Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 1/4 to byłby sukces, głównie finansowy. No ale gdzie Xavi w 1/4. Oni grają na chillu od początku sezonu pomijając pojedyncze mecze
5
@FcPortoFan1999 tak. Nie wygramy żadnego trofeum. Piłkarze się cofają w rozwoju. Można go jeszcze uratować jak się uda przejść Napoli i zająć drugie miejsce w lidze ale to napewno nie z Denzelem na ławce
5
Sezon jest skończony. Już serio nie lepiej spróbować sprowadzić takiego Thiago Motte o świetnych rekomendacjach albo nawet Marqueza niż trzymać tu bez nadzieji Denzela? Pewne jest jedno, w tym sezonie nie wygramy nic, jednak z Xavim na ławce 4 miejsce w lidze jest wątpliwe i max w LM to 1/8. Może nowy trener da nam 1/4 i utrzyma w LM. Będzie miał pół sezonu żeby układać pod siebie drużynę. Może w końcu w Barcelonie wróci taktyka a nie indywidualności
1
Balde kontuzja i 4-6 tygodni przerwy. Tymczasem mija doba i aktualizacja ze operacja. No kto by się kurwa spodziewał XDDDDD
0
Pov każdy kibic Barcelony
https://vm.tiktok.com/ZGerDUqJq/
9
@Luciano99 był tragiczny. Do tego zmierzam. Tylko że poleciał 3 razy szybciej i wieszano na nim psy a nie wierzono w złote góry
25
Xavi to taki trochę syn prezesa. Gowniany pracownik ale nie ma za bardzo jak się go pozbyć. Każdy inny trener już by poleciał pół sezonu temu. Ten sezon przegrany, oby się udało awansować do LM bo z tym amatorem na ławce to wcale nie jest pewne. Ciekawe w czym gorszy był Koeman. A no ta, jego nie pamiętają kibice którzy kibicują od trypletu
0
@Murazor że to koniec Denzela w Barcelonie. Kazda inna decyzja to kpina
4
Kolejny mecz w pizdę przez Xaviego i patałachów a jutro znowu Laporta powie że wszystko jest git i wierzymy dalej. Jedyne trofeum możliwe przegrane. Do zaorania klub. Dobrze że tego nie oglądam
0
Christensen konta?
0
@Bilon87 mieli, ale widać było że obrona jest obsrana. Bez skupienia zaczęli mecz i tu też jest duża wina trenera który nie potrafi ich zmotywować. To ich praktycznie jedyna szansa na trofeum w tym sezonie
0
@Rewolucja123 i kontuzja mięśniowa w Barcelonie
0
@pikass14 kontuzja, jest artykuł
0
@Bilon87 źle nastawienie drużyny już od pierwszych minut, kupa w majtkach od razu
4
Ale co się pośmialiśmy z Realu kilka dni temu to nasze xd
0
@MichuZ44 komentarz od kolegi wyżej idealnie pasuje. Wtedy to była głównie wina piłkarzy a nie trenera
0
@Bilon87 po raz kolejny. Nic nie ma trener, wgl nie ma tu winy Denzela który po gownianym meczu mówi że wszystko jest w porządku
2
Tak to wygląda jak na ławce siedzi profesjonalista a nie wuefista z Kataru
12
Obecnie najbardziej niedoceniony bramkarz w Europie. Ze on się nie znalazł w żadnym plebiscycie nawet w top 10 to kpina. I to akurat widzi cały świat bo mega dużo komentarzy widziałem kibiców innych drużyn którzy doceniają Ter Stegena
0
Ajajaj ale kursik na BTTS w meczu Getafe siadł
2
Flashscore dalej liczy że wygrają to prześcieradła
https://zapodaj.net/plik-Ok9S9cQqqa
0
@Emhyr W Rosji 0 a sprzedają pod inną nazwą to samo
3
@mekston Borussia Moenchengladbach, tam zaczynał karierę w Bundeslidze
3
Reus odchodzi z Borussi. Kurde kawał historii. Mega szanuję takich graczy bo ich coraz mniej na boisku. Ciekawe czy gdyby nie kontuzje to by odszedł do innego topowego klubu. Pamiętam jak się nim Barca interesowała lata temu ale też kontuzja pokrzyżowała jego plany.
2
Z całym szacunkiem do Leo ale ta nagroda to kpina. Wiem że to nie on decyduje tylko piłkarze i trenerzy ale totalnie oderwany od rzeczywistości wynik. Wiem że to ma male znaczenie ale traci na wiarygodności u postronnych kibiców
0
@FCB_dimiC no nie dużo a coś nie idzie, Polacy chyba bieda w kraju
0
@FCB_dimiC Za 2k na początku ale już zszedłem do 1800. 256 GB niebieski
@MarianoItalianoVero od razu napisałem że nie dzięki ale tam chhha dopłata z mojej strony była bo za 2k to już nawet gruza bez koła nie kupisz
0
Sprzedaję od kilku dni telefon: IPhona 12 pro max i o to kilka propozycji od użytkowników olx:
1. jakieś 10 z 50% ceny i są zaraz po odbiór,
2. za komputer
3. za e39 ( a tu się nawet zastanowiłem ale straszny gruz xD)
4. za tego samego iPhona XD
5. za iPhona 11 pro max
6. za biurko z ikei
7. kilka scamów od Ukraińców na whatsappie
Tam to serio stan umysłu. Chyba trzeba dołożyć i na allegro lokalnie wystawić
27
Wszystko jest w porządku chłopaki dobrze robią. To kółko wzajemnej adoracji dalej będzie się lizać po jajach na czele z Denzelem, który wszędzie widzi pozytywy. Nie ma co oglądać Barcelony do czasu aż on siedzi na ławce bo tylko sie człowiek załamuje i jest mu wstyd. Jest mi po prostu wstyd jak to oglądam, jak gracze którzy zarabiają miliony w meczu z odwiecznym rywalem nawet nie stosują pressingu bo im sie nie chce. Rzygać się chce, Laporta obiecywał zmiany a jest najgorsza Barca od 2006 roku (od wtedy kibicuje). Kibicem się jest a nie bywa, zawsze będę chociaż śledził wyniki, ale aktualnie wole sobie pójść na siłownie albo na basen czy saune niż męczyć wzrok grą drużyny gościa który znalazł sie tu tylko i wyłącznie za nazwisko.
10
Dobra Xavi out jutro albo nie ma co więcej oglądać tej żałosnej drużyny i się tylko wkurwiac