2

Audi to najgorsza marka jeśli chodzi o podejscie do klienta. To jak oni mają wszystko i wszystkich w dupie to jest jakaś abstrakcja xD jestem na dużej grupie posiadaczy 8y i każdy ma to samo. Popękane fotele po 8k, spękana kierownica, szumy od lusterka (tego akurat nie mam) itp. A co robi Audi? Mówi ze to nasza wina bo Np zle trzymam kierownice xD nigdy więcej tej marki. Next time prawilna bawarka, przynajmniej nie będzie trzeba kierunkowskazów używać hehe

1

Echh znowu jeden mecz w dupe

0

Alexis bramka xD ja mam wrażenie ze co patrzę na jakaś drużynę to tam Alexis gra. Chłop chyba co rok w innym klubie

6

@marcin62 zależy, ja ostatnio chciałem zmienić sieć po 16 latach w plusie i jak sie dowiedzieli to nagle od razu lepsza oferta, telefonik taniej, dodatkowy internet xD ale dzięki wole dopłacić i w końcu mieć sygnał wszędzie, a nie w połowie Polski 3G

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.4.

0

@MesQueUnClub96 20 zł to ci stary Żydzi na chrupki do szkoły

0

Ja dziś cały na biało przed telewizorem bo dwa mecze na kuponie zostały w tym Real

0

@Murazor On chyba nie wie ze PiS już nie płaci za propagandę

1

@Arkon raczej prześmiewczo to napisałem, tak jak z dupy liczby od Wyborczej. Aczkolwiek z tą przestępczością to prawda ale nie znam danych dokładnych

0


Na każde 1000 uchodźców z Afryki przypada 300 przestępców. PS: przepraszam ze to akurat od niego ten Tweet…

25

Oh No, anyway. Wcale mi go nie szkoda xD niech się kisi tam jeszcze z sezon i w końcu odejdzie tak gdzie jego poziom i miejsce czyli do Arabii :)

4

@LS przecież przyznałem ze jak się wycofają to zwrócę honor. Nie idę w zaparte bo wiem jaki jest Tusk, po prostu nie oceniam bo narazie nie maja z czego się wycofać skoro nie rządzą i tyle

2

@MysticCat ale jak się miał wycofać skoro jeszcze nie maja władzy xD

4

@LS to jest mega zabawne jak tacy wyborcy jak ty zarzucają innym ze jesteśmy oświeceni a sam atakujesz bez powodu jak jakiś stary emeryt co go kanały na yt pytają czy wie ze PiS straci rząd xD beka z was

2

@ObiwanKenobi okej, nie mówię ze nie. Ja czekam az utworzą rząd i wtedy chętnie wrócę do tego komentarza, jak serio się wycofają z tych postulatów to wtedy z przyjemnością zwrócę honor.

7

@LS ty jesteś normalny chłopie? Napisałem xd wiec mnie oceniasz? Typowy Konfederata masakra. Grzecznie zapytałem o co chodzi bo jedynie czego wiem ze nie zrobili to KPO ale przy okazji tłumacząc @against_modern_football byc może was to zawodzi ale każdy myślący wie ze nie jest w stanie tego zrobić skoro nie rządzi. Jak będzie rządził i tego nie zrobi to zwrócę honor ale aktualnie to jest pierdzielenie ludzi co zachowują sie jak ci co oglądają TVP.

0

@Dalhi No wiadomo, mówię o nowej generacji

10

@LS co xD pytam o to z czego się wycofali. Gdzie tu pójście w zaparte xD?

5

@LS proszę o te postulaty z których się oficjalnie wycofali

8

@El Madridista. @ObiwanKenobi z czego się oficjalnie wycofali?

1

@Dalhi Control ogrywalem na XSX i jest świetne, bardzo dobra optymalizacja

0

@Striker ta już widzę jak grasz w 60 klatkach na kompie za 4K 3 letnim w takiego Ac Mirage Hogwart czy Starfielda

28

@MesQueUnClub_87 już nawet pomijam to co ludzie piszą tutaj, zwykle to ludzie którzy nie znaja się na polityce, ale takie frazesy są powtarzane nawet w telewizji i to nie TVP xD

75

Czasem się zastanawiam czy ludzie którzy piszą ze Platforma znowu oszukała bo naobiecywała robią se jaja czy to na serio. Jak coś wprowadzić skoro PiS jest dalej u władzy XD? Wy jesteście poważni?

1

@Deviler dlatego mam dwie konsole i mam w dupie te wszystkie problemy PC towców. Wole mieć czasem 30 klatek (ale zazwyczaj 60) niż martwić się ze mój komp za 7k za rok udźwignie najnowszą gre

1

@OldMc84 kto pytał El Jarek

12

9

„Seks gejowski jest bardziej męski niż seks heteroseksualny ponieważ bierze w nim udział dwóch mężczyzn” ~ Józef Piłsudski

61

Tez macie wrażenie ze syn Ronaldo ma 12 lat od 5 lat? XD

14

ale kozackie, sam bym se takie kupił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?