0

@Wojcio @Azrik wciąż na szklance droga hamowania na letnich jest dłuższa

2

@hayek każdy myślący człowiek mając auto za 100k+ czy nawet mniej nie wyjedzie na szklankę na letnich. A jak wyjedzie to cóż, selekcja naturalna

3

@hayek przymusu prawnego nie ma ale wiele ubezpieczeń umyje ręce jak się rozwalisz na letnich w zimę

5

@cris27 typowe głupie Julki w gymsharkach

19

@VegetaPolska najlepsze ze chłopaczki z silki normalnie bez beki pewnie by doradzily co i jak. Łimyn moment

57

Dziś na silke przyszedł bardzo gruby ziomek (nie, nie ja). Jak wbił na sale to widziałem tylko jak laski zaczęły se kręcić z niego bekę. Głupie rury. Śmianie się z grubych ze chodzą na silke to jak śmiać się ze chorzy chodzą do lekarza.

0

@FCB_dimiC do usług

62

Byłem dzisiaj na siłowni, gdzie jest cały rząd bieżni, no będzie z 10. Po 15-minutowej rozgrzewce, tak jak Pan Karmowski przykazał, zastosowałem się do regulaminu i poszedłem po papierowy ręcznik i płyn dezynfekujący. Jak wróciłem, to trochę się zamyśliłem i kurrrde pech chciał, że wyczyściłem bieżnię obok, zamiast tej, na której biegałem. Najgorsze, że widziały to dziewczyny, które ćwiczyły za mną na orbitrekach. Kątem oka zauważyłem, że się uśmiechają. Nie chciałem wyjść na idiotę, więc zacząłem czyścić wszystkie bieżnie po kolei. Zauważyłem gdzieś w kącie wiadro i mopa, więc wlałem dwie nakrętki ajaxu i przejechałem całą salę. Ogólnie nie palę fajek, ale sprzątaczka się mnie spytała czy idę na szlugę, więc skoczyłem z nią i pomarudziliśmy trochę, że dużo dzisiaj roboty. Jutro zaczynam o 6 rano.

14

Barcelona została ukarana grzywną 602 euro przez RFEF, ponieważ Edu Polo, rzecznik prasowy Barcelony zatrzymał asystenta sędziego Sancheza Martineza, który próbował podsłuchiwać szatnię Barcelony i powiedział mu "co tu robisz".
[Mundo Deportivo]

Co jest XDDDD

1

Wejście Fabjańskiego rewelacja XDDD to mu wyszło

0

XDDDDD W nagrodę kolejne mecze od początku do końca

6

Lewy jest cienki jak sik węża a i tak cały mecz dostaje. Xavi to beton jak Koeman tylko ze Rudego młodzi nie oglądali to łatwiej było im go zwalniać

0

Xavi chyha tez na bahate chodzi ze Lewus dalej na boisku za ten piach, a Felix na ławkę

1

@Gronek nikt tak nie mówi. Xavi out nawet przy 5:1

5

Ja pierdole nie wiem czy chce tak spędzić wieczór we wtorek xD

0

Mecz z cyklu strzał życia obrońcy o którym nikt nie słyszał i 1:0 w dupe

0

@Foro no właśnie to mnie mega denerwuje, co to wgl za reklama której nie da się wyłączyć

0

Ktoś wie co sie stało na stronie że adblock nie działa na kompie? Reklam tyle że się nie da przeglądać, adblock włączony a nie blokuje reklam wcale

2

@insp1re mój syn Fredi Kamionka Gmina Burzemin również nie rozumie

1

@Tom0VeB niestety ale drugi bilet ojciec kupuje, mozecie iść w 3

0

Wiecie gdzie ogarne bilety na Eda Sheerana w lipcu 2024? Wszystko widzę na oficjalnej już poszło. Kurde zaspałem trochę a chciałem mamie na swieta kupić. Cena nie gra roli (w granicach rozsądku)

26

Piłka nożna nie sprawia mi radości od dłuższego czasu. I nie chodzi tu nawet o Barce Xaviego, ale ogólnie. Jakoś utraciłem zdolność jarania się futbolem. Przez korupcję, przez błedy sędziowskie, przez fakt że moja ukochana drużyna przynosi tylko wstyd, pewnie przez inne aspekty również. Powiem szczerze że nie pamiętam kiedy się jarałem jakimś meczem. Ostatnio to był finał Mistrzostw Świata Leo, a tak to nie umiem sięgnąć pamięcią. W sumie to oglądam już tylko mecze Barcelony choć też już nie wszystkie, a kiedyś potrafiłem oglądać wszystkie hity kolejek jednego dnia. Nie że mam to w dupie bo śledzę zawsze, ale czasami jak pomyślę że znowu mam oglądać piach to wole porobić coś pożytecznego (wczoraj sobie poszedłem na saune w czasie I połowy). Nie wiem czy ta radość jeszcze kiedyś wróci, szczerze wątpie. Tak jakoś ostatnio nad tym myślałem i postanowiłem się podzielić przemyśleniami. Już zamykam morde

0

Komentarz usunięty

0

@Nikarams oglądałeś mecz?

6

Świetnie się czyta ze sędziowie nam zabrali punkty xD owszem błąd ale te punkty zabrali sobie ci pseudo piłkarze zarabiający miliony wraz z pseudo trenerem z Kataru

7

Remis z kelnerami po samobóju to jest to na co czeka każdy kibic

1

@BorzyKrzys @MesQueUnClub_87 ja tez piłem wczoraj xD O to chodzi ze trzeba umieć pic
@Kubix93 bardzo porządny

0

Pijoki śpią dalej albo umierają na kacu. Porządne chłopaki już po treningu i saunie. Miłej soboty życzę.

0

Jak do każdego xD

0

@tbas gdzie niby? Ja widzę jednego za ponad 600

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?