Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Czekam bardziej na konferencję Denzela niż na mecze Barcelony xD gość z legendy klubu stał się klaunem. I mówię to z pełną odpowiedzialnością. Jak ktoś zaraz powie ale hur dur jak możesz tak mówić o generale to przypominam jak każdy wieszał psy na Koemanie który tą legendą również był, ale to trzeba kibicować dłużej niż od pierwszego trypletu albo sie interesować historią klubu. Sam sobie na to zapracował, a dzisiejszy zapis konferencji to gwóźdż do trumny i kolejny kabaret w jego wykonaniu.
19
Już po meczu Denzel: „Druga połowa meczu z Barbastro to przykład jak powinnismy grać w tym sezonie”
8
Xavi ball dzisiaj w pełnej krasie. Mecz z kelnerami a kibice drżą czy napewno uda się strzelić i wygrać na spokojnie ten mecz xdddd dziękujemy ci generale. Dzisiaj odpoczynek dla Lewego zeby wszedł na drugą polowe jak będzie 0:0. A jutro chłopaki z Barbastro do roboty na rano
1
@FCKubanczyk89 Porsche 911 GT3 RS 1:8
0
@maroon to takie wykopowe powiedzenie pasujące do wszystkiego. Ale tak serio to mega wygryw
2
Op se klocki kupił używane i tera będzie składał miesiąc śmiechu warte
https://zapodaj.net/plik-a2pelWMi2O
8
Nieważne kto przyjdzie i tak zostanie zmarnowany w Barcelonie Denzela.
0
@ProMILs ja napewno jedną, Leo Messi. Tak mówie ogólnie, jakoś nie dostrzegam nic dobrego w tych jego latach trenowania, to że zlał pojedyńczą drużyne raz czy dwa nie robi na mnie wrażenia, tym bardziej Realu który zlał a w ważniejszej potyczce o PK dał dupy
0
@Zoker tak, wcześniej na chleb mówiłem pep
0
@priest9999 W Europie lepiej sobie radziła niż w La Lidze
18
Barcelona Xaviego to najgorsza Barcelona jaką oglądałem odkąd kibicuje czyli 2006 roku. Tu nie ma nawet momentów, jest tylko paździerz i 3 metry mułu. Po prostu nie da sie patrzeć na to co my gramy, z pełną odpowiedzialnością przyznaje że Barca Setiena i Koemana była lepsza od tej Barcy Denzela. Dawno nie było mi tak źle jak patrzyłem co sie wyprawia. Oliwy do ognia dodają jeszcze te totalnie odklejone konferencje, bo sory ale to co on pierdzieli to jest jakaś abstrakcja i to chyba jakiś eksperyment społeczny. Szkoda serio strzępić ryja. Gość dostał kogo chciał, nie ma wyników, nie ma stylu, nie ma nic. Jest mistrzostwo wygrane z najgorszą La Ligą od lat. Naprawde jestem przerażony perspektywą kolejnych sezonów bo tu nikt nie ma i nie będzie mieć jaj żeby zwolnić tego wyjątkowo beznadziejnego trenera. Xavi był genialnym piłkarzem ale trenerem jest gównianym i szkoda że cały świat oprócz Laporty to widzi.
5
Postanowiłem ze dziś obejrzę w końcu mecz. No i wróciłem teraz z silki i miałem odpalać ale jednak odpuszczam znowu. Dziękuje Generale. Sprawiłeś ze rzygac mi się chce jak odpalam Flashscore
2
@Rust_Cohle No obok Ferrari
0
@Mario96w ze wam się nie znudziło z tymi nie śmiesznymi żartami
0
@agaFCB po kilku miesiącach na dokladce z przodu żadne drogi mi nie straszne
3
@FCB_dimiC czerwona szybsza
6
Minął nieco ponad rok od zdjęcia w tym samym miejscu po tym samym zabiegu które wzbudziło tak wiele kontrowersji, że niekorzy na stronie dalej nie mogą się otrząsnąć. Pozdrawiam serdecznie rok później @JimMorrisonFCB @ranger3120
https://zapodaj.net/plik-5xDG8cZyt5
1
@Firestone widać tylko jakie są kobiety a jacy mężczyźni
19
Kobiety wykorzystują grube „przyjaciółki” by wyglądać przy nich lepiej. Faceci wykosztują grubego jako bramkarza
0
@MarioVeB! W sumie to banku
3
@ranger3120 dzisiaj odbieram znowu z tego samego miejsca co rok temu po ceramice bo odnawiali mi powłokę żebym gwarancje utrzymal, tego samego miejsca w którym narodziła się ta chora dyskusja. To chyba dolewam oliwę i wrzucam znowu fote
3
@ranger3120 wez bo czuje się urażony..
0
@Criss18Barca znam go, a nie polecał ich po prostu jak ktoś dba o formę? Bo jakoś nie widzi mi się zeby dobry dietetyk polecał cukrowe napoje podczas diety odchudzającej. W innym przypadku jak najbardziej ale nie jak się odchudzasz i chcesz mieć deficyt
0
@michal26 jak ktoś liczy kalorie to dwa takie piwa to jakieś 300 kalorii. Moim zdaniem sporo jak na coś bez żadnych wartości odżywczych. Oczywiście mówię o ludziach którzy się odchudzają
0
@Gh0st od wszystkiego co ma cukier się tyje. Wciąż to lepsze niż jakikolwiek alkohol ale jak chcesz schudnąć to pij wodę albo colę 0 lub inne napoje bez cukru i kalorii.
2
@Deviler @mekston niestety ale gustuje w nowych sztukach które rdzewieć dopiero zaczną za kilka lat
5
@MesQueUnClub96 akceptuje każdego oprócz tych co spamują na La Rambli głupimi pytaniami
4
@Volk mamy gowniany sztab medyczny. Jakby Pedri grał w City albo Bayernie to by go poskładali.
7
@arasz1819 oni nie mogą tej wojny wygrać. Rosja to kraj gdzie się dalej sra do dziury i ich jest tyle ze będą się bili lata. Na Ukrainie już jest tragedia jeśli chodzi o ludzi
1
Na nowy rok niech każdy sobie do serca weźmie te słowa Ronaldo i ciężko pracuje. https://vm.tiktok.com/ZGeYwvMcV/