcja trenerki dla Xaviego. Goście mają praktycznie tych samych piłkarzy (Flick ma Olmo ale Xavi miał Gundogana). Poziom drużyny nie do porównania. Teraz każdy piłkarz wygląda lepiej, Flick wyciska z nich wszystko co najlepsze, a jeszcze świetni gracze wracają po kontuzjach. Hansi to jest Pan Trener przez wielkie T i tyle.

5

W końcu Barca zaczyna być poważną drużyną. Bo zagrać dobry mecz na jakiś czas się zdarzało. Ale być kimś więcej nie byliśmy. Dzięki Hansi, jesteś już dla mnie wielki. Byle się tylko nam drużyna nie rozsypała przez kontuzję

0

Więzadło na bank nie ale oby wgl bez kontuzji

0

O hamulcowy wchodzi

0

Nie no kurwa nie wierzę xdddddd

0

@Odcinkowy gra zajebiscie ale jeszcze za wcześnie

0

@BarcaKings965212 no masz w sumie rację, to od czasów Leo i Neymara

6

Lamine jeśli chodzi o kontrole piłki to coś czego nie widziałem chyba od czasów Leo. Oczywiście bez podjazdu ale no coś niesamowitego

5

Fermin dwie asysty i żółtko dla Kimmicha xdddd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No to pierwsza żółta kartka dla drużyny

0

@Karzel nie becz

1

O Boże ten Krecidlo słucham go od 30 sekund i mam dosyć XDD tragedia

0

@partymaker to ten zwyrol z Twittera?

5

Można się wściekać że gra Pena, a nie Szczena, ale z drugiej strony Flick pokazuje że wierzy w swoich piłkarzy. Nie jest gołosłowny, budował jego pewność siebie i dotrzymał słowa. Ja to szanuję. Oby nie żałował tej decyzji. Do boju!!

0

@Stinger_ puchar jest ale piłkarze zrobili tylko krok wstecz

7

Ja pierdziele chłop odświeża ciągle stronę żeby zobaczyć składy xdddd co ty zrobiłeś Hansi z tą drużyną :) dla mnie chłop już wygrał mi sezon bo nie czułem takich emocji od lat. Szkoda tylko tych dwóch lat zmarnowanych za Denzela

1

@Radioactive9705 Pele strzelił 7000 goli bo te na podwórku też się liczą przecież

8

Czuję się jakbym był w gimnazjum, taki stres tym meczem jakby to coś zmieniało w moim życiu (wtedy było wstyd do szkoły iść xd). No jak dziś dostaną w cipę to chyba nie zasne. Normalnie ten Bayern robimy i idziemy po swoje. Herr Flick prowadź po 3 punkty. Prosimy baaaaardzo o Polaka rodaka na bramce.

11

Ale się jaram tym meczem w środę xD chyba ostatnio porównywalnie rewanż z PSG (złota akcja Araujo zabijająca nasze marzenia). Flick stworzył coś czego oczekiwał każdy kibic. Mam nadzieję że Hansi widzi gdzie jest najsłabszy punkt drużyny i pokieruję się zdrowym rozsądkiem wystawiając Wojtka z bramce. Pena przyjmuję do siatki każdy strzał który nie idzie prosto w niego, musimy mieć między słupkami kogoś kto wbudza respekt rywala, bo coś czuję że jak zagra Hiszpan to będą nam walić strzały z każdej pozycji, na pewno będą się starać wykorzystać to że mamy turbo słabego bramkarza. Wierzę w tą drużynę jak cholera, błagam zamknijmy w końcu mordę Europie i zagrajmy jak przystało na były najlepszy klub na świecie. Bawarczycy są do pierdzielnięcia tylko trzeba się nie zesrać metr przed kiblem

18

Topowy transfer. Jeden z lepszych w ostatnich 10 latach

41

Dwóch najlepszych zawodników nowego pokolenia Haaland i Mbape.
Pierwszego Bobek wyjaśnił w Bundeslidze, drugiego wyjaśnia w La Liga.
Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?