1

@Lanosss marne pocieszenie ...

2

Wiedziałam kuźwa że strzelą ..
Baj baj Ekstraklasa!

1

5 minut tylko? No ludzie ...

2

@Lanosss Mistrzostwo w tym sezonie mnie nie interesuje ;) Co prawda mam kupon na Mistrza ... Ale niech się utrzymają ;)

2

@LAMC_10 no cóż pół Polski nas nienawidzi, a drugie pół to MY! :)

Ale tak się utrzymamy, że remis już jest...

1

@FcPortoFan1999 właśnie się zastanawiałam nad tym, niestety zerkam kątem oka, no bo klienci ..

3

Jakby tego nie uznali to ładna lipa by była ... Ale oczywiście gol Widzewa = var!

0

@FcPortoFan1999 może i tak będzie ale okazje maja i jedni i drudzy :) Może coś w padnie. Oby w tą dobrą stronę :)

2

Całkiem przyzwoity mecz dla oka ... Choć Widzew nadal nie nauczył się wykonywać stałych fragmentów :(
No i te podania za krótkie ...

2

No to jazda Widzewek :)


1

@Safrani mecz o życie, kolejny! Jeśli dziś przeżyjemy to każdy następny też będzie o życie, ale my wierzymy :) Widzew walczysz!

Niestety muszę w pracy mecz oglądać.

0

@Dari0G jeśli o państwa chodzi to oprócz naszego to właśnie Italii i Francji :)

1

@gumaz lubię :)

2

Jaki jest według Was najładniejszy hymn klubowy?

Dla mnie Liverpoolu i Juventusu! Juve mam nawet dzwonek w telefonie.
Kiedy jako budzik ustawiłam sobie hymn Barcy - stawiał mnie na nogi od razu :)




1

@Faro Jezuuu jest :) Kurde nawet nie wiesz jaką radość mi sprawiłeś :))) Dziękuję :*
Ja na ogół na stronkach takich nie oglądam. Jedynie CDA kiedyś ..

To już weekend z głowy mam hehe

1

@Faro a dzięki :) w sumie nie słyszałam nawet o tej stronce :)

0

@Faro tak w ogóle to ja poszukuje 6 sezonu "Line of duty" gdzie można obejrzeć z lektorem. Netflix chyba się wypiął na ten serial bo nie ma zbytnio wątku gejowskiego. Jak dla mnie to jeden z lepszych seriali!

1

@Eklerek muszę luknąć gdzie obecnie można obejrzeć :)

0

@AduŚ07 akurat HBO nie mam, ale serialu też nie oglądałam.
Jak pierwszy sezon to można by zacząć. No ale niestety ..

0

@Chimera do jutra odpoczywam od piłki :) Ino wynik śledzę ;)

1

@Eklerek hmm nie oglądałam chyba. Muszę nadrobić bo lubię takie filmy. Dzięki :)

1

@michaleu film dość dobry, ale ciężki ;)

1

@michaleu no to był hardcore odcinek hehe

0

@Faro x lat temu oglądałam, ze śp. babcią :) Ale szybko się tam pogubiłam w tych romansach :)

1

Ale sobie film na wieczór puściłam :/
"Wola przetrwania" na Canal+ Film

0

@Faro może i nie ale każdy ma jakiś ogłupiacz ;)

1

@July_6_BcN ja miałam półroczną przerwę ale nadrobiłam później na internecie ;)
Teraz to bardziej Z jak Zdrada lub S jak śmierć ;)

0

@michal26 nie szkoda.

2

@July_6_BcN ale ja oglądam M jak miłość :) Co prawda ten serial jest coraz gorszy no ale przyzwyczajenie ;)

1

@gumaz Ty książkę piszesz czy z policji jesteś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?