1

Już czekam na konferencję tego pseudo trenera

5

Dembele i jego kontuzje:

15/16 Rennes - 0 opuszczonych spotkań

16/17 BVB - 0 opuszczonych spotkań

17/18 - 22/23 FC Barcelona - 141 opuszczonych spotkań

23/24 PSG - 0 opuszczonych spotkań

Przez 6 sezonów w Barcelonie - 141
Przez 2,5 sezonu w 3 różnych klubach - 0

Ale przecież sztab Barcy to nie problem

0

42

Oj brakuje cię Luisito. Takiego killera to nie było nigdy w Barcelonie. Najlepsza 9 w historii futbolu z całym szacunkiem do Roberta który również był świetnym piłkarzem. Dziękujemy za wszystko. Legenda

0

@AbelKabel robiłem konfigurację A45S przed RS3 i pomijając to że miał wentylowane fotele to mi się nie podobał. Jedynie fotele ma fajne, kubły mocno sportowe.

0

@AbelKabel mi się moje bardziej podoba. I te dwa litry przy 420 koniach bolą

1

@bartas97 tak, losowanie jutro o 16 się zaczyna

0

@kulek22 @mekston @negreanu pytam bo wiem że wygram

1

Jak myślicie, dać swojej dziewczynie to A45 od buddy jak wygram? Po co mi 3 sportowe auto

0

Jak jutro przegramy ale po pięknym meczu i wyrównanej walce to nawet nie będzie mi jakoś specjalnie smutno. Fajnie jakby po meczu mówili że Barca dała z siebie wszystko. Jednak czuję sromotny wpierdziel bez stylu i głupie tłumaczenia Denzela że w sumie 6 i pół minuty graliśmy dobrze

0

@Unique z innych informacji jutro jest sobota, a w przyszły miesiąc to luty

0

Komentarz usunięty

6

26 lat na karku a dziś kolejny ziomek odszedł z tego świata. Echh a w poprzednim roku nikt z młodego pokolenia mi nie umarł i mamy początek roku. Rozmawiajcie o depresji jak tylko macie możliwość…

1

@Tom0VeB no nie nadaje się na siłkę, raz poszedłem i upocony po 10 minutach jak cholera

3

Oby Puma wygrała wyścig o koszulki Barcelony. Mam kilka koszulek piłkarskich, z Bayernu, Napoli, City, Live i zdecydowanie Barcy jest najgorzej wykonana. Pomijając już fakt gumowych herbów a nie haftowanych w mojej koszulce Lewego to po prostu beznadziejnie mi się w niej chodzi. Puma mam nadzieje podniesie standard bo jest słabiutko w porównaniu do innych klubów, a cena to nie 100 tylko 500 zł.

20

Współpracownicy Mariusza Kamińskiego poinformowali, że rozpoczyna on protest głodowy.

Jak Sakiewicza wieprza zamkną to na proteście 3 lata wytrzyma xddd

0

@FcPortoFan1999 ja myśle ze tak. Poczekajmy na komisje do spraw Pegazusa. Polecą głowy oj polecą

3

Prezydent Andrzej Duda zwróci się do głów państw i szefów instytucji międzynarodowych z pismem informującym, że "mamy do czynienia z łamaniem polskiego prawa i Konstytucji przez władzę wykonawczą" - poinformowała szefowa kancelarii prezydenta.

Na Dudę tez przyjdzie kolej. Zwykły pajac który chroni przestępców. A kiedyś to było gdy aferą było wejście na krzesło albo czy prezydent przypadkiem nie wypił za dużo. A teraz? Wiele osób nie zdaje sobie sprawy ile razy Duda złamał konstytucję i ile razy robił paskudne rzeczy. Zwykły śmietnik. Pisiory bójcie się bo to wasz koniec

0

@Janas11224 mama dumna ze o mnie gadajo na La Rambli

0

Hahahah dopiero teraz zobaczyłem w quizie to pytanie o Audi i nie powiem uśmiech się pojawił na ustach słuchając redakcji xD aj są tu barany niezle na stronie ale przynajmniej moje kc < 33

2

Kazimierz Smoliński, PiS: to jest pucz. To koniec państwa demokratycznego.

XDDDD Cudownie sraja po gaciach

24

Zaraz żona Andrzeja przyjdzie do Pałacu i powie, że już późno i koledzy niech wracają do siebie ~wykop

XDDDD

2

Łukasz Kaczmarek dla Kanału Sportowego, kiedy został zapytany o Lewego:

"Ma słabszy sezon i ludzie się od niego odwracają. Nie podoba mi się to. Tyle zrobił dla kraju, że to naprawdę niesamowite.
Był, jest i będzie naszą wizytówką. Każdy kraj chciałby mieć taką ikonę sportu."

7

Komentarz usunięty

1

@AxelF Valverde XDD proszę cię. Gość przy Xavim ma ksywę Guardiola
@Sheva77 jak już musisz wiedzieć to
Oglądałem pierwsza polowe

3

@MarioVeB! Będę. Nie mam nerwów już na Barce Denzela mimo ze kocham tą drużynę

2

@MarioVeB! Nie oglądam meczów od jakiegoś miesiąca. Nie oglądam aż nie odejdzie

8

@MarioVeB! O nieee jak można! Zasłużył to dostajemy wylewu, na to się nie da patrzeć i słuchać i oglądać. Gość niszczy ten klub od środka

13

@Rust_Cohle nie wytrzymie zaraz
@LS chyba lepiej cisnąć niż chwalić za nic i wchodzić do dupy

106

Przypominam ze gracze przeciwnej drużyny z wczoraj zarabiają około 500-1000 euro na miesiąc za grę w piłkę, jest kilku studentów, jest nawet pracownik klubu, a Denzel mówi ze drużyna stworzona z graczy którzy zarabiają po 5-10 baniek na sezon sprawiali dobre wrażenie przez wiele minut XDDDDDDD Rewelacja po prostu. Ja już nie mam siły tego czytać i chce mi się rzygac jak go widzę. Już wolałem Koemana który cisnął tych fawelarzy bo w sumie w pewnym sensie miał racje bo święte krowy zarabiają miliony a im się nie chce biegać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?