Ilka
Dołączył/a: listopad 2011
TM
14 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lanosss marne pocieszenie ...
2
Wiedziałam kuźwa że strzelą ..
Baj baj Ekstraklasa!
1
5 minut tylko? No ludzie ...
2
@Lanosss Mistrzostwo w tym sezonie mnie nie interesuje ;) Co prawda mam kupon na Mistrza ... Ale niech się utrzymają ;)
2
@LAMC_10 no cóż pół Polski nas nienawidzi, a drugie pół to MY! :)
Ale tak się utrzymamy, że remis już jest...
1
@FcPortoFan1999 właśnie się zastanawiałam nad tym, niestety zerkam kątem oka, no bo klienci ..
3
Jakby tego nie uznali to ładna lipa by była ... Ale oczywiście gol Widzewa = var!
0
@FcPortoFan1999 może i tak będzie ale okazje maja i jedni i drudzy :) Może coś w padnie. Oby w tą dobrą stronę :)
2
Całkiem przyzwoity mecz dla oka ... Choć Widzew nadal nie nauczył się wykonywać stałych fragmentów :(
No i te podania za krótkie ...
2
No to jazda Widzewek :)
1
@Safrani mecz o życie, kolejny! Jeśli dziś przeżyjemy to każdy następny też będzie o życie, ale my wierzymy :) Widzew walczysz!
Niestety muszę w pracy mecz oglądać.
0
@Dari0G jeśli o państwa chodzi to oprócz naszego to właśnie Italii i Francji :)
1
@gumaz lubię :)
2
Jaki jest według Was najładniejszy hymn klubowy?
Dla mnie Liverpoolu i Juventusu! Juve mam nawet dzwonek w telefonie.
Kiedy jako budzik ustawiłam sobie hymn Barcy - stawiał mnie na nogi od razu :)
1
@Faro Jezuuu jest :) Kurde nawet nie wiesz jaką radość mi sprawiłeś :))) Dziękuję :*
Ja na ogół na stronkach takich nie oglądam. Jedynie CDA kiedyś ..
To już weekend z głowy mam hehe
1
@Faro a dzięki :) w sumie nie słyszałam nawet o tej stronce :)
0
@Faro tak w ogóle to ja poszukuje 6 sezonu "Line of duty" gdzie można obejrzeć z lektorem. Netflix chyba się wypiął na ten serial bo nie ma zbytnio wątku gejowskiego. Jak dla mnie to jeden z lepszych seriali!
1
@Eklerek muszę luknąć gdzie obecnie można obejrzeć :)
0
@AduŚ07 akurat HBO nie mam, ale serialu też nie oglądałam.
Jak pierwszy sezon to można by zacząć. No ale niestety ..
0
@Chimera do jutra odpoczywam od piłki :) Ino wynik śledzę ;)
1
@Eklerek hmm nie oglądałam chyba. Muszę nadrobić bo lubię takie filmy. Dzięki :)
1
@michaleu film dość dobry, ale ciężki ;)
1
@michaleu no to był hardcore odcinek hehe
0
@Faro x lat temu oglądałam, ze śp. babcią :) Ale szybko się tam pogubiłam w tych romansach :)
1
Ale sobie film na wieczór puściłam :/
"Wola przetrwania" na Canal+ Film
0
@Faro może i nie ale każdy ma jakiś ogłupiacz ;)
1
@July_6_BcN ja miałam półroczną przerwę ale nadrobiłam później na internecie ;)
Teraz to bardziej Z jak Zdrada lub S jak śmierć ;)
0
@michal26 nie szkoda.
2
@July_6_BcN ale ja oglądam M jak miłość :) Co prawda ten serial jest coraz gorszy no ale przyzwyczajenie ;)
1
@gumaz Ty książkę piszesz czy z policji jesteś?