1

@michal26 najlepsi są Konfiarze którzy nie chcą koalicji z Pisem ale tetaz się modlą o to zeby PiS-owi już nie spadło popracie xddd

0

@Criss18Barca wyliczone wzorem Hajto?

0

@AlwaysBlaugrana wiem, aczkolwiek to wciąż mega smutne w kraju z mimo wszystko dostępem do innych mediów

5

@gumaz pewnego grona nie stracą już do czasu śmierci wyborców

20

4461474 osoby zagłosowały na razie oficjalnie na PiS. PiS który namelał nam tyle razy w ryj że serio można pomyśleć że deszcz pada. PiS który nazwał afere wizową aferką, a w innym kraju skończyłoby się to więzieniem xD gdzie ja żyję

0

@HighestInTheRoom co to za obwód?

5

Mamy 50% a PiS ciągle w dół i już nie wiele ponad 38%. Lecimy po 35 minimum

0

@Deviler i co w związku z tym? Wciąż nie maja większości

0

@icon3520 narazie nie, pierwsze % lecą od małych wiosek i miasteczek. Zresztą najważniejsze to żeby nie mieli większości licząc razem z Konfederacją bo im nie można ufać.

4

Komentarz usunięty

0

@Pawlak1992 dla mnie alternatywą było uwolnienie się od propagandy

1

Strona rządowa chyba zasilana w ten sam sposób co La Rambla dwa lata temu podczas meczu z Bayernem

12

@Sinirsey Vateusz nie przelogowałeś się

0

@michal26 spokojnie, zawsze głosy spływają najpierw z najmniejszych miejscowości gdzie PiS ma największe poparcie

0

@ProMILs spokojnie, najpierw liczą na wsiach

0

@ProMILs przecież dalej maja 6,4 według Late Poll

9

Rozbawiło xD


6

Cieszę się z wyników, sam głosowałem na Trzecią drogę i liczę ze zostanie zbudowany w końcu normalny rząd. Pewnie dalej będą afery, ale liczę ze w końcu Polak przestanie szczuć na Polaka. Ze w końcu do cholery zaczniemy budować wspólnie ten kraj a nie tylko na swoich wyborcach.

5

Przynajmniej jedna Polska dziś wygrała

0

@Trojanek23 XDDDD a co Konfa w takim razie by to zmieniła rozumiem?

7

@Piotr,1985 Co xD Pisiory przegrały. Maja mniejszość w sejmie. Koalicja ma większość chłopie

6

Hahahahha ta Konfa mnie rozjebala. Chyba większość wyborców przypomniała sobie ze można głosować od 18 roku życia XDDDDDD Rewelacja

1

@hayek edytowałem

1

„Przed niektórymi lokalami kolejki, ale lepiej poczekac 40 minut niz potem 4 lata”

4

U ziomka w Dortmundzie korki w mieście, same polskie blachy. Będzie rekord zdecydowanie. Napewno jednym z powodów jest fakt ze łatwo było przez m obywatela zmienić miejsce głosowania. Moja kumpela nawet w Chinach głosowała dziś o 2 w nocy

10

Niech najpierw ogarną kontuzje, Pedri sezonu w szpitalu i kolejna umowa i podwyżka. Chore

0

Jak by ktoś mógł chcieć zjeść takiego Miecia :(
https://zapodaj.net/plik-8njtFM46Ls

0

@Prorokk nie porównuj wzajemnych bombardowan od odcięcia 2 mln ludzi od świata i masowych morderstw

0

@_barti ja również, ale aktualnie nie było chyha bliżej. Jak Iran się włączy do wojny to mamy wojne na dwóch frontach USA. Czekać tylko aż Chiny zaatakują Tajwan

0

Barak Ravid z izraelskich mediów donosi, że MSZ Iranu spotkał się z wysłannikiem ONZ na Bliski Wschód i przekazał mu ostrzeżenie, że jeśli Izrael będzie kontynuował atak na Strefę Gazy, zwłaszcza operację lądową, to Iran będzie musiał zareagować. Ostrzeżenie zostało przekazane dalej Izraelowi ~ KIKŚ

No to zaraz możemy być świadkiem rozpoczęcia III WŚ

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?