Janas11224
Dołączył/a: marzec 2011
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Xavi to nie jest beton. Xavi to jest żelbet i to taki podwójnie zbrojony dodatkową siatką
1
@Firestone ja tez ich kocham ale zbyt stresującą mam prace zeby jeszcze to oglądać
10
Szanuje tych co oglądają ten paździerz. Jesteście prawdziwymi kibicami
1
To który to jest ten najgorszy klub? My czy Almeria?
3
to uczucie gdy nie wiem czy chodzi o nas czy o Almerie xD
0
@Barcasub udowodniłem
3
3 dzień mam auto bez bluetootha i muszę przyznać ze ludzie co słuchają radia to psychole XDDDD jak ktoś wgl w robocie na hali ciagle radio to chyba tak powstaje przemoc domowa
0
Gość dramat zdrowie. Mimo wszystko czuje że jakby poszedł do takiego City czy Bayernu to grałby wszystko i nie byłoby kontuzji.
9
Hahaha City jak zawsze autostrada do finału
4
Niesamowite ze czuje ze nawet z taką Kopenhagą będzie ciężarówa straszna xD Denzel jesteś serio topowym trenerem chłopie
5
Alaba zerwane więzadło. Ja wiem ze to rywal nasz odwieczny ale się nie chce oglądać piłki jak się czyta o tych kontuzjach. Więcej meczów dawajcie w sezonie przecież wytrzymają piłkarze. Ha tfu
9
Kolejny mecz odpuszczony przeze mnie i widzę ze kolejne 2h zaoszczędzone. Dopóki Denzel siedzi na ławce to nie ma co sobie psuć nerwów
4
-jesteś biedny ale szczęśliwy
-wypływasz w rejs za lepszym życiem
-poznajesz babę i toniesz zamiast niej bo nie chciała się przesunąć na drzwiach
-nazywasz się Jack Dawson
-brak profitu
0
Chłop se kupił klocki nie z Lego oficjalne z F1 śmiechu warte
https://zapodaj.net/plik-z6ec1fuSyE
2
I teraz te 3 banki powinny oddać te patałachy na czele z trenerem
0
Współczuje ludziom którzy się nabierają i dalej oglądają ten syf. Zróbcie coś pożytecznego. Te panienki jak wroca do domu to nie pomyślą ze kurde ale lipę zagraliśmy a kibice to oglądali. Pomyślą tylko ze kolejna bańka wpadnie zaraz na konto
0
Ma racje. W nagrodę pierwsza 11 do 40 roku życia i darmowe lekcje Bahaty dla Ani
1
Wydaje mi się ze nie było w Barcelonie jeszcze trenera który się tak kompromitował każdym wywiadem. Koeman to przy nim najlepszy mówca. Tragedia serio. Jakby miał troszkę honoru to by odszedł sam
1
W końcu sigma na tronie. Fur Deutschland
1
Hajto vs Wawrzyniak na Clout MMA 3 XDDDDDDDDDDDDDD
12
Nie No nie mogę xdddd odejdź już chłopie bo z legendy stajesz się pośmiewiskiem. Pamiętaj że ten parasol ochronny już dawno nie istnieje. Wszyscy mają cię dość
5
Widzę artykuł gotowy bo wiadome było ze przerżniemy xdddd
5
Dobra kurwa nie oglądam Barcy dopóki Denzel jest trenerem. Dzięki ale serio lepiej iść na silke, iść się wysrac albo po prostu obejrzec se serial niż oglądać tych patałachów
3
Ten kurs na Barcelonę dziś 1,5 to kryminał xdddd widać ze oni się znaja serio jak ruchac klientów. Rewelacja
6
To powinien być gwóźdź do zwolnienia Xaviego. Niestety nic z tego. Wszystko jest git bo Xavi kocha ten klub i nikt nie będzie lepszy
1
Imo Raphinha nie jest w żadnym stopniu lepszy od Dembele a nawet bym powiedział z jest gorszy. Zwykły średniak na poziom Leeds. Powinien odejść razem z Francuzem. Odpali za 3 lata
5
Spokojnie za 30 min zaczną grać na maksa i Xavi powie ze w nich wierzy i wszystko jest git i wcale nie byli gorsi ze najgorsze jest wygrywać po wygranej i wgl to wszystkich wina oprócz piłkarzy i trenera
0
Fred Again jest obecnie najbardziej wszechstronnym i najlepszym twórcą muzyki elektronicznej na świecie. Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym
4
Nie sądziłem ze kiedykolwiek będę za Marconiem. Roksysyn to najbardziej odrażająca postać w historii freakfightow. Nie wzbudził on nigdy we mnie nic pozytywnego. Oby go Natan ubił ale wiadomo nawet jak go znokautuje to będzie wstawaj Adrian wygrałeś
0
@AbelKabel a jak się rozdupcysz mocniej niż stłuczka?