5

Za poprzedni sezon może i trafne bo co by nie mówić w drugiej części Frenkie był absolutnym fundamentem sukcesu Barcy, ale całokształtem patrząc ile zgarnia wypłaty to jest doceniony aż nadto

0

@marcin62 na ps5 gram

0

@marcin62 nie no ja obejrzałem z 10 recenzji i narazie odpuszczam bo każdy mówi to samo że jest totalnie średnie (nie ma tragedii ale nie za 200 zł)

0

@Tabaluga37 no jest okej ale ja liczyłem na hit jak chyba zresztą wiele osób. Długość to akurat mówili że będzie na około 12h.
@marcin62 jak kupuje grę za 200 zł która ma gowniany gameplay to bym się mega wkurzył
@KlimO ja też, jednak któraś recenzje oglądam już i każdy mówi to samo że jest to najgorsza z 3 mafii i jak narazie za tą cenę nie warto, jak będzie poniżej 100 to wtedy. Mówiąc 3 mafii mam na myśli 1 i 2 bo 3 nie liczę bo to jest jakaś profanacja

0

Grał ktoś w nową mafię? Chciałem kupować ale czytam recenzje że mega średnia… ogromny zawód

13

Jako budowlaniec z uprawnieniami mogę powiedzieć że te 200 niedociągnięć przy takim obiekcie to jest gówno tak naprawdę. Ja takie 100 potrafię znaleźć na jednym budynku 4 kondygnacyjnym przed odbiorem.

3

Dziękuję Inigo. Absolutny top w zeszłym sezonie, imo najlepszy obrońca w zeszłym roku. Będziesz pięknie zapamiętany

0

Jest tu ktoś może ze Świnoujścia albo był tu i jeździł na szosie żeby podesłać trasy jakieś? 50-120 km

2

@matirix20 no dla mnie totalny lider drużyny, nasz najlepszy obrońca gość Dzięki któremu mamy puchary. Zostaliśmy z 18 latkiem, gościem bez psychy i połamańcem. Świetnie naprawdę

4

Jestem zdruzgotany tą wiadomością. Ostatnio się tak zawiodłem chyba odejściem Neymara. Gorszego wyboru do transferu chhha nie było.

10

Robert to profesjonalista. Nie odejdzie bo wie jaka jest sytuacja. Koniec tematu

7

Tutaj jest Polska! Polska dla Polaków i Turków!

9

Ozzy Osbourne nie żyje. Miał 76 lat

0

Ktoś poleci jakieś białeczko?

14

Nico Williams postawił już podobno pożegnalnego kloca w swoim domu w Bilbao ~ Fabrizio Rumuno

0

@Luciano99 już się nauczyłem nie popełniać tych samych błędów

1

Pieniądze z hazardu są brudne więc trzeba je wydać od razu
https://zapodaj.net/plik-8Zq3Q0VmGu

5

@alone49 wujek Staszek to prawdziwy facet był i popełnił samobójstwo a nie do doktora chodził jak jakaś baba

50

Kiedyś depresji nie było, tylko wujek Staszek się powiesił w stodole, babcia Halinka zapiła się na śmierć, a kuzyn Wojtek kiedyś wyszedł z domu i już nie wrócił

5

@Kgorecki2500 ze wszystkich wypowiedzi których nikt nie wypowiedział ta nie została wypowiedziana najbardziej

9

33 letni Ronaldo opuszcza Ligę Narodów w 2016 roku, aby zaadaptować się do gry w nowym klubie.

31 letni Messi kończy karierę reprezentacyjną w 2016 roku po przegranym finale Copa America z Chile.

37 letni Lewandowski opuszcza mecz z kelnerami i najebanie się na zgrupowaniu na zakończenie kariery z Grosikiem - co z niego za kapitan? Panienka! Brak charakteru.

1

@blakkudium 1 to najlepsza ocena? Przecież Stegen nie zagrał złego meczu

0

@FCBparasiempre ok to zmieńmy to najlepszym w mojej historii odkąd oglądam piłkę nożną

1

@Adran360 no ja uważam że całokształtem kariery Lewy jest od każdego lepszy.
@FCBparasiempre w sumie to tylko z nazwiska ;)

0

@Adran360 wymień jednego lepszego który przez tyle sezonów wali tyle bramek i jest na topie. Suarez miał lepszy prime ale to jeden sezon

51

Strasznie mnie wkurwia że Robert ma 37 lat, jest top 3 strzelców LM, najlepszym napastnikiem w historii, wygrał tyle pucharów co 99% piłkarzy może pomarzyć, królem strzelców reprezentacji polski i musi się tłumaczyć pseudo dziennikarzom że nie pojechał na zgrupowanie żeby zagrać w gowno meczu bo chce odpocząć i się zregenerować xD jeszcze ten Borek naklejka na kiblu co się pruje na Twitterze a w wywiadzie potulny jak baranek. Ja to szanuję że on ma psyche żeby dalej grać z tymi patałachami i słuchać januszy na kanapie co go obrażają od w sumie zawsze.

11

Oddała dziś Liga Narodów :)
https://zapodaj.net/plik-l0vIREFOu6

9

Niech se strzela dziadek. Drugiego takiego jak on i Messi nie będzie to niech gra jak najdłużej. Do tego trzeba dojrzeć albo po prostu tęsknić za tym co było

0

@Seledynowy no ja mam od ciula zestawów

0

@BORO_12 ty mnie wyjaśniłeś? W którym momencie xd oglądałem kilka meczy i zawsze się kopał po czole. Chłop wart może 20 baniek a nie 80 i to jest fakt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?