Ilka
Dołączył/a: listopad 2011
TM
14 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dari0G no niestety trzeba.
2
@Kozinho. Eee nie trzeba mnie pocieszać ... Daję radę. Jedynie smutno, że ludzie odbierają sobie życie (jeśli to było samobójstwo, a pewnie na 90% tak), a część tak bardzo chcę żyć, a chorują i nie ma dla nich ratunku.
5
Tak wszyscy o tym karnym dla Realu itp. a dziś Bayern nas zaskoczy i piąteczke im włoży :) Hory Kane z hat trickiem :)
9
Dziś w wieżowcu na wprost mojego punktu, ktoś wypadł z 8 piętra. Nie jest potwierdzone czy to samobójstwo czy ktoś mu pomógł czy po prostu był to wypadek. Na szczęście nie widziałam tego ... Ale wracając z pracy dziwnie się poczułam mijając ten wieżowiec.
2
@MirusAmisz no dobra skoro zapraszasz to jestem :)
Z leżaczkiem i piwkiem :)
https://zapodaj.net/images/8bf1d2cf8c7f8.png
1
@AmigoBlancos zagrałam ba tego karnego Mbappe :)
0
@Ptasior a on nas u siebie 4-0 :)
0
@mekston ale 1.9 to na Atletico dawałam :)
1
Może ona też nie jest 100% kobietą?
https://zapodaj.net/images/c5bb31a9cfe8e.jpg
0
@lucca87 mamy lepszy i faworytem jesteśmy, ale nie aż takim moim zdaniem! :)
0
@mekston nie no na Barcę 1.7 na awans, nie w meczu. Ja piszę o awansie do półfinału, że jest taki kurs. W meczu teraz jest 1.52 na Barcę. A u mnie widzę na awans 1.38 czyli 6 groszy więcej niż SuperBet.
0
@esem91 no to zaczynaj ;)
0
@mekston taki też moim zdaniem za niski. Ja bym dała 1.7 do 1.9 gdzieś tak ;)
1
Muszę przyznać, że bardzo dziwi mnie taki mały kurs na awans Barcelony. Patrząc na ten sezon to dałabym bardziej wyrównane, a nie 1.32!
Nie lubię jak jesteśmy takimi faworytami według bukmachera ...
3
@LAMC_10 za krótko, za szybko ...
0
@UriBoyka nooo bardzo ;) Trzeba w końcu się ruszyć na mecz :)
0
@Eto'o9 R10 przykro mi ale nie znam klubu o takiej nazwie ...
5
No dobra nadszedł ten czas gdzie muszę moją pierwszą miłość ❤️ wesprzeć swoją obecnością i dopingiem :) Ogłaszam wszem wobec, że w sobotę zawitam na Piłsudskiego 138!
I Widzew tylko zwycięstwo! Nic innego mnie nie interesuje! ❤️
0
@AmigoBlancos a na jakim bukmacherze grasz? Bo ja nie mam takiego typu :(
2
@AmigoBlancos Hiszpania albo Argentyna :)
2
@July_6_BcN u nas też zawsze było -lanie na osiedlu czy u babci :) Niesamowita zabawa :)
0
@ZuczekFCB1899 eee no to jeszcze gdzieś się leją choćby po sąsiedzku :) Fajnie :)
1
@Kgorecki2500 piwa bez procentów nie są dobre. Cola zero też niezbyt mi smakuje ;) Wolę normalną :)
3
@Comentateiro nie lubię Bayernu, ale jutro wybieram mniejsze zło ;)
Choć znając szczęście Madryciokow to Bayern coś odwali ;)
0
@esem91 i mistera ;) Równouprawnienie w końcu :)
2
@prokofiew bardzo dobre to czasy były :) Choć będąc nastolatkiem czy dzieckiem na pogodę nie zwracało się uwagi ;)
1
@VegetaPolska eee dawniej się na to nie zwracało uwagi. Zwłaszcza będąc dzieckiem czy nastolatkiem
1
@ShawnC to fakt. Dziś ludzie są sztywniejsi. Nawet znajomy mógłby focha strzelić ... A co dopiero obcy ludzie ;)
8
Kiedyś to było fajnie :) Dzieciaki na osiedlach lały się wodą. Teraz próżno tego szukać :) Pamiętam, że człowiek bał się iść do kościoła bo nie wiedział czy dojdzie suchy ;)
https://static.ddbelchatow.pl/galleries/60f849e6-1ee3-4001-bbb9-b51bb0650471
1
@gumaz to były bardzo fajne czasy :)