Ilka
Dołączył/a: listopad 2011
TM
14 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@July_6_BcN myślałam, że to przez perfumy, ale nawet ich nie użyłam ... :D
Ale szczęście mamy podobne ;)
0
@VamoSBarca88 przeznaczenie? Nie wiem do czego ;)
1
@michaleu a dziękuję :) No dobre te kremy wyszły :)
0
@Szklaner nie, poczęstowalibyśmy się na mieście :) Do mnie do domu to nie tak łatwo się dostać ;)
0
@July_6_BcN jak żonaty to żadna różnica :)
2
@Bilon87 aleś zajęty hehe ;):
2
@kamyk_23 poszło, ale chyba muszę jeszcze raz bo się lepi cały czas ;)
4
Jakiś pech mnie prześladuje przed meczem z lodówki wyleciał mi sok pomidorowy w szklanej butelce, próbowałam ją łapać, ale się nie udało i podłoga wyglądała tak:
https://zapodaj.net/images/8ae38d0de9ab5.jpg
Szkło roztrzaskane. Nie wiedziałam jak się zabrać za sprzątanie ... Cała podłoga ulepiona...
W przerwie meczu polazałam do sklepu, bo zachciało mi się zrobić zdrowe Muffinki (w sumie już odechciało) po skyr. Jako, że dziś nie wychodziłam to wyglądam tak jak mnie natura stworzyła i tak też wyszłam do sklepu .. i oczywiście spotkałam w sklepie prawie ideal faceta :D Oczywiście nawiązaliśmy kontakt wzrokowy, ale pewnie facet se pomyślał jak można tak z domu wyjść haha .. ale na koniec się okazało, że zaobrączkowany ;) to tak odnośnie jakiegoś tam wpisu @July_6_BcN o szczęściu do facetów zajętych ;)
Ale jestem z siebie dumna, że nie kupiłam nic niezdrowego ;)
1
@Andrzej_Majonez przed meczem :)
3
Już nie strzelać bo mam dokładny wynik 4-1 postawione :)
https://zapodaj.net/images/00dc3eacff624.jpg
5
Pięknie Barca ❤️
Poproszę o taki wynik z Atletico :)
0
Ferran po hat tricka albo manitke :)
1
@Derpowsky mi się podoba w tej opasce :)
2
I co LaRambla? Ferran Was ucisza :)
5
Przeoczyłam ten komentarz ...
I pozostawię bez komentarza ..
0
Kozacko sędziowie wyglądają w tych strojach :) Oby równie kozacko sędziowali :)
0
@FajfusLodowy wypowiedzi wypowiedziami, ale tu zaraz cała drużyna będzie do zwolnienia jak w pierwszej połowie co najmniej 3-0 nie będą prowadzić. Piłkarze i Flick obrażani, a tylko wygrają to nagle na rękach ich będą nosić ... :) tak jest co mecz.
9
Ale tutaj sami trenerzy :D a tymczasem to Flick z nimi jest na co dzień i wie co i jak :)
W sumie to ciężko jest tutaj być w okolicach mecz i podczas meczu ...
1
@michaleu teraz jest tyle przepisów i różności, że spokojnie można eksperymentować :)
Tutaj jedne z moich zimowych obiadków :)
https://zapodaj.net/images/8f061ae02bd6f.jpg
https://zapodaj.net/images/7c39293b69d39.jpg
https://zapodaj.net/images/ef7946b28762c.jpg
3
Brawo Elche!!! :)
0
@gumaz a na kolację? :)
1
@michaleu no to mnie takie proste trochę nudzą już ale też robię :)
Fajnie, że facet umie gotować :)
0
@michaleu to dobrze :)
A z czym jeszcze?
1
@michaleu hmmm czy dobrze to nie wiem, trochę w szkole się nauczyłam ;) Podobno najlepsze naleśniki robię :)
1
@michaleu no nie każdy ma smykałkę do gotowania :)
1
@michaleu ooo to słabo ;) To musi zamówić coś dobrego ;)
0
@Chimera za Barcą to wiadomo. A za Legią to nigdy! No chyba że ich wygrana dawałaby utrzymanie Widzewowi ;)
1
@gumaz to zależy co zrobisz na tą kolację hehe ;)
1
Dziś trzymam jeszcze kciuki za Zagłębiem i Górnikiem :)
1
@gumaz nie stracili :)