La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1177 Culés

2

Jezus Maria, jaki płacz jest dzieci w sieci że Messi to ma łatwych rywali w drabince, a Cristiano potęgi. Nie wiem ktoś Portugalii zabronił z łatwej grupy wyjść z 1 miejsca, czy oni nie wiedzą jak działają MŚ?

4

@luna666moon No Holandia wyszła z 1 miejsca i grają z Maroko

2

@luna666moon no ale ten sam jest płacz o tych co płaczą....co trzeci komentarz tu o tym xd

1

@luna666moon to dorosłe chłopy płaczą glownie xd

0

@FCB24 Wstałem chwilę temu szczerze nie przejrzałem komentarzy na La rambli, ale posypuję głowę popiołem za dorzucenie się do płaczu w takim razie xD

0

@Encore No akurat mają pecha, ale Portugalia przy wygraniu grupy trafiłaby na Ghanę.

1

@fcbarcafan19 No jak to play offy tzn trzeba miec troche szczęscia bo np taka Francja wychodzi z 1 miejsca i ma Szwecje/Niemcy/Holandie/Hiszpanie lub Portugalie do finału

0

@Encore Szwecja akurat to niezly rywal

Ta 1/8 to taka slaba
1/4 z Holandia wcale nie musi byc zla dla Francji

Ale przede wszystkim ARG zyskala na tym ze Urugwaj skopał grupę, bo jakby mieli miec 1/16 Urugwaj to bylby jeden z najgorszych opcji i najtrudniejszych rund

1

@mekston O czym Ty gadasz? :D Francja ma okropną drabinkę, najgorszą ze wszystkich topowych ekip (obok Niemiec - bo tu tylko inny rywal w 1/16). No i bardzo dobrze zresztą.

1

@Encore jakby Urugwaj potrafił pokonać Republikę Zielonego Przylądka to by Argentyna grała z Urusami, a potencjalnie Egipt czy Kolumbia to nie będą łatwe mecze

0

@Starrk zgadzam sie ze ma trudna ale
akurat Szwecja nie jest jakims wielkim przeciwnikiem

Byli mocno obijani, ale jak najbardziej ma skomplikowaną ścieżkę i można sie na niej wyłożyć przy gorszym dniu meczowym.

Tam oczywiscie mialo byc ta 1/16 - ze Szwecja np nie musi byc trudniejsza od Austrii czy Japonii czy nawet Dr Kongo

1/8 bardzo trudna opcja - Niemcy
Choc Hiszpania moze miec Portugalie

0

@mekston 1/16 nie ma znaczenia, każda topowa ekipa powinna to przejść. Ciężary zaczynają się później.

0

@Starrk mi chodzilo bardziej o Szwecje, ale potem jak najbardziej komplikacje i trudna drabinka

Co do Holandii to bardziej ze Francja ma dobry match up z nimi w meczach w ktorych grali, ale tez moga miec Maroko.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?