32

Ale meczycho :) Półfinał godny finału :) Aż się taki mecz chce oglądać :)

1

@Kgorecki2500 i pewnie straciłby pracę ;)

14

Gdzieś mi mignęło, że Nico Williams by chciał do nas przyjść :D Ma chłopak tupet jeśli to prawda ;)

0

@Aragorn33 przecież on jest już ponad to ... Gwiazdeczka!

2

Ahhh co to była za ekipa :)



Tak na dobranoc to tutaj zostawię :)

1

@Eklerek patologiczny hehe ;) Każdy ma swoje miejsce w internecie :)

0

@Pedri16Future no niestety. Wejdzie się na chwilę, ale tak się nie da, bo filmik za filmikiem ..

1

@Eklerek prawidłowo i się tego trzymaj :)

2

@Dari0G może nie chciało, ale chciałam iść trochę wcześniej lulu już zwykle ;) Ale jak zwykle nie wyszło ;)

1

@PatrychoO no na Insta też jak to zacznę przeglądać to schodzi ... ;)

1

@FcPortoFan1999 jeszcze trzeba się umyć :)

1

@FcPortoFan1999 no już wyłączyłam :)

2

Ten Tik tok to jest straszny pożeracz czasu ... Weszłam na chwilę i 20 minut już zleciało ... a miałam iść wcześniej spać!

1

@escarabajo nie byli. Ale mówię o Amorimie, który zdecydowanie za długo był trenerem MU. Gdyby go zwolnili w jakimś listopadzie czy grudniu chociażby to kto wie czy MU nie powalczyloby chociaż o wicemistrza.

2

Pojechałabym sobie do "Teatru Marzeń" kiedyś :) To takie moje niespełnione jeszcze piłkarskie marzenie :)
Zmarnowali sezon Czerwonym Diabłom tym portugalskim "fachowcem" ..

1

@Kozinho. Hehe ale opis dokładny :) Ale nie wszystko się zgadza :)

3

Oglądam fajny film. Siostra poleciła. Stary, ale nie przypominam sobie żebym oglądała!

"Zabić wspomnienia" z Adamem Sandlerem (też fajny facet)
https://fwcdn.pl/fpo/50/70/275070/7175730_2.3.jpg

1

@LeszekFCB ❤️b❤️y❤️l❤️e❤️ ❤️d❤️o❤️ ❤️p❤️i❤️ą❤️t❤️k❤️u❤️ :)

1

@Eklerek a dziękuję :) Na wiosnę i lato najlepsze :)

1

@Eklerek pierwsze przeczytałam przeciętny heh ;) A dziękuję :)
Jak je zobaczyłam to zakochałam się w nich :) I będę te parę cm wyższa ❤️

4

@Kozinho. Mój ostatni zakup (dzisiejszy) - to kim jestem? ;)

https://zapodaj.net/images/bba15d2f61a5d.jpg

1

@michaleu ooo super :)

2

@LeszekFCB w ❤️T❤️w❤️o❤️i❤️c❤️h❤️ s❤️n❤️a❤️c❤️h❤️ :)

0

@Kozinho. Zdjęcie butów? ;)

5

@Ptasior ❤️W❤️I❤️D❤️Z❤️E❤️W❤️

0

@BulaKG no wiadomka :)

0

@Chimera mam :) Namysłów i Kasztelan obecnie :)

0

@Hasszz tatara chcesz? Niestety już zjadłam :)

1

@Kozinho. To mu zrobię zdjęcie butów, ale samych :)

0

@Chimera a nie śpi? :( Myślałam, że śpi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?