1

@July_6_BcN myślałam, że to przez perfumy, ale nawet ich nie użyłam ... :D
Ale szczęście mamy podobne ;)

0

@VamoSBarca88 przeznaczenie? Nie wiem do czego ;)

1

@michaleu a dziękuję :) No dobre te kremy wyszły :)

0

@Szklaner nie, poczęstowalibyśmy się na mieście :) Do mnie do domu to nie tak łatwo się dostać ;)

0

@July_6_BcN jak żonaty to żadna różnica :)

2

@Bilon87 aleś zajęty hehe ;):

2

@kamyk_23 poszło, ale chyba muszę jeszcze raz bo się lepi cały czas ;)

4

Jakiś pech mnie prześladuje przed meczem z lodówki wyleciał mi sok pomidorowy w szklanej butelce, próbowałam ją łapać, ale się nie udało i podłoga wyglądała tak:
https://zapodaj.net/images/8ae38d0de9ab5.jpg

Szkło roztrzaskane. Nie wiedziałam jak się zabrać za sprzątanie ... Cała podłoga ulepiona...

W przerwie meczu polazałam do sklepu, bo zachciało mi się zrobić zdrowe Muffinki (w sumie już odechciało) po skyr. Jako, że dziś nie wychodziłam to wyglądam tak jak mnie natura stworzyła i tak też wyszłam do sklepu .. i oczywiście spotkałam w sklepie prawie ideal faceta :D Oczywiście nawiązaliśmy kontakt wzrokowy, ale pewnie facet se pomyślał jak można tak z domu wyjść haha .. ale na koniec się okazało, że zaobrączkowany ;) to tak odnośnie jakiegoś tam wpisu @July_6_BcN o szczęściu do facetów zajętych ;)

Ale jestem z siebie dumna, że nie kupiłam nic niezdrowego ;)

1

@Andrzej_Majonez przed meczem :)

3

Już nie strzelać bo mam dokładny wynik 4-1 postawione :)

https://zapodaj.net/images/00dc3eacff624.jpg

5

Pięknie Barca ❤️
Poproszę o taki wynik z Atletico :)

0

Ferran po hat tricka albo manitke :)

1

@Derpowsky mi się podoba w tej opasce :)

2

I co LaRambla? Ferran Was ucisza :)

5

Przeoczyłam ten komentarz ...
I pozostawię bez komentarza ..


0

Kozacko sędziowie wyglądają w tych strojach :) Oby równie kozacko sędziowali :)

0

@FajfusLodowy wypowiedzi wypowiedziami, ale tu zaraz cała drużyna będzie do zwolnienia jak w pierwszej połowie co najmniej 3-0 nie będą prowadzić. Piłkarze i Flick obrażani, a tylko wygrają to nagle na rękach ich będą nosić ... :) tak jest co mecz.

9

Ale tutaj sami trenerzy :D a tymczasem to Flick z nimi jest na co dzień i wie co i jak :)
W sumie to ciężko jest tutaj być w okolicach mecz i podczas meczu ...

1

@michaleu teraz jest tyle przepisów i różności, że spokojnie można eksperymentować :)

Tutaj jedne z moich zimowych obiadków :)

https://zapodaj.net/images/8f061ae02bd6f.jpg
https://zapodaj.net/images/7c39293b69d39.jpg
https://zapodaj.net/images/ef7946b28762c.jpg

3

Brawo Elche!!! :)

0

@gumaz a na kolację? :)

1

@michaleu no to mnie takie proste trochę nudzą już ale też robię :)
Fajnie, że facet umie gotować :)

0

@michaleu to dobrze :)
A z czym jeszcze?

1

@michaleu hmmm czy dobrze to nie wiem, trochę w szkole się nauczyłam ;) Podobno najlepsze naleśniki robię :)

1

@michaleu no nie każdy ma smykałkę do gotowania :)

1

@michaleu ooo to słabo ;) To musi zamówić coś dobrego ;)

0

@Chimera za Barcą to wiadomo. A za Legią to nigdy! No chyba że ich wygrana dawałaby utrzymanie Widzewowi ;)

1

@gumaz to zależy co zrobisz na tą kolację hehe ;)

1

Dziś trzymam jeszcze kciuki za Zagłębiem i Górnikiem :)

1

@gumaz nie stracili :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?