1

@paweldunajecfcb dwa lata w zawieszeniu

0

@HighestInTheRoom akurat w przypadku restrukturyzacji spółki oni ten pesel potrzebują, tylko brak jakiegoś potwierdzenia od organizatora ze to nie scam

1

@Androchem No najlepsze jak się ma 13 lat. Uwielbiam takie komentarze dyletantów

0

Są tu jacyś ludzie którzy tez kupili bilety na festa i nie otrzymali zwrotu, a wczoraj otrzymali maila z głosowaniem? Mega śmierdzi to scamem, po pierwsze chcą PESEL od uczestników (przecież maja nasze dane bo kupiliśmy od nich bilety) a po drugie mail jest nowy, wcześniej wiadomości od nich były z innego. Co sądzicie o tej sprawie? Deadline tez śmieszny bo tylko do poniedziałku do 12:00.

5

@MarianoItalianoVero ja nie ale polecam film smierć w Wenecji. Mega dobry

9

https://zapodaj.net/plik-ksFhlTYeCq
Jak influencerki widzą wplyw ich postów na wojne

0

@J4no @tadzik447 dobra jutro koło 11 będzie post

4

Chciałbym napisać o wszystkich aferach PIS od 2015 ale musiałbym robić spam jak @MesQueUnClub96

1

@FcPortoFan1999 Sory ja po flaszce. Jest edit wariacie

15

Za niecałe 48 godzin otwieramy szampany i wywozimy na taczce Pisiorow. Każdy musi iść głosować. Czy to na Konfe której nie trawie, czy na opozycje. Zróbmy to i w końcu skończmy propagandę w tym kraju. Nie będzie idealnie ale na pewno będzie lepiej.

0

@Objectivo nie wiem czy mówimy o tym samym w takim razie bo ja zapłaciłem za niego jakieś 40 zł xD kiedyś tu pisałem wlansie ze bardzo dobrze zrobiona gierka

0

@Objectivo nawet nie wiedziałem. Ja mam RDR 1 na Xboxa one (nawet nie wiedziałem ze to remaster) i uważam ze jest świetny i wcale nie odstaje specjalnie od nowych gier

0

@Faro mnie nie boli dac nawet 200 za nowa grę która mi sprawi radochę i da zajęcie na masę godzin.

6

Bosak w młodości wyglądał jak typowy wyborca Konfederacji xD
https://zapodaj.net/plik-ZXQw5jLKNv

0

@Objectivo co zrobili z RDR?

2

Kupiłem sobie GTA Definitive Edition na Xboxa. Powiem szczerze że po 2 godzinach nie napotkałem żadnych znaczących bugów (zacząłem od GTA III). Jednak nie wygląda to jak remaster. Czuję trochę jakby ktoś wgrał jakiegoś prostego moda poprawiającego tekstury i tyle. Wstyd że taka firma jak Rockstar sprzedawała to za 269 zł. Ja zapłaciłem 50 na olx więc cena adekwatna do jakości. Aczkolwiek jest taki sentyment do serii że i tak fajnie mi sie w to gra i odświeża. Zapomniałem już że w 3 części gość był niemową xD nie mogę się doczekać Vice City i San Andreas. Ahhh gdyby zrobili remake tych gier to by rozbili bank @macio_944 @clyde @IronSanHybrid @Objectivo @marcin62 @Mario96w @Nazio87

2

@karolup złe przygotowanie fizyczne i gówniany sztab na poziomie ligi katarskiej

12

Już zapomniałem że mamy takie piłkarza jak Pedri. Gracz wybitny ale te kontuzje sprawiają że pewnego poziomu nie przeskoczy (u nas). Miały być 4 tygodnie przerwy, a zaraz miną 2 miesiące. Jakoś czuje że poszedłby do Bayernu i by jego kontuzje mineły. To nie przypadek że sztab Xaviego drugi rok z rzędu ma połowe piłkarzy w szpitalu przed kluczową fazą. I te kontuzję się powtarzają.

5

Panie Kraśko, my tu chcemy PIS odsunąć od władzy. Boże jak mi się ciężko go słuchało, czułem jakby TVP leciało. Mega zły pomysł przed wyborami takiego kretyna puścić

1

@Chucky taki atak nie jest zero jedynkowy, zaatakują i się będą bić między sobą. Południowa współpracuje z NATO i USA, za Północną prawdopodobnie wstawią sie Chiny i powinna Rosja. Północna to też nie Hamas tylko ogromne wojsko ze średnim sprzętem i ludzmi gotowymi ginąć za kraj

4


No to jeszcze Chiny vs Tajwan, Pakistan vs Indie, jakaś wojna w Afryce i zbliżymy się jak nigdy do III WŚ

6

@Criss18Barca Dubiel ukrywał pedofila Stuu który spotykał sie z 13 letnimi fankami i sie z nimi całował i nie wiadomo co jeszcze. Wiedział, sam tez wysyłał dziwne głosówki do dzieci, potem kłamał że nic nie wie. Gonciarz jest po prostu debilem i dawał mefedron za seks jakimś laskom, pisał obrzydliwe teksty. O tyle śmieszne że jest nadwornym cuckoldem od lat i feministą. Aczkolwiek nie pisał do dzieci tylko do dorosłych

33

@Popitek12 wystarczy że ma iq powyżej 13 i nie jest cuckoldem

0

@Barcasub ja się obawiam ze 3 droga nie wejdzie i się głos zmarnuje. Musza mieć 8%

0

@FCB_dimiC za rządów PIS boli mnie portfel jak go tankuje

2

@masa11 jesteś głupi jak głosujesz na PIS. Każdy inny lepszy. Jak na Bezpartyjnych to po prostu naiwny jak myślisz ze wejdą. Zamykam temat

0

@BorzyKrzys No bardzo możliwe, jednak wciąż im bliżej do zachodu niż Palestynie i innym krajom arabskim. Byłem, widziałem, czytałem. Tez sa często okrutni ale ja tu widzę dużo różnic jednak między nimi

0

@DaPidejpi nie powiedziałem ze nic złego nie zrobili i nie robią, jednak stawiam ich wyżej w hierarchii człowieczeństwa od terrorystów z Hamasu

3

@DaPidejpi ah shit Here we go again. Żydzi są jacy są, ale nie mordują bezbronnych kobiet i dzieci tylko terrorystów którzy za tymi dziećmi się chowają i potem płaczą. Jakbym miał obok kogoś mieszkać to wolałbym Żyda który mnie może oszuka na pieniądze, niż obok Araba który obetnie mojej dziewczynie głowę bo ma sukienkę

0

@MarianoItalianoVero ja kupiłem za 60
Wlasnie na Olx to chyba nie jest zle cenowo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?