- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1198 Culés
Gorące dyskusje
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
23 odpowiedzi
Ilka
4
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
luna666moon
2
Jezus Maria, jaki płacz jest dzieci w sieci że Messi to ma łatwych rywali w drabince, a... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1198 Culés
26
Polska w pigułce. Państwo z kartonu. I tak co 4 lata zmiana na mniejsze zło i w kółko. A alternatywa oprócz tych dwóch to Lewica i Konfa xD w tym kraju nigdy nie będzie dobrze.
6
@Janas11224 piękne podsumowanie. Uwaga dalej tak będzie obojętnie kogo sobie wybierzecie
1
@tbas a może i nawet gorzej
3
@Janas11224 Miałem myśli, że po pisie nie może być gorzej. Ale teraźniejsi zastąpili ich zacnie :)
5
@Tomason no bo nie może być XD
2
@Tomason Zmień melodię w katarynce, bo jest ona dość bezmyślna.
Nikt nie jest w stanie przebić zmasowanej antypaństwowej polityki PiSu, z ich niekończącymi się aferami, złodziejami w randze ministra, dewastacją prawa i Konstytucji, przestępcami uciekającymi zagranicę, nie pozyskaniem pieniędzy z KPO, dewastacją TV publicznej, dewastacją radiowej trójki, dewastacją stadniny koni w Janowie, przejmowaniem instytucji kultury i całą rzeszą miernot, które nawet nie umiały wyjaśnić co robiły na swoich stanowiskach.
A tu nawet nie doszedłem do szmaciarskiej polityki zagranicznej.
1
@Janas11224 To jest niesamowite, że ludzie siedzą w tej polityce latami, a nie zauważają jednej prostej przyczyny takiego stanu rzeczy. Jeżeli zmieniasz tych u władzy i nic się nie zmienia, to znaczy, że rządzi ktoś inny. To zorganizowane grupy zwykłych zjadaczy chleba, jak górnicy, rolnicy, lekarze rujnują ten kraj. Rolnik uważa się za lepszego Polaka, więc domaga się płacenia 10-krotnie niższych składek zdrowotnych niż inni. Górnik uważa się za lepszego Polaka, więc domaga się dopłacania do jego nierentownego zawodu. Lekarz uważa się za lepszego Polaka, więc domaga się ograniczania miejsc na uczelniach, by było jak najmniej lekarzy.
0
@Comentateiro No wymieniłeś wszystko co jest teraz w sumie. Tylko ty zaślepiony jesteś, więc nie widzisz tego niestety. Jeszcze żaden polityk jak dobrze wiem nie uciekł z teraźniejszej władzy. Ale ich ładnie odsuwają od światła, zanikają gdzieś w przestrzeni. Ale jak tak dalej będzie to pewnie któryś się znajdzie co ucieknie. Różnica jest taka, że ja dostrzegam jak mierny pis był i dostrzegam jak równie mierny jest dzisiejszy rząd. Który szedł do wyborów z hasłem o zmianach. A one nie nastąpiły. Twarze się tylko zmieniają. Jak w sumie co 4 lata :D
0
@Konradowskyy No nie może i nie miało :) Ale jednak :D
1
@Tomason Nie zaznaczyłem odpowiednio dosadnie słowa "bezmyślna". Brzmisz jak Czarnek w czasie wywiadu w TV Republika.
1
@Tomason no dla mnie to żadna partia jest bez podjazdu do pisiorow. Tam to już był szczyt wszystkiego i jedna afera nie oznacza dla mnie, że jednak obecni są gorsi.
0
@Tomason chyba kolego kartę rowerową zdawałeś w tym roku i nie pamiętasz co było kilka lat wcześniej :D nikt nie mówi, że musisz tolerować obecny rząd, ale stawiać ich na równo z PiSem to już piękna odkleja :)
Btw nie rozumiem czy odnosisz się do głównego postu i czy zdajesz sobie sprawę, ale te same bolączki były za poprzednich rządów - podkreślam bolączki, bo to ani nic nowego, ani żadne afery w porównaniu z tym co się działo wcześniej.