La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1120 Culés

1

Ale tam każdy gra dla Leo, każdy biega za siebie i Messiego. Jest to swojego rodzaju piękne ale szczerze mówiąc w systemie europejskiej piłki nie wiem czy to jeszcze miałoby rację bytu. Widzimy po ostatnich latach że wygrywa ta drużyna gdzie cała drużyna broni i atakuje na zmianę. Leo jest geniuszem i najlepszym w historii i pomimo że jest od każdego lepszy tak w dzisiejszym futbolu i ilości meczów w sezonie takie rozwiązanie by się nie sprawdziło. Jak wygrywaliśmy LM to też były czasy gdzie mieliśmy kompletną drużynę, każdy zostawiał zdrowie na boisku.

4

@Janas11224 Nikt mi nie wmówi, że Messi nawet obecnie nie robiłby różnicy w Europie

1

@Janas11224 a on niby przy akcji na 2:0 nie zapieprzał? Czy przy jakiejkolwiek innej bramkowej? Oni zapieprzają w obronie, a on robi wszystko, co potrafi w ataku.

0

@Deathwing112 jasne że by zrobił ale na dłuższą metę cała drużyna pracująca na jednego piłkarza obecnie chyba by się nie sprawdziła. Na turnieju gdzie masz kilka meczów jak najbardziej

0

@Janas11224 gościu jest decydujący i w Europie też byłby. Prawda jest taka, że Europa jest dla niego za nudna. Woli popularyzować ten sport za oceanem - jak widać z powodzeniem.

0

@Janas11224 Jeśli zdobędą medal to wbrew Messiemu, czy dzięki niemu? Bo jak rozumiem, za Messiego powinien grać np. Julian Alvarez, bo przecież biega, pressuje. Tylko, że ten Alvarez skasztanił się w sytuacji sam na sam, a Messi, nawet na stojąco posyła takie ciasteczka na kilkadziesiąt metrów, że Pedri by ich pozazdrościł.

0

@Janas11224 Niech się chłop bawi w MLS i pisze nam kolejny piękny rozdział na mistrzostwach ;) TOP5 lig to już przeszłość.

0

@addept widzę że nie zrozumiałeś tego co napisałem. Messi w tej reprezentacji jest absolutnie kluczowy i najlepszy i najważniejszy i bez niego by nie było nic. W tej drużynie nie ma ego, każdy gra na Leo i dla Leo. Zmierzam do tego że w sezonie gdzie masz 60 meczów do rozegrania ten jeden genialny piłkarz który nie biega mógłby być problemem pomimo faktu że jest goatem w danej dyscyplinie.

0

@Janas11224 Ale każdy to wie, co więcej, Messi też to wie, dlatego gra w USA, a nie w Europie, dzięki czemu może zachowywać siły na taki turniej jak MŚ. Ameryki nie odkryłeś. Całego sezonu nie jest w stanie rozegrać na pełnej intensywności, natomiast może dać niesamowicie dużo przez kilka spotkań MŚ. I o to chodzi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?