Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://www.pepper.pl/promocje/lego-technic-42141-samochod-wyscigowy-mclaren-formula-1-756023
Mega niska cena ma Lego F1 jakby ktoś chciał. Wiem ze ktoś szukał ostatnio
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
Jak nie odpowiesz na wszystkie pytania to już nigdy nie pijesz.
Mój stary: https://zapodaj.net/plik-yxuaSSDsAF
0
@FCB24 przecież jest pula pytan zawsze dla uczestników, jest ogromna ale oni wiedza jakie będą pytania
7
Wydaje mi się ze to już się kwalifikuje pod leczenie psychiatryczne
2
@Rewolucja123 nie rób nóg. Prawdziwy wielki chłop robi tylko górę, je smalec, trembolon i jeździ na wózku zeby nie nadwyrężać nóg
3
- Dzieńdoberek, witam w RMF, zaczynamy kolejną masakr... hehe poranną rozmowę Roberta Mazurka, czyli mnie. Dzień dobry panie Pośle. Czy Panu nie wstyd?
- Dzień dobry. Ale o co cho...
- No pan poseł oczywiście udaje, że nie wie o co chodzi. A ładnie to tak okłamywać wyborców?
- Zaraz, ja...
- Pamięta Pan co Pan mówił 14 września 2001 roku o godzinie 12.37?
- Nie no skąd?
- A to bardzo niedobrze bo mówił Pan zupełnie co innego niż teraz. Jakie to uczucie?
[w tym momencie Poseł dochodzi w końcu na dłużej do głosu i zaczyna sensownie odpowiadać i zbijać argumenty Mazurka]
- A no niestety czas na antenie nam się skończył, zapraszamy słuchaczy do internetu. Zmieńmy może temat. Co pan sądzi o tej głupiej wypowiedzi innego posła z pana partii?
[Poseł próbuje dokończyć poprzedni wątek]
- Ale Pan poseł to by tylko o tym gadał jaka wasza partia jest świetna. To może ja panu dam 2 minuty i pan sobie pogada, a potem pan odpowie na moje kolejne pytanie
- Przecież, ja...
- O, czas nam się powoli kończy. To jeszcze proszę powiedzieć hehe jakiemu zespołowi piłkarskiemu Pan kibicuje. Co? Nie interesuje pana piłka nożna? No szkoda XD Do widzenia i do jutra drodzy radiosłuchacze.
Jakbym widział każdy wywiad Mazurka z Konfederatą xD
0
@Kidd za 2k to oczywiście Hogwart i Rivendell :) oba rewelacja. Pierwszy najlepszy jaki składałem, drugi w planach dopiero
1
@Kidd na oficjalnej była promka duża i chyba chwile potem wycofali. Musisz szukać na Allegro restockow. Ogólnie nie polecam, mega nudny model, za ta kasę możesz mieć 10 razy lepszy
0
@Emhyr moje zdanie było stwierdzeniem a nie żartem. Christensem to młody i topowy obrońca, nie widze żadnego powodu żeby go sprzedać
0
Co to wgl za bełkot? XD Christensen młody topowy obrońca. Zamykam wątek pozdrawiam
0
Robie se cardio na silce co jakiś czas i se oglądam zawsze filmy do tego. Teraz padło na Bad Boya. Krótka recenzja. Dawno nie widziałem takiego gowna xD pozdrawiam
0
Masakra. Dużo zdrowia młody….najgorszej ze w meczu o pietruszkę
20
35 mln xD niech spadają. 80 baniek na stół i możemy pogadać
2
Shakira na gali latynoskich Grammy otrzymała nagrodę za piosenkę dissującą Gerarda Pique, a nagrodę wręczył jej Sergio Ramos. Żyjemy w symulacji xD
10
Kibice Barcelony są całkowicie normalni. Tez kibice Barcelony: https://zapodaj.net/plik-8N1PpADS2h
Nic gorszego dziś nie przeczytam xD
27
Lewaki w ryk
6
@GeneralXavi No dokładnie, pisiory tak zniszczyły kraj przez 8 lat ze normalny gość wydaje się czymś wyjątkowym
1
15 lat minęło od tego XD śmiechu warte
https://9gag.com/gag/aME5qmW
0
@FCKubanczyk89 bardzo dużo, ale dość powtarzalny po kilku godzinach składania. F1 w tym pułapie cenowym moim zdaniem najlepszy Technic, No i wymiary bardzo duże
1
@Nonameforlife nie nie, ja (na szczęście bo jest tego mega dużo) nie jestem fanem star warsów. Następne Rivendell z Władcy Pierścieni
0
@Rust_Cohle i co chcesz zeby się klockiem udławiła czy co
1
@PatrychoO wygrałem z Argentyną ostatnio
7
Ten model był szybszy w składaniu niż myślałem, łatwiejszy niż myślałem, ale jego wyglądał i wrażenie jakie sprawia na żywo sprawia ze był wart swojej ceny. Przepiękny, najładniejsze co widziałem z Lego. Gorzej jak mi ta szafka walnie bo wazy 12,5 kilo, a już tego Kallaxa z Ikei osłabilem najbardziej jak się da. Piękna to była przygoda nie zapomne jej nigdy. A teraz czas zrobić sobie przerwę na kilka miesięcy od klocków czekając na jakaś mega okazje z Rivendell.
https://zapodaj.net/plik-3Ryq5GXUt4
https://zapodaj.net/plik-Qw3Vnpb8Zs
https://zapodaj.net/plik-NCM5qUBuSM
0
@panczo współczuje poczucia humoru
1
@SelloutCrowd dwie części około 18h, dziób składa moja dziewczyna z 5h już i nie skończyła
@FCKubanczyk89 bardzo fajny model, ale mega długi, dłuższy niż te największe z Technica co tez na zdjęciu. Senna akurat z Cady nie z Lego
14
Ten model Lego jest naprawdę przeogromny xD zaraz koniec składania
https://zapodaj.net/plik-JiR7zKtVLv
0
@TR3YWAY tzn inne cateringi też były dobre. Tutaj jest po prostu troche inne podejście. Masz posiłki które nie są do końca dietetyczne (typu możesz zamówić sobie spaghetti bolognese albo devolaja) ale masz przy innym posiłku mniej kalorii. Makro i deficyt się zgadza a człowiek zadowolony bo je to co lubi. Najbardziej dobijały mnie te wszystkie śniadania typu jakaś owsianka czy jaglanka. Teraz tego nie ma i mam na śniadanie to co lubie
0
Przerobiłem już chyba każdy catering możliwy i moge szczerze powiedzieć że diety brokuła to totalna topka.
3
@PatrykBarca a moim zdaniem na sile go bronisz. Styl nawet jak było once De gala nie powalał pomijając jakieś pojedyncze mecze jak z Atletico sezon temu czy w tym z Betisem (jak dobrze pamietam). Oni maja potencjał nawet bez Frenkiego tylko do tego trzeba gościa który to ułoży a nie będzie grał ciagle ten sam paździerz przegrywając taktycznie z większością rywali.