Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Już czekam na konferencję tego pseudo trenera
5
Dembele i jego kontuzje:
15/16 Rennes - 0 opuszczonych spotkań
16/17 BVB - 0 opuszczonych spotkań
17/18 - 22/23 FC Barcelona - 141 opuszczonych spotkań
23/24 PSG - 0 opuszczonych spotkań
Przez 6 sezonów w Barcelonie - 141
Przez 2,5 sezonu w 3 różnych klubach - 0
Ale przecież sztab Barcy to nie problem
0
@Colin94 @SelloutCrowd no ja
42
Oj brakuje cię Luisito. Takiego killera to nie było nigdy w Barcelonie. Najlepsza 9 w historii futbolu z całym szacunkiem do Roberta który również był świetnym piłkarzem. Dziękujemy za wszystko. Legenda
0
@AbelKabel robiłem konfigurację A45S przed RS3 i pomijając to że miał wentylowane fotele to mi się nie podobał. Jedynie fotele ma fajne, kubły mocno sportowe.
0
@AbelKabel mi się moje bardziej podoba. I te dwa litry przy 420 koniach bolą
1
@bartas97 tak, losowanie jutro o 16 się zaczyna
0
@kulek22 @mekston @negreanu pytam bo wiem że wygram
1
Jak myślicie, dać swojej dziewczynie to A45 od buddy jak wygram? Po co mi 3 sportowe auto
0
Jak jutro przegramy ale po pięknym meczu i wyrównanej walce to nawet nie będzie mi jakoś specjalnie smutno. Fajnie jakby po meczu mówili że Barca dała z siebie wszystko. Jednak czuję sromotny wpierdziel bez stylu i głupie tłumaczenia Denzela że w sumie 6 i pół minuty graliśmy dobrze
0
@Unique z innych informacji jutro jest sobota, a w przyszły miesiąc to luty
0
Komentarz usunięty
6
26 lat na karku a dziś kolejny ziomek odszedł z tego świata. Echh a w poprzednim roku nikt z młodego pokolenia mi nie umarł i mamy początek roku. Rozmawiajcie o depresji jak tylko macie możliwość…
1
@Tom0VeB no nie nadaje się na siłkę, raz poszedłem i upocony po 10 minutach jak cholera
3
Oby Puma wygrała wyścig o koszulki Barcelony. Mam kilka koszulek piłkarskich, z Bayernu, Napoli, City, Live i zdecydowanie Barcy jest najgorzej wykonana. Pomijając już fakt gumowych herbów a nie haftowanych w mojej koszulce Lewego to po prostu beznadziejnie mi się w niej chodzi. Puma mam nadzieje podniesie standard bo jest słabiutko w porównaniu do innych klubów, a cena to nie 100 tylko 500 zł.
20
Współpracownicy Mariusza Kamińskiego poinformowali, że rozpoczyna on protest głodowy.
Jak Sakiewicza wieprza zamkną to na proteście 3 lata wytrzyma xddd
0
@FcPortoFan1999 ja myśle ze tak. Poczekajmy na komisje do spraw Pegazusa. Polecą głowy oj polecą
3
Prezydent Andrzej Duda zwróci się do głów państw i szefów instytucji międzynarodowych z pismem informującym, że "mamy do czynienia z łamaniem polskiego prawa i Konstytucji przez władzę wykonawczą" - poinformowała szefowa kancelarii prezydenta.
Na Dudę tez przyjdzie kolej. Zwykły pajac który chroni przestępców. A kiedyś to było gdy aferą było wejście na krzesło albo czy prezydent przypadkiem nie wypił za dużo. A teraz? Wiele osób nie zdaje sobie sprawy ile razy Duda złamał konstytucję i ile razy robił paskudne rzeczy. Zwykły śmietnik. Pisiory bójcie się bo to wasz koniec
0
@Janas11224 mama dumna ze o mnie gadajo na La Rambli
0
Hahahah dopiero teraz zobaczyłem w quizie to pytanie o Audi i nie powiem uśmiech się pojawił na ustach słuchając redakcji xD aj są tu barany niezle na stronie ale przynajmniej moje kc < 33
2
Kazimierz Smoliński, PiS: to jest pucz. To koniec państwa demokratycznego.
XDDDD Cudownie sraja po gaciach
24
Zaraz żona Andrzeja przyjdzie do Pałacu i powie, że już późno i koledzy niech wracają do siebie ~wykop
XDDDD
2
Łukasz Kaczmarek dla Kanału Sportowego, kiedy został zapytany o Lewego:
"Ma słabszy sezon i ludzie się od niego odwracają. Nie podoba mi się to. Tyle zrobił dla kraju, że to naprawdę niesamowite.
Był, jest i będzie naszą wizytówką. Każdy kraj chciałby mieć taką ikonę sportu."
7
Komentarz usunięty
1
@AxelF Valverde XDD proszę cię. Gość przy Xavim ma ksywę Guardiola
@Sheva77 jak już musisz wiedzieć to
Oglądałem pierwsza polowe
3
@MarioVeB! Będę. Nie mam nerwów już na Barce Denzela mimo ze kocham tą drużynę
2
@MarioVeB! Nie oglądam meczów od jakiegoś miesiąca. Nie oglądam aż nie odejdzie
8
@MarioVeB! O nieee jak można! Zasłużył to dostajemy wylewu, na to się nie da patrzeć i słuchać i oglądać. Gość niszczy ten klub od środka
13
@Rust_Cohle nie wytrzymie zaraz
@LS chyba lepiej cisnąć niż chwalić za nic i wchodzić do dupy
106
Przypominam ze gracze przeciwnej drużyny z wczoraj zarabiają około 500-1000 euro na miesiąc za grę w piłkę, jest kilku studentów, jest nawet pracownik klubu, a Denzel mówi ze drużyna stworzona z graczy którzy zarabiają po 5-10 baniek na sezon sprawiali dobre wrażenie przez wiele minut XDDDDDDD Rewelacja po prostu. Ja już nie mam siły tego czytać i chce mi się rzygac jak go widzę. Już wolałem Koemana który cisnął tych fawelarzy bo w sumie w pewnym sensie miał racje bo święte krowy zarabiają miliony a im się nie chce biegać.