Ilka
Dołączył/a: listopad 2011
TM
14 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
32
Ale meczycho :) Półfinał godny finału :) Aż się taki mecz chce oglądać :)
1
@Kgorecki2500 i pewnie straciłby pracę ;)
14
Gdzieś mi mignęło, że Nico Williams by chciał do nas przyjść :D Ma chłopak tupet jeśli to prawda ;)
0
@Aragorn33 przecież on jest już ponad to ... Gwiazdeczka!
2
Ahhh co to była za ekipa :)
Tak na dobranoc to tutaj zostawię :)
1
@Eklerek patologiczny hehe ;) Każdy ma swoje miejsce w internecie :)
0
@Pedri16Future no niestety. Wejdzie się na chwilę, ale tak się nie da, bo filmik za filmikiem ..
1
@Eklerek prawidłowo i się tego trzymaj :)
2
@Dari0G może nie chciało, ale chciałam iść trochę wcześniej lulu już zwykle ;) Ale jak zwykle nie wyszło ;)
1
@PatrychoO no na Insta też jak to zacznę przeglądać to schodzi ... ;)
1
@FcPortoFan1999 jeszcze trzeba się umyć :)
1
@FcPortoFan1999 no już wyłączyłam :)
2
Ten Tik tok to jest straszny pożeracz czasu ... Weszłam na chwilę i 20 minut już zleciało ... a miałam iść wcześniej spać!
1
@escarabajo nie byli. Ale mówię o Amorimie, który zdecydowanie za długo był trenerem MU. Gdyby go zwolnili w jakimś listopadzie czy grudniu chociażby to kto wie czy MU nie powalczyloby chociaż o wicemistrza.
2
Pojechałabym sobie do "Teatru Marzeń" kiedyś :) To takie moje niespełnione jeszcze piłkarskie marzenie :)
Zmarnowali sezon Czerwonym Diabłom tym portugalskim "fachowcem" ..
1
@Kozinho. Hehe ale opis dokładny :) Ale nie wszystko się zgadza :)
3
Oglądam fajny film. Siostra poleciła. Stary, ale nie przypominam sobie żebym oglądała!
"Zabić wspomnienia" z Adamem Sandlerem (też fajny facet)
https://fwcdn.pl/fpo/50/70/275070/7175730_2.3.jpg
1
@LeszekFCB ❤️b❤️y❤️l❤️e❤️ ❤️d❤️o❤️ ❤️p❤️i❤️ą❤️t❤️k❤️u❤️ :)
1
@Eklerek a dziękuję :) Na wiosnę i lato najlepsze :)
1
@Eklerek pierwsze przeczytałam przeciętny heh ;) A dziękuję :)
Jak je zobaczyłam to zakochałam się w nich :) I będę te parę cm wyższa ❤️
4
@Kozinho. Mój ostatni zakup (dzisiejszy) - to kim jestem? ;)
https://zapodaj.net/images/bba15d2f61a5d.jpg
1
@michaleu ooo super :)
2
@LeszekFCB w ❤️T❤️w❤️o❤️i❤️c❤️h❤️ s❤️n❤️a❤️c❤️h❤️ :)
0
@Kozinho. Zdjęcie butów? ;)
5
@Ptasior ❤️W❤️I❤️D❤️Z❤️E❤️W❤️
0
@BulaKG no wiadomka :)
0
@Chimera mam :) Namysłów i Kasztelan obecnie :)
0
@Hasszz tatara chcesz? Niestety już zjadłam :)
1
@Kozinho. To mu zrobię zdjęcie butów, ale samych :)
0
@Chimera a nie śpi? :( Myślałam, że śpi :)