- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 949 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 949 Culés
0
"Dexter" - ale to mega serial :)
Jak ja to mogłem ominąć? :)
@Ojciec5tkidzieci
2
@norbi77 pierwszy sezon tak, drugi też. Ale potem to takie mielenie tego samego.
0
@norbi77 fajny za pierwszym razem, za drugim troche widziałem za dużo asburdów i mi sie mniej podobał. Tak czy siak imo warte obejrzenia całe
3
@norbi77 Ja też to oglądałem w tym roku. Ale się zdziwiłem gdy pojawił się w tym serialu zwrot "Surprise Motherfucker" XD. Nie wiedziałem, że to akurat z Dextera, a przecież znałem to wiele lat XD.
No i ikoniczne już "Tonight's the night"
@Safrani Przecież 3 sezon najlepszy
0
@Janas11224 @Safrani
Jestem na końcówce pierwszego sezonu, więc póki co ok :)
Szkoda, że kolejne są chyba zrobione na siłę z tego co piszecie...no, ale zobaczy się.
2
@norbi77 Ja tam jestem przy siódmym i dalej oglądam z zaciekawieniem
0
@norbi77 kolejne sezony nie są złe.
1
@norbi77 Są robione na siłę, ale i tak potrafią wciągnąć i masz ochotę odpalać odcinek po odcinku żeby zobaczyć co wydarzy się dalej.
Komentarz usunięty
1
@norbi77 A jego laboratorium to już w ogóle
1
@Eto'o9 R10
Kuźwa!!!
Mógłbyś bez spojlerów?!!!
1
@Eto'o9 R10 A żeś mu rozj.. tera oglądanie
2
@norbi77 Peak to 4. sezon z Trinity Killerem. Zakończenie miażdży. Potem już gorzej z każdym sezonem niestety. Ale i tak warto.
Dexter New Blood czyli powrót po latach. Hmm, za dużo nieścisłości z głównym serialem i jest sporo głupot, ale mimo wszystko też bym machnął.
1
@norbi77 kozak kozak, tego nie można ominąć a Michael C Hall jest cudowny. Na spokojnie 4 sezony stoją na monstrualnie wysokim poziomie, 5 i 6 też w miarę spoko, potem 7 i 8 trochę gorsze, a najnowszy 9 sezon też był ciekawy, ale na swój sposób. 9 sezon jest z przed kilku lat. Teraz ma wyjść prequel całej historii, a za rok ma wyjść kolejna część z Michaelem C Hallem.