Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Hahahah chłop już kosa w nogi. Kocham go
4
Ale Sevilla to jest upadek wielkiej marki. Dawno tak słabej drużyny nie widziałem. Dobra robota Tebas
1
Za Xaviego taki mecz zdażał sie raz w sezonie. Herr Flick to jest pan trener i nie ma co tu dyskutować. Szkoda że zmarnowaliśmy dwa lata
0
Dla mnie taki śliski ten karny
5
Skończyłem Better Call Saul w końcu. Ocena 6/10. Jakby nie świetne postacie to byłoby niżej. Totalnie nie kumam zachwytów a tym bardziej stawiania go w top 10 wszechczasow. Czesto taka nuda i przeciąganie że głowa mała. Wiadomo postacie top ale jakby nie Breaking Bad to pewnie by nie było takiego sentymentu do wielu i też było by gorzej. Imo do BB absolutnie bez podjazdu, ot po prostu w porządku serial
12
Ja bym Gaviego nie wpuszczał nawet na chwilę w tych 3 meczach. Gosc nie gra rok, damy radę bez niego a tam będzie wycinanie z trawą naszych jestem pewny. Nie ma co ryzykować
2
@BulaKG mam prywatny ip 15 i po pół roku mam 89% kondycji baterii więc nie chce drugiego
0
Poleca ktoś Redmi Note 13? Potrzebuję na szybko jakiś tani sprawny telefon do roboty żeby dzwonić tylko z niego i czasem fote cyknąć i na whatsappie wysłać
0
@barcelonaLM już nie wiem czy trollujesz czy serio piszesz bo mnóstwo jest takich komentarzy na poważnie wszędzie xd
46
Widzę komentarze o Buddzie że to wszystko wina rządu bo zbudował domy dla powodzian i Tusk mu się dobrał do dupy bo zrobił więcej niż on. I takie coś ma 5 tysięcy lajków. I to lajkuja i piszą ludzie którzy mają takie same prawa wyborcze jak ja xddddd ta akcja pięknie ukazała ilu mamy pieprzonych idiotów w społeczeństwie i to tych młodych idiotów, przyszłość naszego kraju. TRAGEDIA
5
Wojciech Szczęsny zadowolony podszedł do Ronaldo po spotkaniu z Portugalią i mówi: ,,Poszedłem do Barcelony."
,,Wiem. Jesteś szczęśliwy?"
,,Tak"
,,Nie do wiary. Musiałeś pójść na emeryturę, żeby przejść do wielkiego klubu."
XDDDDDDDDD
Nie wiem czy fejk ale rozbawiło
9
Pena ucierpi nie przez transfery tylko przez to że jest średniakiem na poziomie La Liga 2 ewentualnie spadkowiczów La Liga. Kiedyś to był Cillesen albo Neto, teraz nie ma nic
2
Ale to jest abstrakcja, jak oficjalne konto Barcy pisze o dwóch Pichichi a na zdjęciu Pajor i Lewy xddd żyjemy w matrixie
https://www.instagram.com/p/DA_WLKfu0lQ/?igsh=MWNmZHdldXBjNWF4MA==
0
@Prorokk musiałem zmienić trochę bo to pasta z wulgaryzmami
18
Dzięki za przypomnienie dzięki komu mamy wrzód na dupie w postaci De Jonga zarabiającego lepiej niż 98% piłkarzy z topowych klubów.
7
Cześć dużo się mówi o negatywnych skutkach sterydów np problemy z pamięcią, ale ja uważam to za plus. Ostatnio wchodzę na siłke i standardowo łapy plus klata 2x masa ciała na płaskiej siedzi. Po treningu wiadomo trzeba uzupełnić organizm o specyfiki a tu zonk pudełko puste, szejker pusty. Wkurzyłem się nie powiem, że zapomniałem sobie naszykować. Pod prysznic idę klapki mokre ręcznik mokry wkurzony również że zapomniałem wyciągnąć z torby po wczorajszym treningu i zostało takie mokre. Tam wiecie wiadomo ubieram się itp. i przyszedł mój ziomek Jakub ja 200 na klate on 230 tam jako trener robi u nas na siłowni i cykle mi rozpisuje. Mowie mu ze kurde blaszka problemy z pamięcią mam i opisuje co się stało a on mi mówi
Mordo jak ty dzisiaj drugi raz jesteś i dwa treningi zrobiłeś. Ja sobie myśle rzeczywiście wyszedłem z siłowni i w samochodzie pod Siłka koleżka zadzwonił pogadalimy i żem zapomniał ze byłem na treningu i poszedłem drugi raz po skończonym treningu. Pooompa jest dlatego pamiętajcie ze problemy z pamięcią po sterdydach moga wyjść na dobre
0
@norbi77 fajny za pierwszym razem, za drugim troche widziałem za dużo asburdów i mi sie mniej podobał. Tak czy siak imo warte obejrzenia całe
5
Niech se jara, jak to nie wpływa na jego dyspozycje, a jak widać nie wpływa to nic komu do tego. To tak jak z Vardym i jego Red Bullami. Późniejsze konsekwencje to sprawa Wojtka
18
@Kgorecki2500 Ale bym mu Roberto Carlosa w głowę wywalił
80
3 lata temu napisałem do dziewczyny z siłowni i zaprosiłem ją na randkę.
Wczoraj się jej oświadczyłem.
W obu przypadkach odmówiła.
34
Imo przygoda Lucho z Barcą jako trenerem sie skończyła i nie chciałbym jego powrotu. Napisał piękną historie ale to nie Pep.
1
Ktoś posłuchał próśb La Rambli
1
@Bernard777 nie wiem, jeszcze nie żyłem wtedy, ale tak wynika z tego posta :P
1
@MesQueUnClub96 a czemu nie został powołany? Bo ma kontuzje. A czemu nie może zagrać w reprezentacji? Bo nie został powołany. I koło się zamyka
2
30 lat temu, w październiku 1994 roku, cztery filmy były puszczane równocześnie w kinach: Jurrasic Park, Forest Gump, Pulp Fiction i Skazany na Shawshank ~Wykop
To prawda akurat, teraz dobrego filmu w kinie to szukać ze świecą, ostatnio chyba dobry naprawdę to był Oppenheimer a wcześniej to nie pamiętam, wszystko jest średnie. Zresztą sam Oppenheimer imo w innych czasach nie dostałby tyle nagród, po prostu nie miał konkurencji. Kiedyś to było
4
haha kiedyś to były reklamy
https://x.com/fopminui/status/1841468864464388248
3
Jak to jest że Camavinga miał stracić 3/4 sezonu a gra już w drugim meczu LM, Mbappe miał wypaść na 3 tygodnie a siedzi już dziś na ławce, a u nas jak ktoś wypada na 3 tygodnie to go nie ma 2 miechy, a jak ktoś wypada na 4 miechy to go nie ma półtora sezonu?
3
13 minuta a Juve już dwie kontuzje xD
0
Ogólnie jestem za zachodem bo trzeba sie trzymać mocno swoich ale no to jest taka obrzydliwa odklejka, dokładnie taka sama jak Rosja gadająca o terrorystach z Ukrainy samemu atakując Ukraińców. Tylko Rosję się za to karci a rzymian wspiera.
0
@Tasde ale m3 touring bym przytulił z miłą chęcią z tym grillem